Ogólnie o sporcie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Ogólnie o sporcie

Post autor: smiejagreg »

Nie ma takiego wątku, a chyba by się przydał...
Powód - oczywiście nasze piłkarki ręczne i to, co już zrobiły na MŚ. Zespól, na który niewielu stawiało, nawet po wygranych sparingach z Brazylią. A już chyba nikt nie myślał, że dotrą do najlepszej czwórki mistrzostw. Francuzkom kopary poopadały, jak zabrzmiał końcowy gwizdek. Bezcenne :P :P :P =D> =D> =D> . Czyli czasem jednak trener spoza PL też coś potrafi robić dobrego...

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

No miejmy nadzieję, że tutaj coś się uda naszym znów :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie to już dawno piłkarki ręczne grają ponad stan. Szczególnie teraz, kiedy generalnie nasze gry zespołowe obsysają, taki sukces jest cenny. Jeszcze nigdy polskie piłkarki ręczne nie dotarły tak wysoko. Szacun wielki, szczególnie za końcówkę z Rumunią...

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Polskie KMT jest w LCSach LoLa, o tym też można porozmawiać (chyba, że ktoś się zżyma na esport :P)
Uerph.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Kiedy będą streamy z KMT?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Z kwalifikacji już były jeżeli o to chodzi, zresztą bardzo fajnie chłopcy pogonili NiP (jak nie oglądałeś to wszystkie są tutaj; a samo LCS to jeszcze trochę niestety. Zakładam, że z minimum do lutego trzeba będzie poczekać, jak nie dłużej :(
Ciekawi mnie jak będą sobie radzić z trochę dynamiczniejszą rozgrywką, bo widać mają cierpliwość, ale naprawdę chciałbym zobaczyć jak to wyjdzie w praniu kiedy ich linie pociśnie jakichś high-tierowy jungler typu Diamonda czy Shooksa :D
Uerph.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Oglądaliście skoki?
Rewelacja. =D>
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No masakra, co robią skoczkowie. I chodzi mi głównie o tych z tzw. "drugiego planu". Chociaż jaki to drugi plan, jak się wygrywa konkurs PŚ :!: :!: :!: I jeszcze jest Biegun, który wczoraj złoto na Uniwersjadzie machnął...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Masakra po raz drugi.
Pierwszy Stoch, trzeci Ziobro. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Szkoda tylko, że piłkarkom ręcznym nie poszło. Ale 4 miejsce na MŚ to też sukces.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziobro ma weekend konia, Stoch to wielka klasa jest, generalnie Polscy skoczkowie świetnie, może z wyjątkiem Kota...
A piłkarki - no cóż, zrobiły wielką rzecz awansując do półfinału MŚ, tam już zabrakło doświadczenia, siły i chyba też nieco umiejętności... Wielki krok w stronę czołówki swiatowej :!: :!: Inne reprezentacje powinny brać przykład...

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Ogólnie polska reprezentacja może wyglądać nieźle we wszystkich zawodach drużynowych - 6 ludzi w trzydziestce, w tym 2 miejsca na pudle w ostatnich dwóch konkursach!
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zobaczymy, póki co wygląda, że faktycznie w końcu jest jakaś druzyna, z której można wybierać do konkursu drużynowego. Bo zawsze było tak, że było z trudem czterech skoczków i wystarczyło, żeby był jeden bez formy i drużynowe konkursy wychodziły kiepsko. Mi się najbardziej podoba , ze Kruczek nie przywiązuje się do nazwisk, tylko wystawia ludzi, którzy są w formie... inna sprawa, że jak wielu jest w formie, to łatwo :mrgreen: :wink: ... Ale tego już trzeba było się dopracować. Inna sprawa, że program rozwoju polskich skoków jest jednym z nielicznych, gdzie założenia i realizacja dają tak dobre skutki...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Grzesiek, spoko, Kocio jeszcze pokaże klasę. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jestem tego pewien, ma teraz nieco słabszy okres, widać, jak go to gryzie... Ale to jeden z najbardziej utalentowanych polskich skoczków. Jak dojdzie do siebie, wtedy będzie drużyna :P ...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oj cuś tan nasza drużyna skoczków ostatnio obniża loty. Coraz słabiej się prezentują i to wszyscy, poza Kotem może...

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Poczekajmy Grzesiu do Zakopanego. TCS jest specyficzny i jego formuła KO nigdy mi się nie podobała.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja tam zbytnio ich też nie krytykuję, sam jestem ciekaw, co z tego wyniknie. Co do zakopanego - zobaczymy, jak to będzie, czy aura pozwoli rozegrać konkursy. Bo takiej zimy to nie pamiętam, póki co...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kuźwa, wściekałem się przez cały mecz Serbii z Polska na ME. Jak można nie mieć egzekutora rzutów karnych. Toż można było wziąć Do kadry Patryka Kuchczyńskiego choćby tylko po to, żeby rzucał z 7m :evil: :evil: :evil: . Podobnie gra w przewadze - nie mamy zupełnie opracowanych akcji w tym elemencie. Z 10 minut gry w przewadze nasi wyszli chyba na remis, co jest wynikiem masakrycznym. A to przecież można i trzeba wypracować na zgrupowaniach kadry. O końcówce już nie będę pisał, bo jak sie bierze do kadry gracza, który BOI się rzucać na bramkę, to szkoda gadać. Przegraliśmy wygrany mecz i mamy juz bardzo małe szanse na awans do dalszej części turnieju. Serbia wcale nie była najmocniejszym rywalem w tej grupie...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Ja się pytam gdzie są jacyś skrzydłowi w tej drużynie, bo przez cały mecz wpadła tylko 1 bramka z tej pozycji. Jaszka to jakieś nie porozumienie. Co do gry w przewadze to jeszcze za Wenty były z tym problemy. Zobaczymy co dziś nasi pokażą z Francuzami:P

ODPOWIEDZ