Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Seriale wszelakie

Post autor: QQrydza »

Skoro temat padł, to spróbuje go zasiać, a co tam, najwyżej skasują :D

Gokish, Durin, czemu ta Supergilr to badziew, czekam na opinie bo prawde mowiac juz tytuł mi mówi, że będę to ogladał z dziewczyną na 100% :)

I pierwsze odcinki Flasah mi sie dosc podobały :D
Ostatnio zmieniony 2 cze 2015, o 22:43 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Czemu badziew?

Zacznę od rzeczy którą musieli powielić i w tym serialu Maj nejm is..... noż ja prdl..... ile można.
Druga rzecz laska kompletnie do tej roli nie pasuje.
Trzecia jakoś efektów jednak dla mnie jest daleko w tyle i tutaj Flash/Arrow wygrywają.

Czwarta rzecz no daj spokój pierwszy odcinek niech calemu światu powie kim ona jest.... więcej ludzi nie mogło się dowiedzieć?

A i weź jakoś temat lepiej nazwij.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Opiszę jak obejrzę czyli pewnie w nocy;p

Nazwij temat "seriale, których nie ogląda Gokish" :D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Durin pisze:Opiszę jak obejrzę czyli pewnie w nocy;p

Nazwij temat "seriale, których nie ogląda Gokish" :D
Się zdziwicie ile czlowiek ma czasu w robocie i ile produkcji ogląda
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Dobra praca;)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Durin pisze:Dobra praca;)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Ano i czas na grindowanie laddera w HS'ie nawet jest :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Gokish pisze:
Durin pisze:Dobra praca;)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Ano i czas na grindowanie laddera w HS'ie nawet jest :D
OMG, grindowanie laddera w HSie. Get a life :P

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

tylko CS:GO
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dymitr pisze:tylko CS:GO
Nie pociągnie mi na tym sprzęcie co mam w pracy :D dlatego CS:GO tylko oglądam ;P.


wracając do tematu czekam na
https://www.youtube.com/watch?v=yAZpdTR1mTY



http://naekranie.pl/aktualnosci/skazany ... nowy-sezon keee?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

"Not even my niece" <mroczny_smiech>

Supergirl 1/10 - asystentka w wydawnictwie pije Blue Label - bzdura!

A tak na serio... Gokish miał racje - efekty nie wbijaja w fotel, ale pilot flasha przed ostatecznym remasteringiem tez nie wbijał.

Pilot przez większą część jest średni, ale końcówka nawet spoko, fabuła początku sezonu zawiazana jak w arrow - mamy liste złych i będziemy ich bić:D

Totalnie będę to oglądać i zobaczymy co to warte. Na razie musze się odzwyczaić od kojarzenia Melissy z inną jej rolą.

Uważam też, że w finale sezonu zobaczymy Supermena
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Durin pisze:"Not even my niece" <mroczny_smiech>

Supergirl 1/10 - asystentka w wydawnictwie pije Blue Label - bzdura!

A tak na serio... Gokish miał racje - efekty nie wbijaja w fotel, ale pilot flasha przed ostatecznym remasteringiem tez nie wbijał.

Pilot przez większą część jest średni, ale końcówka nawet spoko, fabuła początku sezonu zawiazana jak w arrow - mamy liste złych i będziemy ich bić:D

Totalnie będę to oglądać i zobaczymy co to warte. Na razie musze się odzwyczaić od kojarzenia Melissy z inną jej rolą.

Uważam też, że w finale sezonu zobaczymy Supermena

Z Afro mamy proste podejście do tego serialu. Jak ktoś z czasem powie, że to się robi dobre to zaczniemy oglądać :D. Póki co szkoda dla mnie czasu.

A co do remasteringu to wątpię :D. Pilot Flasha wyciekł do sieci w słabej jakości a tu mamy "wyciek" full HD :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Jak dla mnie serial jest średni, ale to nie jest serial dla mnie ani dla was.
Arrow Flash są dla "małych chłopców" w ciałach "dużych chłopców", Supergirl jest dla "małych dziewczynek" w ciałach "dużych dziewczynek". Nie mówię że to serial feministyczny bo to nie ta półka rozrywki (jak np. Agentka Carter), mojej siostrzenicy się pewnie spodoba.
Wadą serialu jest że Supergirl ma bliznę po ospie na twarzy, raczej ospy nie przechodziła a zaklajstrować to jest łatwo więc...
Niby drobny szczegół ale mnie wkurza.

Jak podoba ci się Flach i cukierkowi bohaterowie warto obejrzeć ale do kultowości serialowi daleko

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja tam na efekty nie patrze, w koncu fanboy DC jestem

Limitless - film był fajny, a tu mamy miec co, tak jak z daredevilem - 13 godzinny film? zobaczymy, za peirwszym razem patent był nowy i szybki i aktor imo bardziej charyzmatyczny

Jak mi odwołali Constantine to czekam tylko na Lucyfera :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ogólnie to szkoda, że z flasha zrobili takiego lalusiowatego bohatera, bo jak czytam sobie fluff to niezły badass z niego jest. Np to, ze może wyprowadzić cios z prędkością szybszą od prekości światła, albo w sekundę może wyprowadzić tyle ciosów, że energia wystarczyłaby do anihilacji życia na ziemii :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Afro pisze:Ogólnie to szkoda, że z flasha zrobili takiego lalusiowatego bohatera, bo jak czytam sobie fluff to niezły badass z niego jest. Np to, ze może wyprowadzić cios z prędkością szybszą od prekości światła, albo w sekundę może wyprowadzić tyle ciosów, że energia wystarczyłaby do anihilacji życia na ziemii :D
A który fluff czytasz :P Poza tym badassowoć flasha leżąca w jego mocy rozwijała się z czasem a w serialu to taki początkujący bolo. A zresztą luźny był nawet w tej jednej z bardziej "napierdalackich" scen:

https://www.youtube.com/watch?v=53OyPYa7SEI

Problem z Flashem jest taki, że potencjał Speed Force jest totalnie nieograniczony (mimo np takich funowskich eventów jak wyścig supermana i flasha) i tak naprawde tylko od autora zależy gdzie narzuci granice :)

https://www.youtube.com/watch?v=snEqU3_-MD8

+ ostatnia scena to chyba scena z gazety we Flashu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

aaaa i tak co się nakręcałeś obczaiłem Flashpoint Paradox i dobrze, że mamusi nie uratował :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

generalnie to troche dziwne w serialu jest to, ze flash mimo calej swojej predkosci dostaje oklep.
jak??
albo sila to masa razy przyspieszenie. przy takiej predkosci jeden cios powinien konczyc wiekszosc konfliktow.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:aaaa i tak co się nakręcałeś obczaiłem Flashpoint Paradox i dobrze, że mamusi nie uratował :D
Ja to od dawna wiem :D chociaż ta linia alternatywny naprawdę jest suuuuuper w wielu aspektach :P

Morsereg - to troche jak robic fabule o supermanie. To jest kozak kozacki, wszystko rozwala - a tu jednak musi byc fabuła :P z tego powodu mamy flasha, który nie wie jeszcze co może, ile może i jak to działa. wersja beta :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

;D
Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

sciema.
przy kryptonicie nie byl by w stanie tak rzucic kamieniem ;P ;)

swoja droga zawsze bardziej mi sie podobaly komiksy marvela niz dc.
aczkolwiek nie ukrywam, ze seriale sprawiaja, ze troche zaczynam sprawdzac herosow i villanow z dc. jak sie jakis pojawia w nowym odcinku to sprawdzam na wiki o co chodzi :)

niewielu wie o serialu opartym na komiksie marvela: powers
https://www.youtube.com/watch?v=e1yNhPGrOFY

i jakos w przyszlym roku netfix ma wydac dwa nowe seriale: luke cage i iron fist :D mam nadzieje, ze beda tak dobre jak dare devil. bo o tych herosach nie pojawialo sie za wiele informacji w filmach.
co wiecej, poniewaz wszyscy pochodza z Hells Kitchen to w przyszlosci cala trojka ma sie polaczyc w serialu The Defenders - wiec nie wiem czy bedzie drugi sezon diabla stroza
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 12:52 przez Morsereg, łącznie zmieniany 1 raz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ