No Christmas for GW

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: No Christmas for GW

Post autor: Laik »

whatever - myślę że im lepiej będzie im szło tym większa szansa że nie będą się negatywnie interesować 9th Age.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ja im tam dobrze życze. Upadek tej firmy zaszkodził by środowisku gier bitewnych.

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

argh pisze:
Czyli widać, że 9th napędza sprzedaż GW :roll:
:D

Niezależnie od niechęci weteranów, AoS był świetnym posunięciem ze strony GW a kolejne ruchy (General's Handbook, czy jak to się tam nazywa, AoS Skirmish, Shadowspire) cementowały ten sukces. Przystępność "zasad" i jakość modeli dla familijnego casuala znakomite a jeśli ktoś szukał głębokiego intelektualnego, strategicznego wyzwania to i tak od dawna już miał w czym przebierać i nawet nie patrzył w stronę rzeczy opartych na przestarzałych, randomowych i niezbalansowanych warhammerach.
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Jezus Maria Cyel żyje :shock:
Obrazek

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Hej;) Ja tu tak sobie regularnie zaglądam, by sprawdzać, czy zapowiada się, że z Warhammerów powstanie kiedyś solidna, nowoczesna gra na poziomie, bo figurki i do WFB i WH40K w szafie czekają ;)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
salix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123

Post autor: salix »

swego czasu byłem świadkiem rozkładu i upadku dobrze rozwijającej sie grupy graczy zarówno w warhamca jak i w konkurencyjnym systemie Warmahord- po wyjściu Total War i Warmachine Tactics- rzucili wszystko wszyscy w pizdu- posprzedawali figsy i gadzety i teraz każdy z nich usycha przed kompem siedząc po uszy we własnych fekaliach- nie spotkali sie potem ani razu w plenerze tylko nap**** w klawiature online... porażka

lubie strategiczne gry komputerowe, grałem w WFB I WM (teraz tworzę własny system gry taktyczno ekonomicznej w realiach fantasy) al sięgnięcie po plastikowy krążek poświęcając wszystkie piekne chwile z figurkami to dla mnie dno totalne. jeżeli chodzi o GW to wychowałem sie na 6- 7 edycji która moim skromnym zdaniem była najlepsza.

chociaż dzisiaj figsy są mega dopracowane- to jednak brakuje im klimatu i wydaje mi się że wszystkie figsy ze wszystkich armii są rzeźbione przez jedną osobę...

dlatego skończyłem już ze wszelkimi bitewniakami- nie podoba mi się ingerowanie w moja kieszeń przez pijawki narzucające mi jakie figurki muszę kupować...

pozderko wszystkim
Kloc orków wbija się w 3 obslugantów i krasiowego master inżyniera- fartem wbija ino 1 rane, krasie oddają 5 ran i orkowie czmychają...po kilku nieudanych szarżach- kloc orków znika bezpowrotnie a inżynier spokojnie wraca do maszyny...

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

wszystkie figsy ze wszystkich armii są rzeźbione przez jedną osobę...
Na pewno nie przez jedną osobę, ale z całą pewnością na tym samym oprogramowaniu... :P

ODPOWIEDZ