EURO 2016 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: EURO 2016 w piłkę nożną

Post autor: Kołata »

U!........................U!...................U!................U!.............U!........U!.......U!......U!.....U!...U!..U!.UUU!

Naprzód Islandia :D

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Trzeba było tego nie mówić :D Trochę pechowy gol.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ehh chyba już z tego nic nie będzie, choć całym sercem jestem za Islandią. Mam nadzieję, że w półfinale żabojadom zaserwują solidny, niemiecki walec na pożegnanie :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wyrok wykonany
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ale egzekucja. Szkoda. Druga połowa pewnie będzie lipna.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

I dwa gole wbite, egzekutora też zabolało
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wielki szacun, ze nie odpuscili i wbili te 2 bramki.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Niestety ,ale przynajmniej walczyli do konca :?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem czemu tak wszyscy zachwycali się Islandią. Że wyeliminowali Angoli? Każda średnio ogarnięta drużyna by to zrobiła - u Anglików wgl nie funkcjonowała druga linia przecież! jak Islandia w końcu trafiła na zespół z dobrymi pomocnikami - wyszło wszystko na wierzch. 4 do kółka do przerwy i po balu. Mnie tam oni nie zachwycili jakoś - ot, podobny zespół do naszego, imho nieco słabszy i tyle...
Nabijanie się z Zazy i innych, którzy nie strzelili karniaków, nie jest do końca na miejscu. Ciężar gatunkowy meczu wielki, nie tacy goście nie strzelali karnych. Pamiętam jak Platini pudłował sromotnie karnego, a przecież był to specjalista co się zowie. I nie on jeden... Ale oglądanie tylu pudeł na raz - bezcenne :wink:
Co do kolorowych w reprezentacjach - cóż, jeśli ma prawo do gry i chce grać w reprezentacji, to... niech gra. Taka jest reprezentacja, jakie społeczeństwo. U nas był kiedyś Oli, strzelał i wszyscy byli szczęśliwi. Był swoistym wyjątkiem, bo takie też mamy społeczeństwo. We Francji, Niemczech czy Szwajcarii jest inaczej. Bardziej kolorowo, czy to się komuś podoba czy nie :wink: ... Osobiście nie mam nic przeciwko, żeby u nas np. grał ten siatkarz Leon - jeśli osiadł w Polsce, chce grać i ma do tego prawo - niech gra. Reprezentacja miałaby z pewnością pociechę z takiego zawodnika...

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

smiejagreg pisze:Nie wiem czemu tak wszyscy zachwycali się Islandią. Że wyeliminowali Angoli? Każda średnio ogarnięta drużyna by to zrobiła - u Anglików wgl nie funkcjonowała druga linia przecież! jak Islandia w końcu trafiła na zespół z dobrymi pomocnikami - wyszło wszystko na wierzch. 4 do kółka do przerwy i po balu. Mnie tam oni nie zachwycili jakoś - ot, podobny zespół do naszego, imho nieco słabszy i tyle... .

dokładnie! potrzebujące zabawki media nakręciły islandzki hype, daleki wyrzut i główka, proste, ciężkie i nordyckie
Jeśli ktoś chce pokibicować mniej znanej reprezentacji z małego kraju - ma Walię. Tam dopiero panuje pozytywne podejście do sportu, luz i wiara we własne umiejętności - "jesteśmy smokami". Te śpiewy walijskich kibiców - jak na Copa America. Drużyna tańcząca na płycie stadionu 35 minut po zakończeniu meczu. Grali dużo lepszą i ciekawszą piłkę od Islandii.
Ładna piłka reprezentacyjna z Wysp Bryt. (brzmi jak oksymoron)
Chciałbym finału Francja - Walia.
To dużo fajniejszy do oglądania mecz niż Portugalia Niemcy w obecnej formie.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@smiejagreg

Sorry co do karnych to tylko z Zazy wszyscy sie nabijają i mają rację. Jego podejście do tego karnego i wykonanie było komiczne. Klaun na boisku wprowadzony tylko na karne prawdopodobnie jako ten pewniak....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zapewne strzelał 10 na 10 na treningach. Nie sprawdził się w finałowym karnym - bywa. Jakoś z Xhaki nikt się nie nabijał, choć strzelił podobnego klopsa #-o .

@ Dzik - podobnie myślę o Walijczykach, to duuużo lepszy i ciekawszy zespół od Islandii, w dodatku mają Ramseya (szkoda, że nie zagra) i Bale'a - piłkarzy znakomitych i kreatywnych. Przyjemnie się patrzy na ich grę. Też chciałbym finału Walia - Francja, ze zwycięstwem tych drugich. To by dopiero było :!: :wink:

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Hehe, półfinał był tak nudny, że nawet nikt nie komentuje :D

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Moglismy grac w finale, tak to skomentuje... :cry:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Galharen pisze:Moglismy grac w finale, tak to skomentuje... :cry:
+1
... po wygranej ze Szwajcarami obstawiałem finał Polska-Niemcy, niestety zabrakło w naszej reprezentacji skuteczności w wykończeniu akcji podczas meczu i szczęścia w loterii - cóż.
Finał był w zasięgu naszej reprezentacji - a po pierwszym meczu z Niemcami - kto wie, jakby mógł się skończyć...
A tak będziemy mieli finał Ślizgacze-Niemcy... (bo jakość gry zespołu Portugalii nie zasługuje na finał), no chyba, że sędziowie będą drukować jak w meczu naszych z Portugalią i Francja się prześliźnie do finału...

Edit: no i obawy się potwierdziły... tak nie drukują sędziowie nawet u nas w okręgówce :( to nie jest sport - to wyłacznie polityka i kasa.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

na razie afrykanie europy z frycami jeden do przodu

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

az sie odechciewa patrzec, francja nic nie gra, a pewnie wygra:Q
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Aldean pisze:az sie odechciewa patrzec, francja nic nie gra, a pewnie wygra:Q
+1

I finał Francja - Portugalia...chyba wolę obejrzeć Smerfy niż ten shit

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Mam nadzieję że Porta i Krystyna Żelardo dokopią Francuzom.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Piękna chwila =D>
Jak 4 liga zostali ograni z drugim golem

ODPOWIEDZ