Creaturecaster - nareszcie zakończone

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Creaturecaster - nareszcie zakończone

Post autor: Naviedzony »

Wczoraj odebrałem przesyłkę od mikemayday. Wszystko w porządku, bardzo solidna sprawa. Zamówiłem Spider Demona. Model jest piękny. Zaryzykuję stwierdzenie, że to najładniejszy model jaki trzymałem w ręku i z całą pewnością najładniejszy, jaki stanie u mnie na półce. Mam nadzieję, że czasem jeszcze zagra. ;)

CreatureCaster z kolei to firma z tak fatalną opinią w tym momencie, że jeśli nie zmienią szyldu/nie zostaną przejęci, to miną lata zanim odzyskają klientów. Dość powiedzieć, że od kwietnia 2014 r., kiedy mikemayday robił zamówienie w imieniu moim i innych zdążyłem:
- pochować ukochanego psa
- skończyć studia
- znaleźć pracę
- wyprowadzić się na swoje
- opłakać śmierć Warhammera
- hejtować powstanie Age of Sigmar
- zapomnieć, że creaturecaster istnieje
- nawiązać więź emocjonalną z kotem
- założyć coś na kształt rodziny
- nauczyć Dziadka korzystania z komputera
- przypomnieć sobie, że creaturecaster istnieje
- awansować
- ukończyć ultramaraton
- napisać książkę
- jeszcze kilka razy zapomnieć i przypomnieć sobie o creaturecaster
- dopłacić VAT i cło i jeszcze przesyłkę do zamówienia, które według nich miało być pozbawione wszystkich wspomnianych dopłat
- nauczyć się podstaw programowania

No to mniej więcej tyle. Jeremy Glen - to nazwisko brzmi jak przekleństwo w moich uszach.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eeeeej ja bym tego spider demona TERAZ nabył... wtedy keeper mi sie nie podobał :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ