Stronki o bestiach

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
minosso
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Stronki o bestiach

Post autor: minosso »

Witam zna ktos moze jakies ciekawe stronki o bestiach? Mialem kiedys jedna bardzo interesujaca ale to niestety z 5-6 lat temu teraz jak jej szukalem niestety nic nie znalazlem nazywal sie Heardstone lub jakos tak...

Jak macie jakies ciekawsze stronki to moznaby zapodac :

Jedna z nich kolo zza oceanu naprawde malowanie i sposob wykonania armii zamiata u tego typa ;]

http://karakeinherjar.floogy.com/thewildherd/index.html

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Super pomysł: :shock:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
minosso
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: minosso »

Nom warriorki chaous z gorkami pomieszane wyszlo naprwade swietnie IMO

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Uerph.

Awatar użytkownika
minosso
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: minosso »

Hmm w sumie chodzilo mi o inny herdstone ale stronka jak najbardziej sie przyda ;]

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Zainspirowany gównianym filmem o nekromancji sumeryjskiej , który wczoraj rozbawił mię podczas harówki przy tłumaczeniu - "W imię kiepskiego tłumaczenia, powstań z umarłych , temacie, i nie bądź mi kulą u nogi! I ,poza tym , ogarnij się jakoś po tym czasie!"

Słuchajcie wielbiciele rogów i kopyt- kupiłem u pp. Faberów figurki Reapera, Goat demons, za jedyne 30zł za 8 sztuk. Strasznie słabo z malowaniami tych figurek, szukam jakichkolwiek stron[poza Herdstone] o malowaniu figurek podobnych do beastmenów w formie zaproponowanej przez GamesWr... Nie wiem, jak wyglądają np SatyrWarriors w porównaniu z innymi figurkami tego typu, jak na razie te GoatD's są niemal takiej postury, jak Pestigory GW. Nie jestem graczem, nie zależy mi na spójności wszystkich kozłów. Jesteśta w stanie pomóc? To pomóżcie...

PS- Zdążyłem się zorientować, że król Bolesław Chrobry nie żyje. Szkoda. Dobry był z niego władca, malarzy figur poważał...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

ODPOWIEDZ