NAzwa działu

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

NAzwa działu

Post autor: szafa@poznan »

Jak czujecie się z faktem że dział powinien juz niedługo nazywac się "Beastmen"?
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

szafa@poznan pisze:Jak czujecie się z faktem że dział powinien juz niedługo nazywac się "Beastmen"?
Tak sobie...

-Borsuk-
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: -Borsuk- »

Normalnie..w sumie to moze i tak powinnien sie dzial nazywac...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Bestie bez Chaosu, hańba i wstyd.
To moje zdanie oczywiście.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Wstyd dla chaosu, że jego prawdziwe dzieci na dobre się od niego odłączyły.
Ja z tej odrębności bardzo się cieszę i nazwę zmieniłbym czym prędzej :D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szafa@poznan pisze:Jak czujecie się z faktem że dział powinien juz niedługo nazywac się "Beastmen"?
z trzech potencjalnych armii ktore moglbym zbierac w WFB pozostaly juz tylko dwie :(

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Dwarfs of Chaos prezentują się nieźle...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jak mus to mus ;) w sumie psuje to fluff cały ale "trudno"
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

thurion pisze:
szafa@poznan pisze:Jak czujecie się z faktem że dział powinien juz niedługo nazywac się "Beastmen"?
z trzech potencjalnych armii ktore moglbym zbierac w WFB pozostaly juz tylko dwie :(
co masz na mysli piszac to w temacie zmiany nazwy dzialu? i z ciekawosci jakie to potencjalne armie, wszystie "chaosy"?

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

ech w sumie bedzie brakowalo tego "dodatku" swoja droga ciekawe jak to uzasadnią we fluffie ktory przeciez powinien zachowac jakas fabularna ciaglosc. bestie sie ucywilizowaly?? :lol2:

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Myślę raczej że bestie będą teraz tworami chaosu a nie jego świadomymi wyznawcami. Zresztą jak piszą na stronie GW:
Within the dark heart of the twisted and dangerous forests of the Old World dwell hordes of Beastmen, true children of Chaos.
Ale to GW a oni sami sobie potrafią zaprzeczyć :wink:

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

koza strawi wszystko.. a spróbój ją wkó**ić to przygwiździ ci z roga ;p chaos był i jest spoko mi to wisi razem czy osobno bestie i tak maja lepszy klimat i większe szambo chaosu na nich spadło niż na głupich czołzenów czy tępych maruderów :D

Awatar użytkownika
beastlord
Pseudoklimaciarz
Posty: 31
Lokalizacja: WWW (WorldWideWioska)
Kontakt:

Post autor: beastlord »

Proch pisze:koza strawi wszystko.. a spróbój ją wkó**ić to przygwiździ ci z roga ;p chaos był i jest spoko mi to wisi razem czy osobno bestie i tak maja lepszy klimat i większe szambo chaosu na nich spadło niż na głupich czołzenów czy tępych maruderów :D
nic ująć... ewentualnie dodać
zmiana nazwy działu swoją drogą, ale zmiana nazwy armii to dopiero zajście i moim zdaniem nawet wielkie. Czy potrzebne, nie wiem jak inni podchodzą do tego mi z początku wisiało i dyndało o ile nadal pozostały by prawdziwymi dziećmi chaosu czy tak jest dowiemy się zapewne z nowego fluffu dopiero...
Wracając jednak do zmiany nazwy działu, dla mnie nieważne jako że zacząłem tę armię zbierać za czasu hord i wiem o co chodzi, ale osobom nowym w battlu może być łatwiej się połapać po takiej zmianie jeśli u bestmenów będzie brakowało chaosu nie tylko w nazwie...

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

mam tylko nadzieję że będzie sporo sprzętu magicznego do wyposarzenia herosów..

bo jakby zostawić tylko łupy z podręcznika bestii to na prawdę licho..

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

tylko ze "beasts of chaos" to nazwa z 6ed, predzej byli beastmeni, tylko ze w laczonym podreczniku.
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no może jeszcze zmienimy skaveny na skavens of chaos? a tak na poważnie... ja jestem za zmianą na beastmen... nawet gw zmieniło nazwe działu na swojej stronce... i book jest przechrzczony.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Cudowna jest ta okładka:
Obrazek

Może Zwierzoludzie to za dużo bo działy nie wiem czemu są po angielsku, ale Beastmen zamiast beasts of chaos chyba mogłoby już tu zaistnieć?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

a może porostu "zwierzoludzie" z dopiskiem pod spodem " dzieci chaosu " i tyle... :)

w booku jest bardzo fajnie to przedstawione i w sumie bestie nigdy się nie łączyły z warriorami tylko wykorzystywali ich ataki do realizowania własnych planów... a po 2 znasz warriora z imponującym porożem? ( po za Valkią ) hełmów nie bierzcie pod uwagę... prędzej już będą zjedzeni przez minoski ( bo mają podobno nie zły smak i długi termin świeżości ) niż im będą rozkazywać... 8)

tak okładka naprawdę świetnie tylko jakoś nie mogę znaleźć podobieństwo do tych nowych minosków... jedynie przy opisie tej jednostki są w miarę podobne... ale były raczej narysowany na podstawie projektu figurki niż przez autora... chciałbym że by były takie jak rysunek Doomka :twisted:

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ja tam wole starą okładke ta jest za mało dzika nie "czuje" jej. Nazwe działu wsumie można zmienić ale na Beastmen. Chciałbym zwrócić uwagę że polskich nazw armii sie tu nie stosuje :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Popieram przedmowce , tak samo ja np wole jak rozpiski itp sprawy sa wg angielskiego jezyka robione bo wtedy w miare czaje o co chodzi ;) po PL to nada
WFB playing since 1994

ODPOWIEDZ