Pumbagory

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Pumbagory

Post autor: Dibo »

buniek pisze:Mutują
Aaaaahaaaa :roll: Siedze i kminie "co poeta miał na myśli", uciekają ? ale czemu ? Robisz z nich Driady ? też nie bo byś pewnie napisał o tym .. itp itd :shock:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Dibo pisze:
buniek pisze:Mutują
Aaaaahaaaa :roll: Siedze i kminie "co poeta miał na myśli", uciekają ? ale czemu ? Robisz z nich Driady ? też nie bo byś pewnie napisał o tym .. itp itd :shock:
:?:
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

W stosunku do oryginału za dużo futra. Swoim dałem na bokach poxipol ciapany zapałką podczas zasychania. Efekt zmutowanej skóry.
Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Iddqd pisze:W stosunku do oryginału za dużo futra. Swoim dałem na bokach poxipol ciapany zapałką podczas zasychania. Efekt zmutowanej skóry.

Widziałem i nie podoba mi się to. Ja się tym modelem w ogóle nie sugeruję dla mnie on nie istnieje. A ten na którym się wzorowałem (art), ma futro na całym ciele. :) Lepiej byście ocenili czy praca z GS-em mi się udała zamiast offtopować o gorach, o których w ogól temat nie jest. :P
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Bez tego wygląda jak dzik. Chudy, orkowy dzik.

Przypadkiem wchodząc na coolmini, fajna alternatywa luźno powiązana z obowiązującym kształtem pumby.
http://www.coolminiornot.com/295901
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Ale to jakiś triceratops jest :?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mnie się podoba właśnie wersja jakiegoś przerośniętego tygrysa, tudzież strzygi. Kolczaste dziki są dla mnie słabe :)

ODPOWIEDZ