Początek z beast of chaos

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Początek z beast of chaos

Post autor: Dibo »

Hmmm szkoda dommbula na bsb. Ja robie tak :
1 - BSBkiem jest normalny sztandarowy minos
2 - figurce minosa z dwurakiem w jednej łapie (trzymanym nad głową) przykleję do pleców sztandar od staro edycyjnego zwykłego bsb (figurka wargora z dwurakiem i ludzką skórą rozwieszoną między 2 kijami przytwierdzonymi do pleców)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Moi mają nawiercone dziurki w podstawce w które wpinam sztandar zależnie od potrzeb. IMO lepsze to niż noszenie sztandarów na plecach, a z praktycznego punktu widzenia dużo lepsze niż konwertowanie figurek na chorążych. W jednej bitwie mój gore może mieć sztandar, a w drugiej nie albo inny, tracąc sztandar mogę go wyjąć i odłożyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

gorebulla BSB zrobiłem z minoska z konfrontacji zresztą lorda też... stary doombull robi za deamon prica do 40K idealnie się nadaje :twisted:

nie wiem czy beasty są drogą armią... jeśli kupujesz w sklepie to na pewno... zobacz na allegro albo ebay, ale i tam trudno coś znaleść..

no i jeszcze zależy od koncepcji Twojej armii... jeśli chcesz grać na samych malusinskich to faktycznie droga armia wyjdzie

Edit: Iddqd - ale sztandary u bestiach na plecach to cały klimat tej armii, jak w chinach :wink:

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Chyba tylko jeden wargor jeszcze z 5 edycji miał kijek na plecach, a u kraśków co rusz jakiś bohater wbrew fizyce coś takiego dźwiga ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Iddqd pisze:Chyba tylko jeden wargor jeszcze z 5 edycji miał kijek na plecach, a u kraśków co rusz jakiś bohater wbrew fizyce coś takiego dźwiga ;)
ta krasie są zdolne :mrgreen:

ale to do beastów super pasuje przecie muszą mieć wolne rce by naparzać maczetami :twisted:

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Sorry, że tutaj, ale nie ma odpowiedniego tematu,
orientuje się ktoś jak duża jest ta figurka?
http://www.wizards.com/dnd/images/chain ... dp_xlg.jpg
to Demonic Gnoll Adept z D&D: Chainmail, chciałbym dać pare takich do armi, ale nie wiem jaka jest ich skala do np. Gorów. Orientuje się ktoś?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

myślę że ciut większe od gorów ale nie mają rogów więc się " wyrównuję "

przypomniałeś takiego kolesia który miał bzika na punkcie wilków i miał tak całą armię zrobią... głowy i nóżki od warhondów + kilka tego w stylu figurek... a minoski to były wilkołaki z konfrontacji... piękna armia z klimatem... druga widziałem armię insektów typowo nurglowa, ale też fajniutko wyglądała... szczegulnie filety pajako coś albo duże wije

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Ja też strasznie wilki lubie i myśle nad zrobieniem paru wilczych oddziałów :)

Edit:

Wie ktoś co to za figsy?
http://www.dakkadakka.com/dakkaforum/po ... 18604.page

oczywiscie o wilki chodzi ;)

ODPOWIEDZ