Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Przemcio »

50x50 bo taki był ostatni oficjalnie sprzedawany
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

A nie było jakiegoś Faq'a że wszystkie dragony są teraz na 100x50 bo pamiętam że były kiedyś o to sprzeczki :wink:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie. Najnowszy sprzedawany to Galrauch na 50/50.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja swojego będę miał na rydwanowej bo generalnie taka teraz jest tendencja dla Smoków.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Khaine
Wałkarz
Posty: 58

Post autor: Khaine »

Mam pytanie o lore'y magii.
W rozpisce mam demona nurgla 2lvl magii oraz maga 2lvl, na koniu, bez obstawy (na turniej). Jakie lore'y byly by najlepsze do takiego złożenia?
Początkowo myślałem o death na demonie i shadow na magu. Teraz zastanawiam się czy nurgle na demonie nie był by równie ciekawy oraz death na magu.
Nie mam dużo doświadczenia i nie wiem jeszcze jakie lore'y najlepiej współgrają ze sobą. Chodzi mi też o to, że jak trafię na ciężki ostrzał to zawsze zza obelisku mógłbym chociaż poczarować, zanim nie zdejmę maszyn fastami.

Ewentualnie może po prostu zdjąć magię z demona i za 70 punktów dać skullcrushera, kolejnego fasta, albo zionięcie na demona?

Dzięki za porady.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Na demonie polecam death, jeśli to 2 lvle. a najlepiej to zostawić 1 bo interesuje Cię snajperka. chociaż doom and darkness jak wylosujesz to jest super fajnie. ja sam gram trochę inaczej, demon bez magii, lord mag lvl3 death i 1lvl shadow. takie zestawienie czarów pozwala mi w łatwy sposób:
osłabić przeciwnika w walce - miasma oraz -1s -1t
wyciągnąć niewygodnych przeciwników z oddziałów - snajperki
na dwarfy/nurglowe bestie/trolle/chd - słoneczko, czyli czar który wygrywa bitwy.

w antymagii posiadam wyłącznie disspell scrolla. generalnie wystarcza aby w kluczowej turze uniknąć 1 czaru przeciwnika.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Ja na diable ponownie gram na lore slaanesha, 4lvl z chaos familiarem. Wymaga kitrania, niektóre bitwy (TK, DF, emp itd.) musisz przeczekać za górką, ale slaanesh robi grę. Random movement, phantasmagoria- niepozorne czary, na ogół wpuszczane przez przeciwników, ustawiają ci elegancko pole bitwy. Chórku wszyscy się boją i słusznie- POK i inni kozacy muszą się poważnie zastanowić czy warto się do diabła zbliżać. Polecam.

Aha, no i żeby nie było- magia jest dla suabych, prawidzy chaos to full khorne i szarża na pełnej piździe!
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

middlefinger
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: middlefinger »

Ostatnio zaczelo nurtowac mnie taka kwestia, a mianowicie staram sie zlozyc magiczna armie
Wyszlo mi ze nurgiel bedzie najciekawszy szczegolnie w polaczeniu z festusem i horda warriorsow
I teraz najwaniejsze pytanie:
Czy jesli dam lordowi magowi nurgla seed of rebirth dajacy regen na 6+ i wrzuce go razem z Festusem(5+ reg bonus dla kazdego) do oddzialu
to czy wtedy bede miec na nim regenke na 4+ ?

Z tego co widze jak dziala magia nurgla jesli chodzi o regen to logicznie rozumujac powinny sie te bonusy kumulowac

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Przecztyałbyś RB, to znałbyś odpowiedz. Regenki się ( o ile nie jest zapisane wprost inaczej ) nie kumulują.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

to nie to samo co od tęczy podnoszący ward na jednostkach [-X
regenkę bierze się najwyższą

middlefinger
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: middlefinger »

no tak ale skoro nurglowy czar Fleshy Abundance daje lub jesli target juz ma to zwieksza regenke o jeden to myslalem ze tak samo dziala to na chaosowe itemki
ale skoro nie to szkoda

to teraz inne pytanko
podobna sytuacja :
sorcerer lord na palanquinie nurglowym w jednostce warriorsow z festusem , czy festusowy bonus regenki i poisoned attakow dziala rowniez na palanquina?

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

moim zdaniem tak, co nie jest zabronione to jest dozwolone :idea:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

zdecydowanie tak

Xyxel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Xyxel »

Steed of Slaanseh kupiony pod Sorcerrera jaką ma podstawkę?
Kawaleryjską jak Steed-y u Hellstriderów czy 50x50 jak u starego modelu Chaos Lorda na cyckowężu?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

middlefinger pisze:no tak ale skoro nurglowy czar Fleshy Abundance daje lub jesli target juz ma to zwieksza regenke o jeden to myslalem ze tak samo dziala to na chaosowe itemki
ale skoro nie to szkoda

to teraz inne pytanko
podobna sytuacja :
sorcerer lord na palanquinie nurglowym w jednostce warriorsow z festusem , czy festusowy bonus regenki i poisoned attakow dziala rowniez na palanquina?
a jak chcesz dać palanquinowi regenke?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

Xyxel pisze:Steed of Slaanseh kupiony pod Sorcerrera jaką ma podstawkę?
Kawaleryjską jak Steed-y u Hellstriderów czy 50x50 jak u starego modelu Chaos Lorda na cyckowężu?
Kawaleryjską
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

middlefinger
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: middlefinger »

Dymitr pisze:
middlefinger pisze:no tak ale skoro nurglowy czar Fleshy Abundance daje lub jesli target juz ma to zwieksza regenke o jeden to myslalem ze tak samo dziala to na chaosowe itemki
ale skoro nie to szkoda

to teraz inne pytanko
podobna sytuacja :
sorcerer lord na palanquinie nurglowym w jednostce warriorsow z festusem , czy festusowy bonus regenki i poisoned attakow dziala rowniez na palanquina?
a jak chcesz dać palanquinowi regenke?
Festus mag daje regen na 5+ oddzialowi w ktorym sie znajduje, a jesli w nim rowniez bedzie drugi mag na palanquinie to chyba tez pod to podchodzi

swoja droga wie ktos gdzie mozna nabyc jakis sensowny model palanquina? najlepiej w metalu XD

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Epidemius.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Względnie duża gaść masy modelarskiej i rzeźbisz w niej mordki nurglątek :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

middlefinger pisze:swoja droga wie ktos gdzie mozna nabyc jakis sensowny model palanquina? najlepiej w metalu XD
tylko na ebay-u z którejś tam edycji :(
a najtaniej i najszybciej tworząc swojego sam wg uznania pod wyswing jaki chcesz - zerknij do galerii moich konwersji :idea:

ODPOWIEDZ