Jak zacząć zbierać chaosowe puszki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Re: Jak zacząć zbierać chaosowe puszki

Post autor: Kilkerin »

Chwała Chaosowi bracia! Przybywam do was z odległego świata czterdziestego tysiąclecia z zamiarem kontynuacji dzieła Czterech Potęg w świecie fantasy (bo w 40k CSM trochę posysa i coś nam krucjaty nie idą ;) ).
Na razie z nurtujących mnie pytań:

- na poziomie turniejowych WoCh to ponoć bardzo dobra armia, spotkałem się z opinią że wszystko jest grywalne, i tutaj przedstawiam moje założenie na armię: jakieś 2 prostokąty z wojownikami aby zapchać wymóg w Core i resztę pkt wpakować w rycerzy(tak wiem że są strasznie drodzy) i jakiś oddział 3-6 skullcrusher. Będzie to grywalne? Wiem że ponoć lepiej zrobić masę z maruder horsemen i rydwanów - ale modele średnio mi się podobają - tak samo jak masówki
- W kwestii opcji uzbrojenia na wojownikach bardzije opłacalne są halabardy, dodatkowa broń czy great weapons?
- Tak samo u rycerzy: lance, ensorcelled weapons czy może bazowa broń?

Z góry dzięki za odpowiedź

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

oj.... ciężki temat rzucasz....

rycerze jak już to z EW, natomiast są strasznie drodzy i strasznie bez sensu wobec alternatyw, które można mieć.

skulle w liczbie 1x3 2x3 mogą grać

u wojowników to albo mark teczy, blasted banner i robisz bunkier dla herosow, albo mark nurgla, halabardy i tarcze i idziesz w combat, natomiast rydwany i maruderzy konni to lepsza opcja
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

na razie to lepiej czekac bo 12 lipca sie okaze czy jeszcze WFB istnieje :)

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

W sumie nie wiem, gdzie to pytanie zadać, więc niech będzie tutaj, najwyżej proszę o przekierowanie w bardziej właściwsze miejsce. :)

Problem brzmi: chcę sobie zrobić fajnego Smoka Chaosu. Podstawę mam, czyli Smoka Dark Elfów. Są nawet dwie głowy. :)
Ale... jest tylko jedna szyja. Ok, drugą zmajstrować jakoś się da, coś się wymyśli. Jednak im dłużej patrzę, tym bardziej się zastanawiam: jak ją przyczepić? Ma ktoś może własnego konwertowanego w ten sposób tego smoka? Albo zna jakąś stronę ze zdjęciami, tak najlepiej aby było tam chociaż parę zdjęć w "trakcie"?

Z góry dziękuję. :)

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
Cylindryk pisze:W sumie nie wiem, gdzie to pytanie zadać, więc niech będzie tutaj, najwyżej proszę o przekierowanie w bardziej właściwsze miejsce. :)

Problem brzmi: chcę sobie zrobić fajnego Smoka Chaosu. Podstawę mam, czyli Smoka Dark Elfów. Są nawet dwie głowy. :)
Ale... jest tylko jedna szyja. Ok, drugą zmajstrować jakoś się da, coś się wymyśli. Jednak im dłużej patrzę, tym bardziej się zastanawiam: jak ją przyczepić? Ma ktoś może własnego konwertowanego w ten sposób tego smoka? Albo zna jakąś stronę ze zdjęciami, tak najlepiej aby było tam chociaż parę zdjęć w "trakcie"?

Z góry dziękuję. :)
Przeszukując galerię natknąłem się na galerię użytkownika Karlito:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... &start=460

Produkt gotowy ale może pomóc...

ODPOWIEDZ