Mroczna Galeria

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Re: Mroczna Galeria

Post autor: MadMax »

Fuxiorr pisze:Chałoos nadchodzi ! :D Aktualnie chaos który będę malował - armia ma być ładna i schludnie pomalowana - będzie w kolorystyce chaosu nie podzielnego, zapraszam do oglądania i komentowania - mam nowy aparat :roll: .
Jurasy :
Obrazek
Obrazek
Chariot:
Obrazek
Obrazek
Wip Lord na DM:
Obrazek

Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pomysł na niemal identyczną konwersję lorda na DM. Przy czym mam zamiar "zmagnesować" wyciągniętą rękę do błyskawicznej zamiany na sztandar. BSB i klepacz w jednym.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

MadMax pisze: Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pomysł na niemal identyczną konwersję lorda na DM. Przy czym mam zamiar "zmagnesować" wyciągniętą rękę do błyskawicznej zamiany na sztandar. BSB i klepacz w jednym.
Też o tym myślałem ale będę miał gostka z game zonu za BSB :D
Święty, świnka od rydwanu jest najlepszym modele do konwersji lorda na DM :D
Lepsze foty :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wip lorda z 2 stron
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

malowanie nie jest złe... =D>
tylko mi się bardziej podobają żywe kolory na jugerach a nie ten zimna czerń
brrrrryyyyy nadchodzi zima....

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Winter is coming :wink:
Dyskowiec - nie moja konwersja . :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oraz Wip Lorda - są postępy :P
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Mi jakoś pomysł lorda na DM zrobionego z Gorebeasta słabo podchodzi, ale to tylko moje zdanie. Wykonanie bardzo spoko.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Durin pisze:Mi jakoś pomysł lorda na DM zrobionego z Gorebeasta słabo podchodzi, ale to tylko moje zdanie. Wykonanie bardzo spoko.
Mam jeszcze 2 innych gości na DM - z game zona ;p
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Fuxiorr pisze:Winter is coming :wink:
Dyskowiec - nie moja konwersja . :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oraz Wip Lorda - są postępy :P
Obrazek
Obrazek

Mi się podoba kolo na dysku. Sam jestem w trakcie wykonywania konwersji dyskowca z ... brzydala "czincza" na kurzych nóżkach. Trochę bitsów dodać, trochę ująć i będzie fajny model.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ja mam 3.

Z Gamezona, z lorda na jurki i ze sprężyny na której posadziłem 5ed rycka z częsciami ze skulli
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bsb na Dm :D :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co o nim myślicie ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Najbrzydszy BSB na DM w galerii.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Grolshek pisze:Najbrzydszy BSB na DM w galerii.
Chodzi Ci o model/malowanie czy to i to ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Podstawka składana z kilku gdzie 3mm plasticard jest za grosze. Żwirek na podstawce żywcem z piaskownicy nietknięty pędzlem a do tego niedokładnie nałożony. Zwykły knight na koniu postawiony na wiekszej podstawce. Jest tyle świetnych modeli mountów a ten jest po prostu ordynarnym proksem. Że już nie wspomnę iż bardziej wygląda na imperialistę niż chaosytę. Żadnych mutacji, spaczeń. Nic.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

model się nadaje bardziej na black knighta niż na BSB chaosu, a malowanie słabiutkie.. srebrne wodze? sam drybrush
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Grolshek pisze:Podstawka składana z kilku gdzie 3mm plasticard jest za grosze. Żwirek na podstawce żywcem z piaskownicy nietknięty pędzlem a do tego niedokładnie nałożony. Zwykły knight na koniu postawiony na wiekszej podstawce. Jest tyle świetnych modeli mountów a ten jest po prostu ordynarnym proksem. Że już nie wspomnę iż bardziej wygląda na imperialistę niż chaosytę. Żadnych mutacji, spaczeń. Nic.
Posypka z army piantera - ona jest po to by jej nie malować bo jest pomaziana... ARMY PAINTER - BASING BATTLEGROUND BROWN - link przykładowego modelu z google z tą posypka przy normalnym świetle : http://www.warseer.com/forums/attachmen ... 1405759869
Co do podstawki się zgodzę, takie dostałem podstawki już z nim przyklejone. Też nie wiem gdzie u mnie można kupić plasticard.... poprawie tak by była całkiem pokryta posypka.
Nie jest to proks... jest to model od game zone http://www.gamezoneminiatures.com/tiend ... ballo.html
Mają też 2 model ze sztandarem ale tamten jest od zwykłych rycków. Mi się ten model podoba a lepszej alternatywy nie znalazłem bsb.
Durin pisze:model się nadaje bardziej na black knighta niż na BSB chaosu, a malowanie słabiutkie.. srebrne wodze? sam drybrush
Drybrush jest tylko na skórze konia i kolczudze .... metale to leadbelcher + jasny srebrny - wash czarny- wash fioletowy + rozjasnienia na krawedziach srebrnym jasnym
Ok zjepałem z tą wodzą... chyba... ona wyglądała na sztywną i metalową... choć to wbrew logice.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Charioty wip...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co o tym myślicie ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Jako, że Nurgle jest teraz na czasie, to wrzucam lepsze fotki mojego starego modelu:
Obrazek
Obrazek

Dobre oświetlenie daje naprawdę dużo.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Fuxiorr ! czy Twoje figsy mają jakies kolory ?
widac tylko szary i niebieski na dysku, który jest najuboższym dyskiem jaki widziałem....dorzuć więcej czegoś, np jakieś rogi, macki,cokolwiek....

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

rudobrody79 pisze:Fuxiorr ! czy Twoje figsy mają jakies kolory ?
widac tylko szary i niebieski na dysku, który jest najuboższym dyskiem jaki widziałem....dorzuć więcej czegoś, np jakieś rogi, macki,cokolwiek....
Toc napisal wip

PadrePadre
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: PadrePadre »

Nie wiem czy się już chwaliłem, ale do dopiero zaczynanej... juuż czwartej armii... pomalowałem pierwszy model. Mam nadzieję, że zapał nie minie i szybko będę mógł pochwalić się kolejnymi pracami.

Podstawkę zrobiłem tak, że kolegę da radę na dysk wrzucić, ale na dyskowca mam inny pomysł !
Wiem też, że zbroja za pstrokata, postaram się wrócić z modelem z lepszymi zdjęciami i z jakimś filtrem olejnym co by to przygasić.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ