PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ O CHOSENÓW!

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Re: PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ O CHOSENÓW!

Post autor: Szczur22 »

W nowym euro powraca favorka na czempionie tzeentchowców więc problem mniejszy :D
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Opowiadalem bzdury 2 miesiace temu jak nie bylo tego uscislenia :D Wiecej juz nie bede, obiecuje ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Jakie jest najbardziej efektywne wystawienie Chosenów jeśli chodzi o ich liczbę w szeregach? Czy najlepiej robić duże szeregi po 6, 7 żeby wyciągnąć dużo ataków czy standardowo po 5 panów. Oczywiście to zależy od ich liczby w oddziale, ale np. mam ich 18 to robić 3x6?
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Dopóki nie masz 12, pilnujesz steadfasta, kiedy już dostajesz ten blessing - maksymalizuj liczbę ataków bo i tak masz stubborn.
Obrazek

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Stosował ktoś długą linię chosenów, tak 20 w pojedyńczym szeregu do zaganiania połówki stołu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja gram Chosenami w Hordzie 30-tu chłopa i spisują się całkiem spoko, chociaż w dużych bitwach coraz częściej przeciwnicy mają dobre sposoby i próbują mi wybijać Wybrańców, kilka razy miałem już ciepło bo zostawało mi na stole zaledwie kilku #-o
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
B0BER
Mudżahedin
Posty: 316

Post autor: B0BER »

Czy jeśli mam oddział 20 chosenów w którym jest mag posiadający favorke to mogę im przesuwać tego blessa początkowego czy tylko przyszłe z altarów?

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Początkowego też.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Eldritch pisze:Początkowego też.
Na jakiej podstawie? Dawno nie gralem na na chosenach, wiec troche wypadlem z obiegu - stad pytanie.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Spytaj Liddera on ci to wyjaśni...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

bless na niego nie działa, ale samo blogosławieństwao pojawia się w momencie kiedy on już jest częścia oddziału. tyle
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

odgrzeje bo mnie znajomy podjudza i w sumie sam nie wiem. rzucam przed bitwą na chosenów mr3. czy s jakie przeciwwskazania aby ten efekt przerzuca
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

oczywiście że nie nie - zmieniasz to na "7" i bawimy się dalej:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

nieporozumienie wyszło... nie można przerzucać mr3 jeśli Twój oddział przed grą posiada go z np sztandaru :P
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Nie można.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

odkopię bo potrzebuję rady o konfigurację. mam 2 opcje wystawienia
21 chosenów tzeentcha z shiledami i halabardami muzykiem i sztandarem w środku lord BEZ WARDA i mag z fearem i favourka
19 chosneów tzeentcha z shieldami i halabradami muzykiem sztandarem champione z maska, ten sam lord i mag bez feara ale z favourka

Chodzi o to, że rzut przed bitwa 12 nie da warda lordowi, co może się zdarzyć. z maską, rzut ten mogę pominąć i dążyć do mr3 co jest dla mnie celem.
Lepiej mieć 1 chosena więcej w 1 konfiguracji która pozwala przejść magowi z fearem i favourka do innego odziału i mu dać warda, czy bezpieczniej z maską ale wtedy drugi ward jest dużo mniej prawdopodobny?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Dla mnie 1. opcja jest OK, 1/36 ryzyka faila dodaje tylko adrenalinki - musisz przeskoczyć do sąsiadów i liczyć na dobre rzuty warshrinami.
Do czasu uzyskania optymalnych efektów po prostu trzeba bardziej uważać + klocek warriorów trzeba mieć tak złożony, aby mógł przejąć herosów.
Natomiast 2. opcję brałbym gdy w corach masz same marudy i konne marudy i przeskakiwanie dalej mija się z celem.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

mam 21 warriorów z frenzy i pełnym uzbrojeniem. coś tam mogą przetrzymać. i nie muszą pchać się do przodu, spokojnie zabezpieczać mogę warda. ale jak sam wiesz, ward bez rzutu przed bitwa jest ryzykowny i niepewny. szanse są 1/4 jak dobrze liczę...
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Generalnie uważam tak samo jak ty, optymalnie jest dostać MR3 przed bitwą na Chosenach, wtedy ze spokojem czekam bohaterami na rozwój wypadków w fazie magii przeciwnika.
Obrazek

ODPOWIEDZ