Spolszczenie

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Spolszczenie

Post autor: Raltariki »

Gdybym, przypadkiem, na własne potrzeby spolszczył ósmoedycyjny podręcznik dla Wojowników Chaosu (w zakresie zasad, nie fluffu) i chciałbym rozdać rzeczone spolszczenie wszystkim zainteresowanym - to złamałbym zasady tego forum i dostał bana?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nie
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

...a zatem, jeśli ktoś jest zainteresowany, poproszę o e-mail do przesłania spolszczenia.
Przygotowałem to na własne potrzeby; każda jednostka jest na osobnej karcie, wydrukowałem to sobie w formacie A5 na sztywnym papierze - w czasie gry biorę do ręki tylko te karty, które są mi potrzebne i mam na podorędziu wszystkie informacje bez wertowania podręcznika.
Mogą być jakieś (raczej drobne) błędy czy nieścisłości albo niekonsekwencje - pisałem z długimi przerwami i większości nie zdążyłem przetestować. Starałem się trzymać nazewnictwa z polskiego podręcznika głównego, z podręcznika do 7 edycji dla Wojowników Chaosu - a gdzie to nie wystarczało, wymyślałem polskie nazwy sam, więc proszę się nie śmiać - to nigdy nie miało wyjść poza moje domowe kółko warhammerowców. Każdy może to sobie przerobić, uzupełnić, uszczegółowić czy uogólnić wg własnego uznania.
Zasady są z ósmej edycji i nie uwzględniają "End of Times"; przetłumaczone jest wszystko potrzebne do gry poza Olbrzymem, bo mam go po polsku w podręczniku do Zielonoskórych i nie chciało mi się przepisywać. :)
Przykład:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jeronimo
Wałkarz
Posty: 72
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: Jeronimo »

Duży złoty napój do Ciebie :) Ja poproszę na maciej.kutyla@wp.pl

Raltariki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Raltariki »

Mógłby ktoś napisać, że dostał i wszystko gra? :)

Awatar użytkownika
Kaszalot
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: Kaszalot »

ja też poproszę, lubbe@o2.pl

azul
Plankton
Posty: 2
Lokalizacja: Za rogiem czasu...

Post autor: azul »

Ja też poproszę, azul@interia.eu :)

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

Świetna Robota Dzięki !!
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

Nephrath
Plewa
Posty: 5

Post autor: Nephrath »

Jeżeli jest jeszcze taka możliwość to też poproszę
screamingdeath77@wp.pl

Awatar użytkownika
krywdzik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: krywdzik »

Pisałem do kolegi, który potłumaczył Woch i Wysokie elfy, ale brak odpowiedzi :(

Jest ktoś z Was może co dostał od niego te tłumaczenia ? ( zarówno WoCh jak i HE)
Jeżeli ktoś to ma i mógłby podesłać na raistlin1711@gmail.com byłbym bardzo wdzięczny.

lisq1
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: lisq1 »

Cześć
Odświeżę temacik. Może ktoś się podzielić tym spolszczonym podręcznikiem 8ed? Bo się okazało że mam ale 7 :(
stasalis@gmail.com
Dziękuję z góry.

ODPOWIEDZ