Woch by Furion

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Woch by Furion

Post autor: Eltharion »

Wiesz czym się charakteryzuje drużynówka ?
Tym że graja paringi by w rezultacie wygrać jako drużyna. Mi wystarczy tylko tyko tyle że dwarfy nie były dobrym paringiem na moją rozpiskę a finalnie wygraliśmy z wami :D
A twoja znajomość mety i środowiska na śląsku najlepiej pokazuje to że od pół roku jako najlepszy woch niepodzielnie panuje Bigboss :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Jędrul
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jędrul »

po urlopie dopiero zacznę grać, na razie kmina taka

2 helenki
LVL4 tzeentch steed 1+dawnstone/4++, dispel, flamingi
Vittlich
BSB dm (2+/3++)
hero DM (2+/3++)
11 warriorow tęczy z blastedem FCG
rydwan
2x psy vg
2x fast slanesza javelin shield

nigdy nie grałem nawet na open na 2 heleny z potencjalnie 2 treasonami, bramami itp..
MARK OF MARKI MARK

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Panowie ta wasza dyskusja przypomina mi kłótnię, który z was ma większe pento :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Durin pisze: Sad fact jest niestety taki ze na slasku brakuje naprawde dobrego Woc. Z calym szacunkiem dla Roberta czy Krzemiego czy Sergia to co wychodzi na lokalach nie przeklada sie na wyniki masterowe

Na ślasku w ogóle brakuje graczy z topu i posiadających wyniki masterowe. Ale pachoła nie ruszaj, bo się rozpędza, a jego wyników nie zaliczyłeś w karierze :D Już nawet ja się z niego mniej nabijam :D

Ale jeżeli zasady blasted banneru są podobne jak były (nie mam czasu zerknąć), to faktycznie nie ma on sensu na kawalerii bo ma za mało ran i statica, żeby wykorzystac obecnosc herosów w klocku
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

-Qc- pisze: Na ślasku w ogóle brakuje graczy z topu i posiadających wyniki masterowe. Ale pachoła nie ruszaj, bo się rozpędza, a jego wyników nie zaliczyłeś w karierze :D Już nawet ja się z niego mniej nabijam :D

Wygłaszanie takich teorii temu przeczy:)

Banner działa jak działał i dlatego masz rację:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzisiaj sobie taką listę na komp Furiona skleiłem:

diabeł slanesza: latanie, mr3, ench. shield, db gem 455
mag lord na cycu: ds, slanesz 335
bsb na cycu: dawnstone, dragonhelm, biting blade 228
2x5 piesków z vang. 70
8 marasów slanesza na kucach: muzyk, champion 140
3 rydwany nurgla 420
10 knightów slanesza: fcg 430
2 giganty nurgla 320

No nie powiem, mocno to wygląda.
Giganty chaosu z T7 są spoko.
Mobilna kadra, pancerna piącha, 3 rydwany.

Nie wiem jeszcze, jak będą wyglądały rozpy innych armii, ale takim czymś mógłbym sobie popykać.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nie wciśniesz ap na ryckow?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kosmetyka. Dodatkowy wound też fajny.
Ciekaw jestem jak wygląda rozpa na szwedzkiego kompa.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Eltharion pisze:Wiesz czym się charakteryzuje drużynówka ?
Tym że graja paringi by w rezultacie wygrać jako drużyna. Mi wystarczy tylko tyko tyle że dwarfy nie były dobrym paringiem na moją rozpiskę a finalnie wygraliśmy z wami :D
A twoja znajomość mety i środowiska na śląsku najlepiej pokazuje to że od pół roku jako najlepszy woch niepodzielnie panuje Bigboss :mrgreen:
ta, racja. WOCH na drużynkach na Śląsku nieźle działa.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Plague
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Plague »

Witam,

Niedługo turniej 2500 pkt na Furionowe AB.
Próbuję coś sklecić ale strasznie ciężko mi idzie.
Wstępnie pokleciłem trochę bohaterów i lordów ale mocno podrożone dyski i marki utrudniają ciekawe złożenie armii.
Diabeł wypada strasznie drogo choć przy założeniu jednego lorda idzie złożyć go dość mocno.
Pytanie czy 700 pkt w jednym modelu to nie za dużo ?? :/
Całkiem ciekawie wychodzi rozpa na magu dyskowcu, Vitlichu i np 2x hellcannon.

Chciałem zapytać czy ktoś grał już na podobne punkty i ma jakieś doświadczenia/przemyślenia i poprosić o jakieś porady bardziej doświadczonych graczy.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Modele za 700pkt sobie daruj,spokojnie na te pkt możesz złożyć i demona i lorda maga w grywalnych opcjach.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

ODPOWIEDZ