Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Post autor: Nijlor »

Shadar pisze:Yo. Ma ktoś jakiś pomysł jak utrzymać nurglitów w klimacie Tzeentcha?
Heretyk. Może jeszcze Khorna w klimacie Slaanesha ?? [-X
Zaczyna to pachnieć Drakonem 2008 .....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

Nijlor pisze:
Shadar pisze:Yo. Ma ktoś jakiś pomysł jak utrzymać nurglitów w klimacie Tzeentcha?
Heretyk. Może jeszcze Khorna w klimacie Slaanesha ?? [-X
Zaczyna to pachnieć Drakonem 2008 .....

oczywiscie - plastikowi swordlamterzy od HE pomalowani w blekitno/różowy klimat z gdzieniegdzie dodanymi szczypcami jako bloodleterzy :-)
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Driad pomalowanych na czerwono jako letterów a na niebiesko jako horrorków nie przebiją ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

Nijlor pisze:Driad pomalowanych na czerwono jako letterów a na niebiesko jako horrorków nie przebiją ;)
driad osobiscie uzywam jako "cyckowe" wersje horrorów albo plagów w "slaneszowej" wersji armii
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

póki widać że ktoś włożył trochę pracy w "opętanie" modeli innych firm lub armii nie mam nic przeciwko, ale na narbutta widywałem(7ed jeszcze była) armie horrorów zrobione z dosłwonie byle czego i byle jak pomalowanych tylko na różowo i pojedynczymi horrorami w ekipie, albo pieski robione z ohydnych starych goblińskich wilczów, a i oczywiście pomalowane na złoto-czerwono.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

qwer pisze:
Nijlor pisze:Driad pomalowanych na czerwono jako letterów a na niebiesko jako horrorków nie przebiją ;)
driad osobiscie uzywam jako "cyckowe" wersje horrorów albo plagów w "slaneszowej" wersji armii
"A w sobotę, jak akurat gram beastami, jako bestigorów pod lekim wpływem Tzeentcha."
Na poszczerbiony topór Khorna, nie wiem jak masz pomalowane te driady, ale przeczytanie tego zdania, zwłaszcza fragmentu że driady występują jako plagi w slaneszowej wersji armii jeży mi włos na brodzie (na głowie już nie mam).

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

a masz jakis lepszy pomysł na plugsów z cyckami aby pasowały do "czysto" slaaneshowej armii demonów ?? :-)
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

slanneshowe plagusy... i to dirady(?)

jak by slaanesh miał łoniaki to pewnie też by stały dęba, a tak zamiast stać dęba coś innego zostaje zwis, na myśl ropnej dupie plagów :P

driady już prędzej by pasowały, jako demonetki Khorna, duch zemsty lasu, pasuje jak ulał, ale do nurgla nie za bardzo

poszukaj w Horde&WarMachine, tam masz demono-elfy, może to przejdzie jako demonetki nurglowe, czy też plagusy slanneshowe

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

w hordsach, fakt jest sporo fajnych modeli (które sam wykorzystuje - jak np. bloodkruszerzy slaanesha :-) ) ale nic co by pasowało do "plagów" slaaneshowych, tam nie uświadczyłem.
a driady - zdeformowane żeńskie duchy z cyckami, imho nadaja się zarówno na horrory jak i plagsy
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

http://privateerpress.com/hordes/galler ... los/incubi

to pasuje świetnie na plagusy, slannesha, nie musi mieć cycków, ale można prosto dorobić

http://privateerpress.com/hordes/galler ... ell-martyr

a to genialnie pasuje do wybuchających horrorów

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

6 $ za sztukę, dolar po 3,183735 pln = oddział 30 "plagsów' za 575 zł. , zostane jednak przy "plagsowych driadach"
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

qwer pisze:a masz jakis lepszy pomysł na plugsów z cyckami aby pasowały do "czysto" slaaneshowej armii demonów ?? :-)
Nie wystawiać w ogóle? ;)
Nie do końca rozumiem ideę. Chodzi o jakiś klimat? Chyba nie bardzo. O wygar? To po co się przejmować wyglądem w ogóle. Naciągane to troszkę, panie kolego. ;)

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

wlasnie o klimat, klimat i klimat
aby nie było zgnilizny obok krabów z cycuszkami, poganianymi dziwaczna zbieraniną macek i innego radzaju ustrojstwami - wszystkie jednostki mają pochodzić (wyglądać jakby pochodziły) od jednego chaosiarza - w tym przypadku od slaaneszczaka
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jak klimat, to wystawiasz Nur fur Slaanesh i po sprawie. Po co Ci plagusy w klimatycznej rozpie Slaanesha? :)

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

ale mamy wtedy do dyspozycji tylko 4 jednostki :-)
a tak założenie jest takie aby każdy model, czy to "niepodzielna" furia, czy też zgniły plagus, czy też bloodkruszerek wyglądał tak, jakby "pochodził" od slaaneszczaka
podpis skasowany-> patrz regulamin -> REGULAMIN ŚMIERDZI

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

qwer pisze:ale mamy wtedy do dyspozycji tylko 4 jednostki :-)
O rly? ;)
Nie licząc lordów i herosów: demonetki, furie, seekerki, fiendy (już 4), 2 rodzaje chariotów, "kombajn" i soulgrinder z mark of Slaanesh. Mnie wyszło 8, bez charakterów (tu mamy 3 kolejne plus wariacje heraldów - pieszo, rydwan, "struś"). :) Pozostaje pytanie o efektywność na polu bitwy - "pure Slaanesh" na poprzednim booku miał mocno pod górkę. Ale jak ktoś gra na klimat, to wydaje mi się że efektywność jest na drugim planie.
qwer pisze:a tak założenie jest takie aby każdy model, czy to "niepodzielna" furia, czy też zgniły plagus, czy też bloodkruszerek wyglądał tak, jakby "pochodził" od slaaneszczaka
NIe wiem, dla mnie naciągane. Jak czytam, ze ta sama driada w zależności od fantazji jest ucyckowionym horrorem albo plagusem w wersji slaneszowej, to mną trzepie, bo pachnie to śmieciodemonami, do których awersję od początków 7 ed. booka. :) Wybacz więc niemal osobisty wjazd, może nawet niesłuszny - nie widziałem w sumie tej driady, ale mam złe przeczucia. ;)

Wracamy do tematu zastępowania modeli. :)
Moja propozycja na beasty Nurgla. Stary metalowy spawn plus muszla ślimaka. Na żywo wyglądają lepiej. Minusy - metalowe spawny są trudne do dostania obecnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Superaśne. :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ślimaki genialne :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ostatnio na alledrogo były blistry z takimi spawnami :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Jak zrobić plagusów slanesha? hmmm demonetki nurgla były by łatwiejsze do zrobienia

Opcja 1:
Rzeczywiście używamy driad wymieszanych z demonatkami, całość robimy w barwa kory i bardzo ciemnej puprpury, ale dodajemy na modelu na kilka prostych kwiatów z greenstrafu w kolorach slanesha, z punktu widzenia fluffu kiwatki wytwarzają silny narkotyk osłabiający wrogów i czyniących wyznawców jeszcze bardziej nie obliczalnymi.

Opcja 2:
zaklejamy greenem wszystkie mutacje plagusów tak by ich skóra była wszędzie równa i gładka, dajmy katowskie czapy na łby, dodajemy wyrastające z ich skóry stalowe kolce/haki, dajmy im do łap narzędzia tortur i kadzie z wrzącymi olejem. tadam mamy służących z pałacu slanesha w domenie slanesha lub demonicznych grajków którzy odtwarzają pieśnie udręki na śmiertlenikach których dopadną.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, o 05:02 przez likaon, łącznie zmieniany 1 raz.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

ODPOWIEDZ