demony thuriona :)

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Re: demony thuriona :)

Post autor: cichy »

Strasznie fajny ten herald czińcza BSB, sam takiego potrzebuje ;) ale keeper... =D>
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Herlak Tenczy bardzo ładnie wygląda :D Naprawdę dobra konwersja :wink:
Jeśli chodzi o drugiego Herlaka to już nie powala, spodziewałem się czegoś większego. mimo to uzbrojenie ma fajne :)
Ja już swojego slaaneshowego heralda mam gotowego od tygodnia ale szybko go na pewno nie pomaluje bo nie mam kiedy.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

po roku finisz ;)

kolejne furie (by Kreol) (jeszcze bedzie takich 8 ) oraz klocek bloodletterow, jeszcze bez skonczonych podstawek (by Malin) :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Fajowe furie :) Skrzydła skąd wzięte?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14638
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Od furii pewnie :]

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

a ja mam 10 sztuk bez :) dzieki jeszcze raz thurion :P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

tak mi sie znalazlo na starym dysku fotke mojego starego Daemonic Legionu :) i mi sie lezka w oku zakrecila ;)

Obrazek

dobrze ze na obecnym booku wiekszosc bylaby niewystawialna, no i kasa za ebay tez byla dobra, wiec mniejsza tesknota...

to tak w ramach nostalgii ;)
DL 2004-2006 R.I.P. :mrgreen:


pzdr !!

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

DL to była świetna armia :P
z chęcią zagrałbym kiedyś takie starcie DL na DoCh

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No tamta armia byla mocno pocisnieta w malowaniu.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ziemko pisze:No tamta armia byla mocno pocisnieta w malowaniu.
obecna tez jest, jak bedzie wszystko to popstrykam fajnych fotosow albo zawioze do don Malino na sesje i bedzie cos wkoncu widac calosciowo
jedyne co to tak sie zastanawiam jak teraz patrze porownujac czy z tym sniegiem troche w obecnej armii nie przesadzilem... no ale trudno ;)

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No Thurion DL miałeś zaiste świetny (aż zal bierze, że to mi go nie sprzedałeś :cry:). Twoje nowe demony również dają radę. Gdy tak obserwuję Twoje figurki, to samemu bierze mnie chęć na przełamanie swoich oporów wzgledem zbierania danonów, może nie tyle do grania co po prostu kolekcjonersko, bo figurki są rewelacyjne i klimatyczne.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

thurion pisze:
Ziemko pisze:No tamta armia byla mocno pocisnieta w malowaniu.
obecna tez jest, jak bedzie wszystko to popstrykam fajnych fotosow albo zawioze do don Malino na sesje i bedzie cos wkoncu widac calosciowo
jedyne co to tak sie zastanawiam jak teraz patrze porownujac czy z tym sniegiem troche w obecnej armii nie przesadzilem... no ale trudno ;)

Tamta byla pocisnieta w malowaniu - w tej Keeper jest pocisniety , reszta jest poprawnie, schludnie pomalowana , ale odbiega poziomem od tamtej - ale to normalne ile placisz tyle masz ;) (choc naprawde chcialbym tak "poprawnie" pomalowane armie widywac czesciej na stolach)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

w ramach 'uczenia' sie do obrony zaczalem maly remake ;)

zmiana w juggerze ;) w zwiazku z ciaglym odpadaniem toporka przy transporcie figurek postanowilem zamienic go w Hellboya :twisted:

Obrazek
Obrazek


no i pierwsze nieoficjalne zdjecie Slaaneshowego Chariotu w wersji wczesny WiP, narazie bez szalu ale mysle ze calosciowo bedzie dawal rade ;)

Obrazek


no i zdjecie rodzinne pierwszej zakonczonej poleczki demonow, mr tzeentch :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

widze że masz na półce przeżytek Demonic legionu :P

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

aż ci zazdroszczę tak fajnej armii, czekam na resztę tego slaneshowego wynalazku

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

z rydwanu zaczelo sie cos wylaniac ;) jeszcze w sumie tylko lepienie zielona packa (musze wyrzezbic 2 rece od lejc ) i finito, w sumie to malo intensywna ta konwersja ale ja takie lubie najbardziej, nie przekombinowane a wygladajace unikatowo

Obrazek

Obrazek


pzdr

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

bardzo spoko to wygląda, niedługo jak bede miał wolną gotówke zaczne montować swój rydwan
licze na ograniczenie jugera i zakaz armat DoW w nowym Patchu :P
jak nie to i tak bede testował

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Fajnie wygląda choć osobiście wydaje mi się ze te lejce są trochę za grube. Ja bym zrobił z drucika miedzianego. Demonetki od Marco?? ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wychodze zawsze z zalozenia , ze dobra konwersja to niekoniecznie milion godzin siedzenia nad figurka , czasem fajne efekty mozna uzyskac dosc prostymi sposobami. Udalo Ci sie to Thurion , jedynie nie jestem przekonany do konca co do tych rak - wydaja sie troche za grube.

Edit: Jaki planujesz sztandar dac i gdzie go umiescic , bo mam rozumiec , ze to bsb bedzie?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:Fajnie wygląda choć osobiście wydaje mi się ze te lejce są trochę za grube. Ja bym zrobił z drucika miedzianego. Demonetki od Marco?? ;)
ja nie lubie drucikow czy lancuszkow, lubie jak figs jest ze tak to ujme... sztywny ;) a nie ze mi sie cos majta jak wkladam i wyjmuje z walizki :mrgreen:
steedy od malco, co jak co ale do tego sie idealnie nadaja bo stop jest miekki i bez problemu mozna odrabac gore
Ziemko pisze:Wychodze zawsze z zalozenia , ze dobra konwersja to niekoniecznie milion godzin siedzenia nad figurka , czasem fajne efekty mozna uzyskac dosc prostymi sposobami. Udalo Ci sie to Thurion , jedynie nie jestem przekonany do konca co do tych rak - wydaja sie troche za grube.

Edit: Jaki planujesz sztandar dac i gdzie go umiescic , bo mam rozumiec , ze to bsb bedzie?
rece mozliwe ze troche obskrobie i wyrzezbie potem ciensze, ale w sumie nie wiem bo czesci i tak pochodza od elfow a te szerokich lap nie maja...

sztandaru nie bedzie, bsb bedzie teczowiec


pzdr

ODPOWIEDZ