demony thuriona :)

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Re: demony thuriona :)

Post autor: Ukalez »

Już wiem skąd się wzieły lwy i HE obsługa rydwanu u gracza demonów :wink:

Pomysł bardzo przyjemny dla oka :)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

No powiem Ci Thurion, że ten zmienionym jugger BSB jest dużo fajniejszy. A rydwan miażdży. Jak cała Twoja armia zresztą i mam tu na myśli wygląd.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

no i ostatnie rzeczy dlubane przeze mnie w bolach, z racji chronicznego braku czasu wolnego (ostatnie nie liczac podstawek czy trayow)teraz juz tylko praca malarzy :twisted: :mrgreen: i w polowie listopada mysle ze armia po 1,5 roku pracy i nie malym jak sobie podsumowalem wydatku :roll: (wszystkim bluzgajacym na ludzi dajacych armie do pomalowania ch.w.d.) powinna byc gotowa... mam nadzieje ze szybko nowego kodeksu nie wydadza :!:

skonczony chariot, lepiaczem dobrym nie jestem, moj poziom okreslilbym jako podstawowy (czyli umiejetnosc zalepienia nierownosci i naprawienia ubytkow w figurce) rece wydaja sie lekko nienaturalne, ale to wkoncu demony... wiec na teksty w stylu 'bialy jednorozec w realu tak nie wygladu' nie bede reagowal :mrgreen:

Obrazek

Obrazek


oraz ostatni planowany oddzial w armii (obecnie maluja sie juz piesze demonetki)
rowniez nie sa to himalaje konwertowania (czesto IMO zbyteczne i nawet w PRO armiach wygladajace jak robione na sile :twisted: ) tylko male dorobki z udzialem bitzow z boxa i jednej raczki maski ;) mysle ze prezentuja sie schludnie i bardziej indywidualnie, co do malowania to oczywiscie idzie albo do zmycia albo do po prostu do ponownego zapodkladowania, to juz sobie malarz uzna co woli

Obrazek

Obrazek

kolejny update to mam nadzieje ze beda juz wszystkie 4 gotowe póleczki (slaa, tz, khorne i undv)


pzdr !!

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

podstawka od sztandarowego seekerek się wyróżnia, to tak w kwestii jakiej kolwiek krytyki :mrgreen:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

demonetki, moj IMO najladniej pomalowany oddzial w armii, by Kreol:

Obrazek

Obrazek

pzdr

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Rzeczywiście pociśnięte. Podoba mi się malowanie pancerzy i skóry.

Nie podoba mi się tylko ten sam schemat malowania oraz kolory na szczypcach i włosach.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

KrzysiekW pisze:
Nie podoba mi się tylko ten sam schemat malowania oraz kolory na szczypcach i włosach.
Czyli wszystko to, co mi akurat sie najbardziej podoba. :)
Obrazek

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Fajne kręcidupki :D Całość mi się podoba prócz złotego koloru na armorach. Jest świetnie pomalowane ale mi po prostu złoty nie pasuje, kwestia gustu :wink: Tak się składa że w tym tygodniu też dostane 10 demonic i też będą bez ogonków :mrgreen: lecz kolory sprawię inne.
Kiedy rydwan?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Wymiata =D>
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

po 1,5 roku zmagan malarskich malarzy i finansowych moich demony sa skonczone :)

dobre fotki wrzoce jak ogarne podstawki, czyli za nie wiem kiedy, ostatnio mam tak duzo czasu ktory moge poswiec na figurki ze podstawke do 1 fienda robie od 2 tygodni xD

poki co chariot i seekerki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Bardzo, bardzo ładne figurki =D> bardzo fajny rydwan, i malowanie Maski, a seekerki to jak cukiereczki wyglądają :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Nie wiem jak na żywo ale ja za takie malowanie mrówkojadów nie dość, że bym nie zapłacił to jeszcze zażądałbym odkupienia modeli :|
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Steedy pod seekerki są ok za to z tymi przy rydwanie jest coś nie tak. Po za tym wózek jest zbyt emo.
Maska i ogólnie seekerki z trąbką i szmatką bardzo ładne

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

steedy sa bardzo sztywno pomalowane, brak lagodnych przejsc, za to malaza pieszysz demonetek bym zmienil jezeli sam nie malujesz bo malowanie szczypsow i wlosow to ewidentny objaw "byle szybko" nawet highlighty sa w takiej samej kolejnosci robione.
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

niestety nie mam nic profesjonalnego do obrabiania zdjec, stad po kilku edycjach word/paint/photo resizer stracilo troche na ostrosci :oops:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

bardzo fajna armia =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Kontyngent slanesha robi największe wrażenie imo:)
Obrazek

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

=D>
Wszystko wygląda na prawdę ekstra jak się na to patrzy :) Największe wrażenie robią zastępy Slaanesha a później Czincza :P
Dwa pytania:
Czy to już koniec zakupów ludków do demonów?
Czemu nie masz nic nurgla? Nie lubisz nim grać?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Robi wrażenie. I fajnie, że Ci się chciało zdjęcia w rameczki pierdyknąć. Niby nic, a widać dbałość o szczegóły. :)
Arbaal pisze:Czemu nie masz nic nurgla? Nie lubisz nim grać?
Thurion nie tylko nie lubi grać Nurglem, on go po prostu nie lubi, co kilka razy zaznaczał na forum. :) Jak można nie lubić takiego sympatycznego, jowialnego bóstwa? :P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Arbaal pisze: Dwa pytania:
Czy to już koniec zakupów ludków do demonów?
w tej edycji i do tego ArmyBooka tak :) chyba ze znowu mnie BP czyms zaskoczy xD
Arbaal pisze:Czemu nie masz nic nurgla? Nie lubisz nim grać?
as KrzysiekW said :mrgreen:
Dastor pisze:Kontyngent slanesha robi największe wrażenie imo:)
IMO tez :) reszta jest dosc standardowo (zeby nie bylo ja lubie 'bookowe' malowanie) Slaanesh jest moim swojego rodzaju Registered Trademark, juz od 2005 roku :P

ODPOWIEDZ