Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Post autor: Tirit »

Czesc Koledzy,
Mam problem zwiazany z conversja seekerek na fiendy. Wiem,ze to popularna praktyka ale co robicie z siodlami? Da sie je jakos w miare nie inwazyjnie usunac by to nie wygladalo obciachowo? Chetnie zobacze Wasze conversje tych figurek i jak to rozwiazaliscie. Z gory dzieki.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek


Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

KoW jest alternatywą jednak pamietajcie że tam jest chyba tylko 5 wzorów modeli. Więc oddzial np 40 letterow bedzie wygladal jak armia klonow
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Siema, poszukuję modeli zastępczych dla Syren (demonetek na steedach), ma ktoś jakieś opcje?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Dziedzic pisze:Siema, poszukuję modeli zastępczych dla Syren (demonetek na steedach), ma ktoś jakieś opcje?

https://www.the-ninth-age.com/lexicon/i ... ted-siren/
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

TROSKLIWE MISIE

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Tirit pisze:
Dziedzic pisze:Siema, poszukuję modeli zastępczych dla Syren (demonetek na steedach), ma ktoś jakieś opcje?

https://www.the-ninth-age.com/lexicon/i ... ted-siren/

Wielkie dzieki, faktycznie zapomniałem napisać, że w propozycjach z T9A te modele są brzydkie aż żal :) i że szukam innych.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ja tam nie polecam raging heroes.
Na renderach wszystko jest cacy.
Ale jak dostałem modele to rąk to nie zachwyciły.
IMO zbyt drobne. A ceny kosmos.

PS. Zauważcie że wszędzie na stronie pokazują tylko projekty 3d zamiast fotek modeli.

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Potwierdzam, że nie jest to to samo co na stronie, ale na mnie dalej robią wrażenie jak je miałem już w ręku :)
TROSKLIWE MISIE

Awatar użytkownika
Kisiel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Kisiel »

Hej.
Czy ktoś kupował już nowe modele Fiendów? Mieszczą się na podstawki 40mm bez większych problemów? (nie wystają za mocno, można jakoś ułożyć oddział?)
War, War Never Changes....
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Ja mam oddział nowych fiendów, właśnie go otrzymałem po malowaniu u Kosy:
Obrazek

Bez większych problemów mieszczą się na podstawki 50x75mm. Jak się domyślasz zmieszczenie ich na 40x40 kosztowało mnie sporo gimnastyki, jak pinowanie do podłoża w różnych pozach, no i oczywiście ścisłe dopasowanie i ponumerowanie jedynego słusznego ustawienia w regimencie :)

Modele są jednak świetne i warte tego wysiłku.

ODPOWIEDZ