Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Post autor: Tomash »

Właśnie kompletuję sobie startową armię demonów i... jak radzicie sobie z brakiem np. oficjalnych heraldów czy paskudztwem furii? Prócz, oczywiście, wyświechtanych armii?
Jakie figurki polecacie na miejsce brakujących lub nawet istniejących, ale brzydkich?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Plagueberers = Ghule
Furie = Demonetki + Skrzydął Harpii
Horrory= Kroot Carnivore Squad
Fiendy= Chaos Spawny

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Furie = Demonetki + Skrzydął Harpii
Chyba stare demonetki... a weź teraz takie kup :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

ja mam furie z reapera (figs nazywa się bodajże Jalinrix)
heraldzi - cińcia to po prostu czempioni cińcia mortalowi, a korniszon to bladkraszer. Slaanesha bym zrobił z Maski, a Epidemius w roli nurglowego jest ajdijal.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Nehan pisze:ja mam furie z reapera (figs nazywa się bodajże Jalinrix)
Drogie to 20-27 zł za sztuke ;)
Obrazek

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

ale model wyehm w kosmos

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Sykstus pisze:Plagueberers = Ghule
Furie = Demonetki + Skrzydął Harpii
Horrory= Kroot Carnivore Squad
Fiendy= Chaos Spawny
TO CHYBA raczej poradnik jak sproxowac tanio demony :? oprocz ofc konwersji furii
podpis nieregulaminowy - administracja

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Już nie chciałem tak okrutnie pisać ;) Znaczy ghule jako plagowcy mogliby rzeczywiście dawać radę, a dobrze przerobiony spawn na fienda powinien dać radę, ale horrory z krootów? No bez jaj.

Jalinrix mam jedną sztukę, rzeczywiście super, ale wolałbym cosik mające chociaż 2-3 różne wzory :P
Na razie spróbuję plastikowym demonetkom dać błoniaste skrzydła z HassleFree i powyginać nogi, coby wyglądały bardziej dynamicznie. Ale docelowo chciałbym jakieś panny z konkretnym cycem wystawić w roli furii :D Harpie DE są paskudne, nawet o nich nie wspominajcie.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13988
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Sykstus pisze:Plagueberers = Ghule
Furie = Demonetki + Skrzydął Harpii
Horrory= Kroot Carnivore Squad
Fiendy= Chaos Spawny
to juz lepiej samemu z papieru sproxowac a nie tak :/

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Tomash pisze:ale horrory z krootów? No bez jaj.
Jak zrobię to zaprezentuje, tylko coś Krooci nie mogą do mnie dojść :P
A te modele co podałem na propozycje wymagają gruntownych konwersji i ton gsu ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Sykstus pisze:
Tomash pisze:ale horrory z krootów? No bez jaj.
Jak zrobię to zaprezentuje, tylko coś Krooci nie mogą do mnie dojść :P
A te modele co podałem na propozycje wymagają gruntownych konwersji i ton gsu ;)
czyli wersja dla kogos kto ma duzo czasu ale mniej mamony ;)

dobrze ze dodales to o tonach GSu... jak zobacze kiedys armie z krootami jako horrorami, dire wolfami jako flesh houndami bez gruntownych konwersji i pozadnego malowania to bede u kazdego organizatoa wnioskowal o niedopuszczenie tej armii... demony i tak sa dosc tanią armią, nie pozwalajmy grac takim szajsem bo niedlugo beda same demony... (nawet na dalekiej północy nastapilo nagle rozmnozenie armii demonow... a do tej pory chaosem to gralem chyba tylko ja i malin...)

Ewin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Ewin »

Cholernie tania armia podstawa 3 reg horrorów to 360 zl i do tego 15 furii to 240zl Lord 150 :). Ok to ile już mamy 750?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ewin pisze:Cholernie tania armia podstawa 3 reg horrorów to 360 zl i do tego 15 furii to 240zl Lord 150 :). Ok to ile już mamy 750?
ebay.com

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

maelstrom.co.uk?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

allegro.pl też można czasem dobrą okazje złapać

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

thurion pisze:
Sykstus pisze:
Tomash pisze:ale horrory z krootów? No bez jaj.
Jak zrobię to zaprezentuje, tylko coś Krooci nie mogą do mnie dojść :P
A te modele co podałem na propozycje wymagają gruntownych konwersji i ton gsu ;)
czyli wersja dla kogos kto ma duzo czasu ale mniej mamony ;)

dobrze ze dodales to o tonach GSu... jak zobacze kiedys armie z krootami jako horrorami
http://warhammer.org.uk/PhP/viewtopic.p ... rors+kroot Sykstusowi chodzi zapewne o podobne wykonanie jak w tym temacie. Duużo, dużo lepienia :]

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ten sam temat jest na demonic legion forum ;)

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Gdybym grał demonami, pokusiłbym się o coś z ultraforge'a

Obrazek

Obrazek
w kategorii greater daemon of kors 8)

Te dwa to najnowsze WIP'y, które mają być " HUGE demons" :wink: (ciekawi mnie tylko cena), a są jeszcze Plaguedemon, pleasuredemon i wardemon. Patrząc na foty porównawcze z elfikiem obok, to na większe demony w sam raz :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pleasuredemon rewelacyjna :D

Sorry, ale coś się nie mogę przekonać do oryginalnych psów khorna. Na razie coś popróbuję z plastikowymi wilkami VC, zresztą bardzo mi pasuję do wizji flesh houndów: mięśnie na wierzchu, jakiś taki patchwork z cierpiących.
Nieźle też wyglądają kundle chaosu z GameZone, ale Sindarion nie ma ich w ofercie i trzeba kombinować za granicą (albo w Cytadeli). Aż zapytałem ArtemisBlack o ich ofertę GZ :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Kup sobie pieski z konfrontacji ... :wink: jak dla mnie super :) Sam robię jeden oddział z takowych .
http://mgla.pl/index.php?p=1&&id_k=120&&s=30
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ