Demony Arbaal'a :)

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Ogólnie fajne tylko fakty cznie te zdjecia są za ciemne i jakoś takie niewyraźne, Podejrzeweam, że modele lepiej wyglądają na żywo niż na fotosach.
Obrazek

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Myślę że problem polega na tym że nie potrafię odpowiednio oświetlić figurki. Na monitorze LCD zdjęcia osobiście widzę ok, a na monitorze zwykłym/wypukłym(nie pamiętam nazwy :P ) są dość ciemne.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Ja tam na to mówię komputer.. a co ?!

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Zdjęcia w pierwszym poście :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, o 16:41 przez Arbaal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Ekspertem od robienia zdjęć nie jestem więc zamiast stwierdzać fakt zapytam. Robiłeś te zdjęcia z lampą? Tak wyglądają.
Z powodu lampy (bądź innego...) na figurkę pada światło o zbyt dużym natężeniu. Zdecydowanie potrzebne jest rozproszenie światła. Rób zdjęcia bez lampy błyskowej lub jeśli jej nie używałeś to odsuwaj od modelu to źródło światła, które wykorzystałeś.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Zdjęcia w pierwszym poście :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, o 16:41 przez Arbaal, łącznie zmieniany 1 raz.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Zdjęcia w pierwszym poście :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, o 16:41 przez Arbaal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

w pytę jaskrawe kolory :P ale mi również się podobają :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Zdjęcia w pierwszym poście :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, o 16:41 przez Arbaal, łącznie zmieniany 1 raz.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Zdjęcia w pierwszym poście :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, o 16:41 przez Arbaal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

bloodki- jakoś nie przemawiają do mnie białe pół twarze choć jest to jakaś odmiana w porównaniu do innych blodków
jager czerwony wygląda na nie cieniowany, kościste elementy jakieś słabe może zwashu je gryfon sepia na pewno poprawi to ogólny wygląd modelu
findy spoko tylko te rogi trocho wycieniuj bo są słabe
demonetki nie pocieniowane te smukłe ciałka i mogłeś inny kolor dać na "włosach"

generalnie fajnie sie prezentują taki TT, popraw i będzie jeszcze lepiej :D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Schemat kolorystyczny armii coś mi przypomina ;) ;)

Fajne konwersje, calosc prezentuje sie bardzo solidnie.

pzdr

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Herlak Nurgla w oddziale 12 Plaguebearerów (4 muszę dokupić). Grupę dowodzącą (oprócz champion bo nie mam pomysłu) w tym oddziale zrobiłem sam jak widać.
ObrazekObrazek
15 Furii. 10 było gdzieś wcześnie. Jest 5 nowych w innych kolorach.
ObrazekObrazek
Beast of Nurgle (Podstawki nie gotowe)
ObrazekObrazek
Ciekawostki czyli WIP'y Herlak Slaanesha. Bestyjka skończona a z jeźdźcem coś jeszcze zrobię.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

tak jak koledzy wcześniej napisali, ładny TT, chętnie bym zagrał przeciw tak pomalowanej armii :D
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Herlak Snaalesha Podstawka nie pomalowana i nie mam trawy bo rodzice mi wywalili.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Co ty marychę przyklejasz do podstawek :D fajny herlak, jedyna rzecz która mi się w Twojej armii nie podoba to te białe gęby w bloodlettersach. Reszta jak dla mnie cud miód malina.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Screamers of Tzeentch Na chwilę obecną tylko 2 modele.
Jak podoba się konwersja :?:
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 9 sty 2010, o 17:35 przez Arbaal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Nie gniewaj się - nie podoba się. ;) Pisze z bólem, bo dotychczasowe dzieła podobały mi się bardzo - zwłaszcza herald na wężu.
Wygląda trochę jak głowa smoka na patyku. Mimo wszystko wolę oryginalne "płaszczki". Nie bardzo umiem nawet doradzić, co mogłoby je jakoś uatrakcyjnić. Może dłuższe ogony, z jakimiś "płetwami" itp.?

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Ja bym jeszcze dodal cos ala skrzydla, ale nie zyby wygladaly badziewnie(pseudo wazki)

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Rozumiem że ten banalny i groteskowy kształt nieco odrzuca :) Mnie na przykład znudziły się płaszczkowate screamery ponieważ już kiedyś miałem te modele i może trochę żałuje że się ich pozbyłem :P Jednak gdybym tego nie zrobił to nie było by teraz tych konwersji. Głowa i ogon to resztki które zostają po nowym smoku elfów. Dla mnie te resztki to nowa figurka :D do tego jeszcze troche gs'u na ewentualne rogi i język. Zastanawiałem się przy ich tworzeniu nad czymś w rodzaju skrzydeł dzięki którym mogły by latać ale nie mogłem wyobrazić sobie odpowiedniego kształtu który mógł by tu pasować do ich ciała. O długość ogona nie chce się martwić bo i tak są dłuższe niż normalne modele. Jednak jakaś ozdoba na końcu ogona by mogła się znaleźć... Może właśnie taka rybia płetwa :mrgreen: Zastanowię się rzeczywiście nad końcówką ogona, może coś zaprojektuje i zrobię z gs'u albo innego materiału :wink:

Mam bitsy głowy smoka z tym że prawa strona jest bez hełmu a lewa z hełmem. Będe musiał amputować ten hełm tak że screamer nr.3 będzie latał z otwartą głową :lol2: Brakuje tylko ogona.

ODPOWIEDZ