Daemons of Chaos - Poradnik

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Daemons of Chaos - Poradnik

Post autor: Andrzej »

Nie wiem czy wiecie, ale WL maja s6 i tak jak napisalem, tylko nimi oplaca sie atakowac w heralda. Cala reszta powinna bic po oddziale.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wybacz musiałem :mrgreen:
Ależ wybaczam, wybaczam. Znaj łaskę pana. :mrgreen: Chciałbym tylko stwierdzić, że stykające się z Juggernautem swarmy to 15 ataków z poisonem. A 1 na sejwy są całkiem prawdopodobne przy takiej ilości rzutów. Zabiłem już takowego ze swarmów. Co prawda potem został one zjedzone przez psy, ale to już inna historia.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8779
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Te 15 ataków to i tak śmiech na Sali, swarmami można wpaść w pieski ale tylko od boku(i to tego gdzie nie ma Heralda – chyba że chce się je zatrzymać poświęcając swarma),
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

true
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Chyba tylko ja gram w Battla tak ryzykancko. Czasem się opłaca a i zabawy dla mnie więcej jak uda się coś, co ma małe szanse powodzenia. No, ale co kto lubi, innym sprawia przyjemność, ja mają wszystko obliczone, a innych cieszy wymaksowany wynik. Nie mówię, że cokolwiek z tych dwóch jest złe, ale ja gram czysto dla funu, a na turnieje wybieram się od święta i tylko po to, żeby pograć z ludźmi, z którymi nie gram na co dzień.

A Swarmy potrafią zrobić rzeź! :twisted:

ODPOWIEDZ