Tactica: Daemon Prince

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Tactica: Daemon Prince

Post autor: Nijlor »

żeby chociaż ci zmarkowani mieli takie zasady jak heraldzi (regenka, asf etc), a czy warto im dawać jakieś mag. levele??

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Takie pytanie.

DP zmarkowany na Tzeentcha może kupić sobie giftów tzeentchowych za 50 pkt.

I teraz kupujemy Flames of tzeentch.
Jak strzela DP mają balistykę 0?

Bug w zasadach?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ano bug :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

żal.pl niech ma powiedzmy 5 :mrgreen:

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Bez przesady, wszystkie demony Tzeentcha mają BS4 :P

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Reyki pisze:Takie pytanie.

DP zmarkowany na Tzeentcha może kupić sobie giftów tzeentchowych za 50 pkt.

I teraz kupujemy Flames of tzeentch.
Jak strzela DP mają balistykę 0?

Bug w zasadach?
hehe... :lol2:

markowanie DP w WFB są tak po prostu beznadziejne że aż przykro się patrzeć :roll:

chyba tylko Khornowy się najbardziej opłaca... no chyba że nurglowy z SS 4+ i regenką

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Może warto by napisać do GW w sprawie tego babola??
A co do BS-a, no DP to trochę więcej niż flamer, więc powinien mieć o 1 więcej ;P

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

W sumie nurglowy DP z stream of bile może ładnie pokarać. Dodatkowo dać mu furię i głód co da nam:

5 ataków reroll to hit i to wound, 2d6 autohitów z siłą 4 i d6 thunderstompa.

I to za jedyne 410 pkt
Ewentualnie wrzucic mu levele magii nurglowej i niech obniża wrogom statystyki lub niech się wszyscy testują lub umierają. Wredne są te nurglowe czary.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Nijlor pisze:Może warto by napisać do GW w sprawie tego babola??
A co do BS-a, no DP to trochę więcej niż flamer, więc powinien mieć o 1 więcej ;P
można by napisać list do GW z kilkoma zmianami bo na emaile i tak nie odpisuje... chyba ich w ogóle nie czytają :mrgreen:

zmiany dla DP:

1 typ... obniżyć jego koszt do 200... to nie pomyłka.. nie lata, nie czaruje, nie jest wytrzymały, i to nie rzadkość w armii demonów dla tego powinien być tańszy podkreślając ich powszechność

2 typ niech zostanie jak jest ale niech ma 100pkt. na gifty a z dedykacją możliwość na przekierowanie 75pkt.

ogólna dedykacja dodaje bonusy... nurglowy +1T albo PA, slaaneshowy +1 I albo AP, tzeenchowy ward 4+ albo FA, Khornowy +1A albo KB... no chyba że 2 bonusy dać 8)

ktoś się pisze? można dorzucić kilka zasad w stylu : MC i MI niech dają LoS od 3 modeli
Reyki pisze:W sumie nurglowy DP z stream of bile może ładnie pokarać. Dodatkowo dać mu furię i głód co da nam:

5 ataków reroll to hit i to wound, 2d6 autohitów z siłą 4 i d6 thunderstompa.

I to za jedyne 410 pkt
Ewentualnie wrzucic mu levele magii nurglowej i niech obniża wrogom statystyki lub niech się wszyscy testują lub umierają. Wredne są te nurglowe czary.
1. ładne ustawienie tego DP... w CC może dużo zdziałać ale pierw musi tak dotrzeć a ma tylko 4W z 5warda... bardzo trzeba na niego uważać

2. zgadzam się dlatego nie wiem czemu nikt nie gra na wielkiej kulce

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

W ostateczności można zrezygnować z jednego rerolla i dać mu latanko. Szybciej do wroga doleci.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

no zamiast re-roll to W chyba było by najbezpieczniej

myślałem nad nurglowym z regenka i rzygnięciem albo ASF... też się zapowiada ciekawie choć deamon nurglowy z ASF wydaje się dość dziwaczny... szybka glizda :mrgreen:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Khumanor pisze:choć deamon nurglowy z ASF wydaje się dość dziwaczny... szybka glizda
Tzw. Demon Biegunka-------szybciutko do wychodka.Hehehehehehe.
Fekalny klimat.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Reyki pisze:
Khumanor pisze:choć deamon nurglowy z ASF wydaje się dość dziwaczny... szybka glizda
Tzw. Demon Biegunka-------szybciutko do wychodka.Hehehehehehe.
Fekalny klimat.
bllee..... :lol2:

myślę że demony nurgla nie za bardzo się przejmują czy obsrają siebie kogoś z swej bandy, a może to takie zaloty w nurglitach, afrodyzjak :mrgreen: ... no i sranie na wrogów też jest w cenie, w tak utrzymanej higienie w imperium czy bretoni nie za wiele zmieni, ale zawsze bliżej do jakiejś epidemii :wink:

zdecydowanie nie ma figurki która na maxa przedstawia ten klimat, są zbyt bajkowe i wypucowanie... nawet masz je wziąć do ręki i zobaczyć szczegóły, jedne z najbardziej szczegółowych figówek w WFB i 40K

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

GUO ewidentnie ma czym srać :mrgreen: Ciekawie zapowiadają się nurglowe modele z Forge Worlda

ODPOWIEDZ