Daemons Incoming!!!

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
densew15
Wałkarz
Posty: 62

Daemons Incoming!!!

Post autor: densew15 »

Jak W temacie jak sądzicie co bedzie w nowej ed. Naszych Nagiętych Demonów

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

<wyciąga_czipsy_piwo_i_czeka_na_wilcze_stada :twisted: >

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

O co chodzi bo nie zaskoczyłem? :D :roll:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

densew15 pisze:Jak W temacie jak sądzicie co bedzie w nowej ed. Naszych Nagiętych Demonów
KrzysiekW pisze:<wyciąga_czipsy_piwo_i_czeka_na_wilcze_stada :twisted: >
owned :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kharnak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Korea Południowa

Post autor: kharnak »

posta se wbije

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

kharnak pisze:posta se wbije
dobry pomysł :twisted: :D
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Popieram :P

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Klawy temat. Macie popcorn?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Wbijajcie, wbijajcie...
"Już siekiera do pnia przyłożona." :twisted:
Varinastari pisze:Klawy temat. Macie popcorn?
Tak, ale taki co samemu trzeba zrobić na patelni. Czipsy zeżarłem wczoraj w oczekiwaniu na wilcze stada, a widzę że trzeba było zaczekać do dziś. :) Przy okazji, więcej wysiłku przy wbijaniu postów. Niech w tym jest jakiś "łit", sarkazm czy rozrywka jentelektualna.
"Wbijam posta" to takie trywialne, ten temat zasługuje na więcej! :lol2:
Arbaal pisze:O co chodzi bo nie zaskoczyłem? :D :roll:
Cheba tak naprawdę o te modele co to je zapowiadają od zeszłej jesieni... Poszła plota na łorsirze i ludzie złapali podjar, ze nowy book będzie.
Choć mina by mi obwisła, gdyby rzeczywiście wydali nowego booka, pociętego jak skóra na plecach demonetek po małej orgietce. :P

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Pewnie dalej będą przegięte, może nawet jeszcze bardziej
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

I znowu LS będzie musiała dopisać kilka stron do BP...

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

(z tego co wyczytałem) wiekszość figurek bedzie nowa

(fakt o booku to mnie poniosło wiec wyluzuj chłopie:D)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, o 18:00 przez densew15, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kharnak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Korea Południowa

Post autor: kharnak »

Zaprawde powiadam wam im wiecej postów tym wyzsza ranga na forum :D

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Teroski jo przida dran!

Ańfachowa godka. Some bajtle i mamlasy tukej. Ino Twoja glaca Krzysiu tukej dobro. Padam wom, paszoł won. Achtlik wyjdzie to wyjdzie - wtedy badnemy.

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

densew15 pisze:z tego co dostąłem na meila to book do demonów batlla i do 40 ma byc nowy oraz (z tego co wyczytałem) wiekszość figurek
Oooo... a może jeszcze zasady demonów w battlu i 40k będą te same? :twisted:

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Jestem w stanie uwierzyć że będą plastikowe seekerki bo tych modeli nie ma do kupienia w demonach. Natomiast nowy book to nie ma bata że będzie teraz :mrgreen: Obecny za niedługo obchodzi drugie urodziny :lol2:
Jeśli już to może wyjść jakaś errata czy coś.

Awatar użytkownika
Chmura
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Chmura »

Mnie naprawdę ciekawi skąd się wam wydaje , że będzie nowy podręcznik do demonów. Z newslettera wynika tylko, że w lipcu na stronie GW będzie prezentacja nowych, przyszłych modeli, a w sierpniu w White Dwarfie.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Chmura pisze:Mnie naprawdę ciekawi skąd się wam wydaje , że będzie nowy podręcznik do demonów.
Jakim "wam"? Tu chyba tylko jedna osoba tak mniema, jak uwaznie przeczytać dyskusję. :)
densew15 pisze:z tego co dostąłem na meila to book do demonów batlla i do 40 ma byc nowy oraz (z tego co wyczytałem) wiekszość figurek
Spoko.
Mnie się udało znaleźć coś takiego (co streścił Chmura), i nie piszą tu nic o booku:
"In August, the immortal legions of the Ruinous Powers - the Chaos Daemons - will pour forth once more from the Realm of Chaos to drown the Warhammer world and the galaxy of the 41st Millennium beneath a tide of blood and destruction. Even now, mystics are assailed by nightmarish visions of horror and death, the fractured minds of madmen echo with sibilant whispers, and the doomed clutch symbols of their weak gods closer to them.

A host of incredible new Citadel miniatures for both Warhammer 40,000 Chaos Daemons armies and Warhammer Daemons of Chaos armies will soon be released upon mortal battlefields. All will be revealed in July here on the Games Workshop website and in August's issue of White Dwarf magazine, so keep an eye out for more information. "

Podjar zrozumiały, ale chyba przedwczesny. ;) Temat powisi parę dni jako przykład, użytkownik Densew napisze 100 razy "Nie będę siał fermentu na forum nie przeczytawszy uprzednio dokładnie maila jakiego dostałekm z GW i wprowadzał braci demoniarzy w błąd." Na kartce, bo tam się nie da ctr + c ctrl +v, i opublikuje fotę. ;)
A ja sobie przy okazji zakonotowałem spamerów. :P

@Lidder - "padOm", "padOm". ;) Poza tym całkiem nieźle.

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

KrzysiekW pisze:
Chmura pisze:Mnie naprawdę ciekawi skąd się wam wydaje , że będzie nowy podręcznik do demonów.
Jakim "wam"? Tu chyba tylko jedna osoba tak mniema, jak uwaznie przeczytać dyskusję. :)
densew15 pisze:z tego co dostąłem na meila to book do demonów batlla i do 40 ma byc nowy oraz (z tego co wyczytałem) wiekszość figurek
Spoko.
Mnie się udało znaleźć coś takiego (co streścił Chmura), i nie piszą tu nic o booku:
"In August, the immortal legions of the Ruinous Powers - the Chaos Daemons - will pour forth once more from the Realm of Chaos to drown the Warhammer world and the galaxy of the 41st Millennium beneath a tide of blood and destruction. Even now, mystics are assailed by nightmarish visions of horror and death, the fractured minds of madmen echo with sibilant whispers, and the doomed clutch symbols of their weak gods closer to them.

A host of incredible new Citadel miniatures for both Warhammer 40,000 Chaos Daemons armies and Warhammer Daemons of Chaos armies will soon be released upon mortal battlefields. All will be revealed in July here on the Games Workshop website and in August's issue of White Dwarf magazine, so keep an eye out for more information. "

Podjar zrozumiały, ale chyba przedwczesny. ;) Temat powisi parę dni jako przykład, użytkownik Densew napisze 100 razy "Nie będę siał fermentu na forum nie przeczytawszy uprzednio dokładnie maila jakiego dostałekm z GW i wprowadzał braci demoniarzy w błąd." Na kartce, bo tam się nie da ctr + c ctrl +v, i opublikuje fotę. ;)
A ja sobie przy okazji zakonotowałem spamerów. :P

@Lidder - "padOm", "padOm". ;) Poza tym całkiem nieźle.


Juz się poprawiłem gdyz po prostu nie przeczytałem tak prawde mówiac tego artykułu do konca:D:D(wybaczcie za ploty ale i tak figsy nowe to juz fajne:D:D

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

I wiesz jakoś pisać nic mi się niechce wiec sorry

ODPOWIEDZ