Daemons Incoming!!!

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Re: Daemons Incoming!!!

Post autor: Szmyt »

Lidder pisze:Teroski jo przida dran!

Ańfachowa godka. Some bajtle i mamlasy tukej. Ino Twoja glaca Krzysiu tukej dobro. Padam wom, paszoł won. Achtlik wyjdzie to wyjdzie - wtedy badnemy.
bo mi haziel rozerwie! :lol2:
u keryh szałociorzy tyn zynek łaził do szkoły?!?!?!

też gdzies widzialem liste nowych figurek - zdaje sie ze na warseer a ich wypuszczenie planowane na August 2010... czyli nic co juz nie zostalo napisane w temacie, ale wesolo tu jest to i ja se skrobne :p

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Obrazek
Ja bym chciał plastikowego horrora i plaguebearera oprócz tych seekerek.
Listy na warseerze nie było. Ktoś sobie tylko wypisał jakie by widział nowe figurki na ten sierpień :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Arbaal pisze:Listy na warseerze nie było. Ktoś sobie tylko wypisał jakie by widział nowe figurki na ten sierpień :)
Zrobili jakąś zajawkę na stronie i GW, i co ciekawe, wrzucili na drugim planie Be'Lakora.
http://www.games-workshop.com/gws/conte ... d=8800001a
Pewnie borok teraz za zwykłego DP będzie robił. (u mnie zresztą występuje w tej roli w 40k, ponoć to popularne :) )
densew15 pisze:Juz się poprawiłem gdyz po prostu nie przeczytałem tak prawde mówiac tego artykułu do konca:D:D
Tu jest sedno sprawy. Ręka szybsza niż oko i umysł, a to czasem szkodzi. ;)
densew15 pisze:I wiesz jakoś pisać nic mi się niechce wiec sorry
Spoko, zastosuj tę zasadę też dla niesprawdzonych plotek i wszyscy będziemy szczęśliwi w naszej małej rodzince. Right, boys? :)

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

W planach jest coś poza Demon Princem i seekerkami?
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Chmura
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Chmura »

Ależ oczywiście, plastikowe nurglingi i bloodthirster.

Czy nie wywnioskowałeś z wcześniejszych wypowiedzi, że tak naprawdę to G wiadomo. Jedyne czego można się spodziewać to seekerki, reszta to gdybanie.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

A dokładnie seekerki i dp.
Po gw można się spodziewać wszystkiego. Jeśli wyjdzie to co wyżej to będą modele już do wszystkich jednostek. No po za bohaterami ale na to nie liczę, wolę sobie konwertować z różnych innych modeli co nie co:)
Ja cierpliwie poczekam, co będzie to będzie. Teraz za bardzo nie ma o czym pisać...

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

wiec można rzecz ze moga być wszystkei plastikowe a mogą byc tylko niektóre wiec pozostaje czekac do sierpnia i zobaczyc na własne oczy co wyjdzie

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Wrona i Changeling metal, reszta plastik.
Discuss.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

:shock: :shock: :shock:
Modele z kosmosu, ciekawi mnie zwłaszcza plastikowy blodzio - jaki będzie multipart?
Szkoda tylko, że GW ma tendencje do psucia statystyk plastikowych modeli - ale pożyjemy, zobaczymy.

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

Bardzo podoba mi sie model wrony, ale blodek jakis kiepski wygląda jak postać marvela. juz wczesniej postanowiłem ze demonetki kupie :wink: wszytko fajnie, ale wolałbym żeby ta edycja nie spierdoliła mi wrony :mrgreen: :mrgreen:

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Dokładnie to jest Kairos Fateweaver :) a Ten drugi duży model to DP a nie blodek :D

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No to będzie wysyp nowych graczy demonów, armia będzie jeszcze tansza w zbieraniu, więc może się sam skuszę :twisted: Niech w końcu zrobią równiez plastikowych siewców [-o<

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Figurki super :shock: Aż mnie zatkało.

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

im więcej demonów tym lepiej :P jeśli w nowej edycji nie będzie można grać na wszystkich herosach to Kairos u mnie za wrone będzie robił :P

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Na mur, beton kupuję demonice :D
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ten DP jest za bardzo 40K jak na battla, już ładniejszy z WoCh :) a ogółem całkiem zacne i nawet jagger porządnie wygląda :twisted:

Awatar użytkownika
kharnak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Korea Południowa

Post autor: kharnak »

wciąż szukam szczęki po podłodze :mrgreen: nie moge sie doczekać :D

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Seekerek kupię dwa boxy żeby mieć poprostu i też na konwersje jakieś :) No i crushera też kupię. Ciekawe tylko czy będzie jeden w pudełku jak pegaz czy trzy modele jak minosy.
No i przewiduję też kupno kilku boksów corowej piechoty ale nie wiem jeszcze ile i czego konkretnie :)

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Arbaal pisze:No i crushera też kupię. Ciekawe tylko czy będzie jeden w pudełku jak pegaz czy trzy modele jak minosy.
Prewiduję jeden, w końcu to duże bydlę...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Ja stawiam na 3. To zwykły plastik.

ODPOWIEDZ