Demony na okrągło

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Demony na okrągło

Post autor: Dargor »

Przemcio pisze:Widziałem właśnie plotke, że Cruddence może być autorem booków do deomonów :mrgreen: :twisted:
Nie wiem jaki on ma poziom w WFB, ale lepiej żeby to był poziom gwardii Imperialnej niż Tyranidów z Wh40k... (grałem nimi od 3 Ed i 3ed kodeksu i tak nudnego i schematycznego AB nie widziałem ;/ nawet nie śniłem że można tak spartolić.)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13988
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

serio? rzeciez gra gwardia jest nudna do wyzygania. I jest to dosc mocno op codex, szczegolnie jak wychodzil.

Tyranidzi nie sa tacy tragiczni treraz na nowa edycje (i do czasu wyjscia kreski sw nie byli) a gra sie nimi na pewno ciekawiej niz gwardia.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

@Shino

Może i gra się ciekawiej, ale Jest nudny kodeks na maksa, i bez sensu napisany. Wymyślony światostatek żeby wprowadzić Dooma, Siła nie zależna od potwora, brak mutacji, to jakby zabiło klimat.
Osobiście w 5tej edycji używałem różnych dziwnych rzeczy, Venomtropek, Harpii, Tyranofexa. Według mnie cała sekcja FA jest zarąbista u Tyranidów, od min przez Ravenery na gargulcach kończąc. Jest tylko jeden problem, nie masz miejsca bo musiałeś mieć Genki. Teraz Tyrki są super! Brakuje mi Bio modyfikacji jednak można nimi fajnie pograć (choć głównie na strzelaniu) A nowe moce Dopakowały strasznie tą armię (Fnp, It will not die , regeneracja na oddziale Kartofli pod zasłoną Venomki)

Ale my nie o tym, chodziło mi o fakt że Pomimo iż kodeks IG zatracił doktryny i inne klimatyczne rzeczy, jest silny i całkiem różnorodny, w przeciwieństwie do Tyranidów.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

mutacje i tak brały się jedne które są z automatu wpisane w model teraz :P

a S mięśni nie kluczy na S wystrzału kwasu to nie throwing spear :P

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Mi chodziło o wzmocniony pancerz, zbrojoną chitynę, i utwardzony egzo szkielet :) Nie po to wypruwałem flaki robiąc te Mutacje żeby jakiś Robin mi je zabrał:)

P.S w 3 ED miałeś specjalne zasady jeśli miałeś mniej gatunków. Wiec ja grałem na czterech gatunkach, żeby wystawiać spasionego Tyranta:)
EOT

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

3ed. chyba jeszcze nie grałem Tyrkami :P

jedyne słuszne jednostki to i tak Tyrant do niego gwardia, warriorsi, genokrady z imglarami, i oczywiście Carnifexy ( old one eye ) :twisted:

te nowe przerośnięte raven są mało przekonywujące :wink:

może już nie poruszajmy tematu 40K, właściwie dzisiaj zagram na nowych rulsach, słyszałem że CC rozpiski totalnie nie działają już, zobaczymy :twisted:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13988
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Khuman pisze: może już nie poruszajmy tematu 40K, właściwie dzisiaj zagram na nowych rulsach, słyszałem że CC rozpiski totalnie nie działają już, zobaczymy :twisted:
na szczescie moje demony o tym ie wiedza i dzialaja ;)

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Sio stąd z kółeczkami :evil:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Wydzielam temat.
Niby są fora 40k, ale zostawiam taki topic dla battlowców chcących dowiedzieć się czegoś więcej o demonach (czy też innych armiach, w umiarkowanej ilości ;) ) w 40k.

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Kiedy wychodzą nowe demony? Muszę mieć jakąś alternatywę dla CHD jak mi je zbanują w 2013 :|
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

najprawdopodobniej w lutym
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

A są już jakieś przecieki albo plotki chociaż?
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Co do zasad nie ma, co do modeli to ponoć mają być nowe furie w plastiku i nowe grejtery (nie wiadomo czy wszystkie 4) pewnie w finecrapie. Dużo nowych modeli nie będzie bo większość unitów jest w plastiku a niedawno Doch dostał sporo nowości, więc pewnie poza tym będą jeszcze tylko modele do nowych unitów których nie ma w obecnym booku.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

I latająca kawaleria Nurgla na dużych muchach :D
W tym temacie na Whineseerze: http://www.warseer.com/forums/showthrea ... os-Rumours , można doszukać się paru wiarygodnych plotek.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

KrzysiekW. się ucieszy jak plotka się okaże prawdą :)

to co lubię bardzo w 40K to to że można spokojnie pograć mono bogiem bez większych problemów, a do tego nie ma przymusu używania magii, a nawet strzelania :twisted:

mam nadzieję że wydadzą go z takim fasonie jak poprzedni i nowy ChSm, wiem wiem nie jest przegięty, ale ma bardzo fajnie i mocne napisanie wszystko

najbardziej podoba się rozwiązanie z giftami, dla każdego coś fajnego :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Khuman pisze:KrzysiekW. się ucieszy jak plotka się okaże prawdą :)
I tak i nie. ;)
Tak, bo jak będą fajne modele, to je chętnie przygarnę. Nie, bo jeszcze mam masę rzeczy do dokupienia (plagusów, nurglingi, trochę do 40k CSM), a co dopiero o malowaniu mówić. ;) A jeszcze mi się po cichu takie rzeczy jak np. blight drone marzą.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

gwiazdka :)

można sobie pozwolić na pewne upusty ;)

ps.: krwi :twisted:

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Z zasad podobno zniknie ethernal, może pojawią się icony takie jak u csm (zapewne ze zmiana u nurgla)
.
Inny też jest daemon prince ma np. 7 inicjatywy jakoś :), większą siłę :) i wiadomo itemki.
Liczę że bestie nurgla dostaną +1W i zasadę bestii (jak spawny).
Zasada chariotów dla chariotów tzeentcha i khorna.

Niby jakaś turbo armata dla khorna - ale dla mnie to dziwne
Bym się nie zdziwił gdyby zrobili soul grindera bardziej do walki (Tzn jego odmianę - patrząc na csm wszystko ma odmianę do walki i strzelania)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

o tej armacie terż jakies plotki słyszałem, skullcannon, ale nie sądzę by się poprawiły, solugrinderowi do CC barkuje 4WS ale patrząc na zabawki w CSM, to soulgrinder zostanie taki jaki jest, może A więcej ;)

u Khorna pieską dał bym 2W, bo są strasznie biedne, a resztę zostawił jak jest, po za dopasowaniem DP, albo zostawić DP tylko CSM a w demoną dać nowe GD :twisted:

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Khuman pisze:pieską demoną
:shock:

Psy mają po 2W :wink:

ODPOWIEDZ