Demony na okrągło

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Demony na okrągło

Post autor: BOGINS »

Ja już jestem po małym turnieju i kilku bitkach. Mam dobre wrażenie.
Armia na dużych grubasach to masa punktów. Każdy praktycznie 300+.
Mi się podobają khorniccy lub slaneshowi heraldowie w obstawie fleshoundów lub fiendów.
Pierwsze są tańsze, praktycznie tą samą wytrzymałość co Crushery, s5,ws5 i mają lepszego heralda do klepania. Slaneshowe za to ten minus do inicjatywy dla wroga, szybkość i moce (chociaż tutaj należy pamiętać że LD8 to tak średnio co 3 czar w dupke i lepiej więc nie uzależniać wszystkiego od tego).
Czekam też na Faq to rydwanów tzzentcha.

Póki co testowałem Grindery nurgla... w 2+ coverze, vs strzelające IG na piechocie...bardzo smaczne. Tzreba im zapewnić tylko jakąś osłonę (moze bestie nurgla) przed masowymi piechotnymi armiami, albo takim teleportującym się termosem GK z 2+invem na walkę...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ee.. tam mam sentyment do grubasków, dwa Biti i dwa DP, jazda :D, szczególnie z lataniem mogą spaść a nie muszą

dużo ludzi nie wie jak to ugryźć, bo to bardziej niebezpieczne monstery niż tryanidzkie wężo-robaki i mamy w corach ziomków którzy ścinają 90% SV w tej grze

Khorne :twisted:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13988
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nom. Armia kornowa na pewno jest teraz lepsza niz poprzednio. I heraldzi na juggerach sa mega i letterzy sa porzadni w koncu i psy sa swietne. Szczegolnie z herlakiem z siekierka, hate i scout movem.

biti tez najgorszy sie nie wydaje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

wcześniejszy AB miał wadę troopsy, a teraz wszystko jest wyważone, każdy jednostka ma swoje + / -

najbardziej ubolewam nad SV na jaggerach wiem że na taką szybką jednostkę która kosi SV , SV 3+ był by za duży, ale mogli zostawić go chociaż na 4+

a psy dostał świetnego boosta, w końcu 2W, scout, i genialnym Karnaku :D

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

http://theshellcase.co.uk/2013/06/02/le ... oodknight/

i pomyśleć że działo Khorna wzbudziło kontrowersje :)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Wbrew pozorom - meh. O ile sam model jest brzydki, to koncept khornowych demonicznych maszyn w podobnym stylu powstał i został zrealizowany już lata temu w Epicu. Była tam cała galeria podobnych cudactw, że koślawych i niezgrabnych nieważne, istotne, że rozlewały krew :twisted: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ