Plotki z Warpa (albo wręcz Oka Terroru) vol 2.

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Plotki z Warpa (albo wręcz Oka Terroru) vol 2.

Post autor: KrzysiekW »

Tu wrzucajcie proszę plotki o nadchodzącej reedycji naszej armii: kawalerii papy Nurgla na muchach, rydwanach Khorna wypełnionych bloodletterami itp. :)

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Ostatnia jakakolwiek plotka nie będąca wishlistem to chyba ta z Warseera:
I have the gracious oppurtunity to glance over some of the new pix and pdf rules...

There will be many players i'm sure that will shun away from Daemons because of the obvious slant towards 40K ish models continuing to trickle in. There will also be a huge uproar from many Daemon players at the points change for MANY units...re-work on spells and much broader range on Magic Standards does help us.

Without saying too much more (and thus throwing up red-flags) I will say that I'm only slightly disappointed in it, rules wise.

New Bloodthirster and Great Unclean One look SICK!!!! However I'm still under the impression from "friends" that we won't see some of the new plastic Greater Daemons 'til closer to summer.
Oczywiście zaraz wytknięto, że plotki tego gościa ostanio sprawdziły się w 20% Tylko, że jeśli rzeczywiście coś widział to po co miałby kłamać? Żeby zostać człowiekiem dnia? Wydaje mi się osobiście, że trend nowych AB zostanie zachowany, czyli: nie wywalą żadnej jednostki a jedynie przetasują koszty i ewentualnie staty, dodadzą kilka nowych jednostek, zmienią magię i magiczne przedmioty. Jeszcze miesiąc...

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

NO teraz powiedziałeś rzecz oczywistą.
Rewolucyjne były zasady główne - rulebookowe, te są tylko delikatnym ulepszeniem i tyle... ale wiadomo, każdy czeka.
Ja liczę na jakieś ulepszenie slaanesha. Póki co wygląda koszmarnie słabo... tzn jedynie inicjatywą góruje... tylko musi ona iść z siłą w walce, a jak giną wcześniej...
Fajnym giftem dla slaanesha byłby taka aura szybkości, że ciężko zranić ludka - max 3+ (ale na oddział!) - mogłoby być z icony :D
Na dwuraczki w sam raz :D

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

zgadzam się z powyszą opinię Remo :)

choć słyszałem że cory mają być zredukowane do 10pkt. per model, jaggery oczywiście dostaną 5T by nie wyglądały głupio z wochowymi, w rarach pojawia, się nowinki w stylu móch nurgla, rydwany będą raczej specjalem, kosztowo wszystko będzie się kręcić koło 125, a monstercavalery około 65


i chyba cieszę bardziej że doch wyjdzie wcześniej niż woch :P

co do slanesh ssie i zawsze będzie to robił :P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Khuman pisze:co do slanesh ssie i zawsze będzie to robił :P
W tym jest podobno najlepszy. ;)

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Odpowiedź hastingsa na pytanie czy Demony wyjdą naraz do WFB i 40k:
If you mean Daemons then AFAIK yes, both army book & codex this time round, they'll include the new nurgle flies the khorne cannon thing as well as the stuff that was in the booklet last time in WD (stupid fantasy soulgrinder!)

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

No ja mam nadzieję, że to niedługo się pojawi.
Już mnie nudzą chadeki czy szczury - armie jednego modelu. Pora ruszyć w combat jeszcze raz.

Ja jestem bardzo ciekawy kilku kwestii:
-magii (3 zupełnie nowe lory z atrybutami)
-herosów i lordów, może demon prince byłby grywalny i czy zostaną focusy, czy bedzie mozna wchodzic do oddziałów innych bogów itp
-magiczne przedmioty (jak dadza ich tyle co każdej nowej armii i zakaz brania commonów to lipa straszna będzie :P )

No i jakiego dużego stwora nam dowalą??
Greatery pewnie dostaną wieksze podstawki też :roll:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

No i wychodzi WOCH nie demony będziecie musieli jeszcze na nie poczekać...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

a no :P

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

To że Woch miał wyjść to jasna sprawa, całkiem ok figurki, nawet marzy mi się by ten potwór trafił i do demonów (może ma zasadę deomna?)
Imo dla GW to całkiem dobra inwestycja by była - po co wymyślać kolejne jednostki jak tylko przykleić obecną do drugiej armii heheheheeh.
Hmm ciekawi mnie czy w WD lutowym są informacje - zapowiedzi - o demnach na następny miesiąc? Z ploteczek była mowa, że właśnie w marcowym WD mają sprawę wyjaśnić. Z perspektywy czasu jednak coraz bardziej nasuwa mi się myśl, że to nie możliwe aby po miesiący nowy podręcznik wydawali, tym bardziej do dwóch armii demonicznych inna plota mówi, że niby jeden podręcznik do dwóch systemów, ale to imo porażające by było....).

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

BOGINS pisze:Z perspektywy czasu jednak coraz bardziej nasuwa mi się myśl, że to nie możliwe aby po miesiący nowy podręcznik wydawali, tym bardziej do dwóch armii demonicznych inna plota mówi, że niby jeden podręcznik do dwóch systemów, ale to imo porażające by było....).
grudzien: Chaos Space Marines 40k
styczen: Dark Angels 40k
luty: WoCh WFB
marzec: Deamons WFB&40k

całkiem prawdopodobne... i to się dzieje ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Holender!?
:shock: :oops: #-o :^o masz rację.
BTW dziwna nazwa ten holender... jako przeklnięcie? :D

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

BOGINS pisze:nasuwa mi się myśl, że to nie możliwe aby po miesiący nowy podręcznik wydawali, tym bardziej do dwóch armii demonicznych inna plota mówi, że niby jeden podręcznik do dwóch systemów, ale to imo porażające by było....).
Nie możliwe? a może jednak tak możliwe? :P
A tak serio, to poprzedni armybook do battlowych Demonów wyszedł razem z codexem do czterdziestkowych, więc nie widziałbym w tym nic dziwnego.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

marzec może za wcześnie ale kwiecień maj czemu nie myślę że to możliwe :D

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Tutaj koledzy wyżej ładnie to podali. Czekać będę. Pieniążek odłożony. Imo nie da się tej armii zbytnio zrąbać. Owszem pogorszyli flajmerków...ale dodali nowe modele - rydwan i soula do armii więc coś od nowa można kombinować. Teraz pojawią się nowe modele i nowe możliwości.
To że coś stanie się mniej grywalne - rozumiem to. To w końcu gra i nie może być ciągle taka sama.
Patrzcie na Diablo 3 :)
W diablo 2 miałeś paladyna, a teraz się wykruszyli hehhe.
Just as planned.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

No z tego co mówią na cytadeli, demony to przełom marca / kwietnia, czyli w sumie 2 miechy spokoju jeszcze :D

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

no jeśli demony będą miały wjść w marcu to już koło wtorku powinny się pojawić jakieś słabej jakości fotki...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

uu.. skąd takie dokładne info, masz może jakieś wiliczenia matematyczne ? :P

albo cynka od tzeencha ;)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm a w numerze lutowym white dwrfa nie było informacji na temat, tego co się ukaże w next month? Chyba jakoś 26 lutego powinna być już możliwość kupowania marcowego, ale głowy nie dam (nie mam możliwość wchodzenia na stronę GW w pracy ehhe).

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Bo tak zawsze jest ludzie koło wtorku dostają WD nowego pocztą...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ