My name is LEGION: for we are many

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Re: My name is LEGION: for we are many

Post autor: raat »

cichy pisze:Poczytałem forum ETC i się uspokoiłem. Szansa na przejście legionów chaosu jest nikła bo oni nie chcą nawet oficjalnej erraty do rulebooka uznać :)
Mogą sobie nie uznawać, zobaczymy co będzie jak wejdzie 9ed (jak w rulebooku zaprezentują te armie jako jedną, jak GW zacznie je promować jako jedną itd., to ich nie uznawanie może tutaj znaczyć tyle co nic)

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Do 9 ed. jeszcze daleko(lato 2015?), mnie interesuje raczej najbliższa przyszłość. Do tego czasu przyoszczędzę na nowe figurki :)
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

9ed nie wchodzi w grudniu czasem?
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Wszystkie plotki które czytałem mówiły o 2015, gdzie o grudniu słyszałeś? Może grudzień 2015? :D No i wypuścili teraz EoT, mieli by w ciągu miesiąca wypuścić nową edycję ze starterem? Mało prawdopodobne. Lato 2015 najczęściej się przewijało chyba.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Myślę że styczeń/luty to w najlepszym wypadku :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Zwłaszcza, że grudzień miesiącem Hobbita. Tak przynajmniej było rok i wda lata temu, a wątpię w zmianę tego.

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Maj 2015, w czerwcu starter. Źródło Natfka i gościu którego nick zapomniałem ( :-P ) ale przepowiedział prawie idealnie EoT.
Nagash is coming...

ODPOWIEDZ