Draft 1 euro

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Re: Draft 1 euro

Post autor: cichy »

No ja już nie wiem czy się liczą czy nie. Jeśli nie to wchodzi spoko rozpa. Jakieś GUO, jakieś DP czy dwa, jakiś BSB nurgla, Epi, plagusy, działo. Muchy zabierają 2 pkt w tym układzie. Można za miast GUO i działa muchy a jednego DP wyposażyć w 4 lvl. Warto rezygnować z działa? GUO też jest fajny przy tym złożeniu zwłaszcza z mieczykiem d3 :twisted:
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

I wyszło na nasze. Epidemius nie zabiera slotów za hero. Jakie są wasze złożenia z panem plagi? 2 regony plagusów i działo? regon plagusów i regon much? Regon plagusów, działo i coś? GUO? Soul Grinder? Z bestiami się go złożyć nie da :mrgreen:
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

A ja uwazam ze te ograniczenia sa na tyle mocne ze upieranie sie przy Epidemiusie jest poprostu slabe. Pamietac trzeba ze zeby dostac jaki kolwiek bonus to najpierw trzeba wbic 7-14 ran i to tylko w CC. Zwlaszcza ze tak naprawde Nurglowe jednostki ktore sa w naszym 'zasiegu' nie sa jakes takie super mocne bo muchy zjadaja 2 wybory, bestie tez wiec co nam zostaje? plagi, furie, nurglingi i ew. grinder ktory bedzie first targetem :)
Ja (jak bym chcial juz grac na nim) wymyslilem cos takiego:
DPt - 4lvl tzee
Epidemius
2x heraldN
2x kloce plagow
Cannon
GrinderT
2x5 Furii czystych.

Szalu nie ma. Nie bede raczej na tym grac. Juz zdecydowanie fanowo bym wolal pograc na 2xBitty :twisted:
Ale prawda pewnie bedzie po srodku i pewnie dalej bedzie sie gralo 'po Bozemu' czyli:
GD - klepacz z 75+25 gift, w moim przypadku GUO
DPt - 4tzee
Heraldt - 2metal
HeraldN - bsb regena
Pinki - Mr1
Plagi fcg swifness
Cannon
5 much
2 bestie.

Niby bez fajerwerkow ale jednak stabilnie i mniej losowo. Pogramy...zobaczymy.

Reasumujac, uwazam, ze nie ma co sie ekscytowac Epidemiusem tak ograniczonym.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Od wbijania woundów masz latających DP nurgla. Wbijasz się w śmiecie i pyk. Już masz 14w :)
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Gdzie masz, że ty w CC?? Bo w AB jest wyraźnie napisane, że czary nurgla też się liczą.

Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: raat »

Dokładnie to chodzi o rany zadane przez demony Nurgla, więc również strzelanie ;)

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Jak chcecie strzelać z demonów nurgla? Muchami? A może tym spec GUO za "pisiont" punktów? :P
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

Soulgrinder nurgla :)

Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: raat »

Nie ważne jak, ważne, że można! nie lekceważ takiego potencjału :P

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

SG z miotaczem czy klopą do szybkiego nabicia ran do tabelki akurat może nie być zły.
Lore of Nurgle też oczywiście działa.
BTW Można by sprawdzić zasady zanim się zacznie pisać pierdoły - kolega Tirit szczególnie, bo nie wiem który już raz widzę jego "mądrości".
@raat - "nieważne" piszemy razem :P

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Quaki pisze:SG z miotaczem czy klopą do szybkiego nabicia ran do tabelki akurat może nie być zły.
Lore of Nurgle też oczywiście działa.
Zaryzykuję więcej - DP WoCh jako "daemon of NUrgle" też może kozystać z bonusów... ;)
Quaki pisze:BTW Można by sprawdzić zasady zanim się zacznie pisać pierdoły - kolega Tirit szczególnie, bo nie wiem który już raz widzę jego "mądrości".
Stety, Quaki ma rację, w podręczniku nie ma nic o ranach w CC. Możesz mieć kaprys podlecieć DP Nurgla z zionięciem S2 no AS , zazionąć łezką wiaderko skinków i bonus do tabelki już jest (od następnej tury oczywiście ;) ). :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Z Tritem nie ma co gadac on wie swoje :D

jezeli Epi jest dopuszczony z darmowymi herosami to jest to turbo oplacalne. Dlaczego? bo mozecie nawet oddac na przemial jeden oddzial plagusow tylko po to by nabic 7 ran - reszta bonusow potem juz przyjdzie sama :) Jak prowadzilem Epidemiusa na podboj Imperium (i odcialem tam głowe Karlowi Franzowi przypominam dla nieznajacych historii polskich End of Times) to najpeirw oddwalame niemal za darmo 2 unity bestii, po to by dobic do boosta +1sily - a z nim juz wszystko szło samo :D

Mialem wiecej unitow ale tu majac 3 Dp nurgle z sila 7 a chwile potem z T6 bedzie latwiutko
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

-Qc- pisze: to najpeirw oddwalame niemal za darmo 2 unity bestii, po to by dobic do boosta +1sily - a z nim juz wszystko szło samo :D
No u nas na dużej bitwie w Rybniku Pawlak zdziwiony patrzył czemu z taką radością szarżuję jakoś w drugiej turze 5 beastów w pełny kloc flagellantów. Po dwóch turach walki zdziwienie przeszło w zaniepokojenie. ;)

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Podpowiedzcie koledzy, jakiego save'a ma obecnie Skulltaker na Juggerze?
scaly skin 6+, cloak of skulls 4+, jugger 5+. Łącznie wychodzi 1+
Armybuilder pokazuje 2+ ???

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Pokazuje tak bo w zasadach w builderze nie ma scaly skina. Jest to błąd, o którym zaraz napisze w odpowiednim dziale.

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Dzięki za interpretację. Teraz można zastanowić się nad spożytkowaniem tego "specjala".
Szkoda tylko, że nie ma KB w challengu na 5+ jak w starym booku.

ODPOWIEDZ