Draft 1 euro

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Draft 1 euro

Post autor: Fuxiorr »

Ale nam znerfili demony...
Demons of Chaos
May take Blight Kings of Nurgle from Warhammer End Times - Glotkin
May take Exalted Flamers

May select up to 4 choices from the pool below:
Lore of Death present in the army – 2 choices
First Skullcannon – 1 choice
Second Skullcannon – 3 choices
Each Greater demon – 1 choice
Each unit of Pink Horrors after the second – 1 choice
Each unit of Plague Flies – 1 choice
Up to 2/6/10 beasts of nurgle in the army - 1/2/3 choices
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: raat »

mógłbyś proszę wkleić linka do źródła (chciałbym luknąć też na inne armie, zanim ocenię ;) )

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: raat »

moje spostrzeżenia są takie, że mocno obcięli możliwość wrzucenia wielu dobrych rzeczy na raz, ale za to mamy teraz więcej możliwości wystawiania (można np. wystawić 10 bestii i działo albo 2 działa w jednej rozpie). Do tego blightkingi mogą znaleźć zastosowanie jako zamiennik bestii (pozwoliłoby to wystawić np. GD, działo, muchy i 2 singlowe bestie w jednej rozpie)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

A mi sie podoba :)
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Znośnie, trochę za mocno ale da się żyć. Muchy mogli ściąć od 2 oddziału, a cięcia GD nie rozumiem w ogóle. Na szczęście nasze lokalne formaty się rozwijają i nie jesteśmy skazani na euro. Fajnie, że nie ma ograniczeń typu działo 0-1 bo jak się ktoś uprze to sobie może drugie wystawić :) Fajnie, że dopuścili speciale. Dużo zmienią w demonach, akurat zakupiłem epidemiusa. Teraz jeszcze Kairos mi potrzebny, a Skulltaker na juggernacie też się przyda :)
Ostatnio zmieniony 18 lis 2014, o 16:23 przez cichy, łącznie zmieniany 1 raz.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Pocieli GD by nie pojawily sie rozpiski na 3 bloodthisterach i 2 cannonach :D
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Żarty na bok 8) już się cieszyłem, że wszystkie spece dopuścili, a jak doczytałem to po prostu jeszcze ich nie ogarnęli. Czyli pewnie kairos i epidemius będą się kurzyć na półce, szkoda :mrgreen:
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

A ja jednak mam nadzieje...w przeciwnym wypadku bedzie smutno jak ktos wystawi takiego Karla, Orghottsa, Galraucha czy inne gowno...
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Spece z książek End Times nie będą dopuszczeni. A Galrauch nie jest w najmniejszym stopniu przegiety, nie wiem czemu go wymieniłeś :-)

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Karl z EoT już jest zbanowany jak reszta speców z tego dodatku.

Co myślicie o pozostałych specach?

Belakora pewnie tez nie dopuszczą bo go w booku nie ma, nawet nie wiem skąd on.

Ku'Gath strasznie drogi jak na GUO z 1 lvl i wbudowaną klopą. Leczenie 1w nurglingów? Drogo i słabe.

Skarbrand? Wydaje się fajny, ale dawanie hatred przeciwnikowi i sobie to obusieczna broń. No i drogo jak cholera. Osobiście mnie kusi bo kojarzy mi się z 7ed. bloodkiem :) trzeba sprawdzić.

Karnak to piesek na sterydach droższy niż cały ich oddział. Odpada.
Blue scribes kosztuje tylko 81 pkt, daje nam darmowe channele i bound spell losowy co turę, ale nie ma gdzie go schować i pewnie szybko padnie.
Changeling odpada.
Maska 140 pkt 10M, 3+ ward, fajne tańce do obniżania LD, S lub I. Siły tylko 4, ale 5a z AP przy jej mobilności pewnie uda się ustawić tam gdzie coś zdziała. Jak jej nie obetną to zagości u mnie.

Na deser Skulltaker na juggerze jako kowboj z HK, rerollem trafień, save 2+, ward 5+, 2MR, flaming, 3w, 4t, 5/6s duży WS i I. 250 pkt. Trochę drogi, myślicie, że warto?
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

debelial pisze:Spece z książek End Times nie będą dopuszczeni. A Galrauch nie jest w najmniejszym stopniu przegiety, nie wiem czemu go wymieniłeś :-)
Wymienilem go ze wzgledu na zioniecie. Mysle ze 50% szans na wyparowanie to taka dosc dobra opcja :P

Jesli chodzi o reszte:
Belakor nie jest w ksiazce wiec nie bedzie
Ku'Gath to porazka
Skarband 610 ptk za ASV5+ i ward? srsly? porownaj sobie z cowboyami innych (WOCH, DE czy nawet O&G)
Piesek drogi i ma tylko przerzuty
Scribe to jedyny sensowny wybor
Changeling DROOOGI pink horror
Maska nie ma ASF, T3 i W2 i ward 3+ hmm....miekki strasznie, zwlaszcza ze nie schowasz go do oddzialu. I co on niby zrobi z jego S4?

Sad but true :cry:

Smutna prawda jest taka ze jak zabronia epidemiusa i kairosa to gracze DOCH nie beda uzywac speciali (no chyba ze dla funu).
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Karanak daje frenzy pieskom, przerzuty to dodatek, ale drogi jest i to kwestii nie ulega. Można go przetestować, tak w ogóle to można go w ambushu z psami wystawić? Jeśli tak to będzie grywalny.

Po za nim grywalna będzie Maska. Za 140 pkt dostajemy 5a z s4 i AP, ws7 i7, 10M, 3+ ward. Za tą cenę całkiem, całkiem. Śmietnik ogarnie, zatańczy. Mi się podoba i wystawię ją na pewno JEŚLI nie będzie kosztowała 1 pkt kompozycji. Już prędzej ją niż scribe. Jest zbyt losowy.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2014, o 21:33 przez cichy, łącznie zmieniany 1 raz.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

wiesz ze maska nie jest od bicia ? :p
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

cichy pisze:Karanak daje frenzy pieskom, przeżuty to dodatek, ale drogi jest i to kwestii nie ulega. Można go przetestować, tak w ogóle to można go w ambushu z psami wystawić? Jeśli tak to będzie grywalny.

Po za nim grywalna będzie Maska. Za 140 pkt dostajemy 5a z s4 i AP, ws7 i7, 10M, 3+ ward. Za tą cenę całkiem, całkiem. Śmietnik ogarnie, zatańczy. Mi się podoba i wystawię ją na pewno JEŚLI nie będzie kosztowała 1 pkt kompozycji. Już prędzej ją niż scribe. Jest zbyt losowy.

Karanak jest ambusherem wiec wystawiasz go z reszta psow. A co do maski to powiedz mi co on zrobi takiemu cowboyowi WOCHu?
Obrazek
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Po pierwsze ona nie on :P Kto powiedział, że ona służy do walki z kowbojami wochu? :roll: Ona służy do obniżania statów i walki, ze śmieciami.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2062
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Haha, przecież maska to zajebisty special wart swej ceny. Poza obniżaniem statów, których nie da się rozproszyć, co jest bardzo wazne dla rozpy opartej o nurgla, to jest przeżywalna-3+ward / 4+los.
Poza tym jest w Uj szybka. Idealna do zabijania maszynek/odgięcia.
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13988
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Tirit pisze:
cichy pisze:Karanak daje frenzy pieskom, przeżuty to dodatek, ale drogi jest i to kwestii nie ulega. Można go przetestować, tak w ogóle to można go w ambushu z psami wystawić? Jeśli tak to będzie grywalny.

Po za nim grywalna będzie Maska. Za 140 pkt dostajemy 5a z s4 i AP, ws7 i7, 10M, 3+ ward. Za tą cenę całkiem, całkiem. Śmietnik ogarnie, zatańczy. Mi się podoba i wystawię ją na pewno JEŚLI nie będzie kosztowała 1 pkt kompozycji. Już prędzej ją niż scribe. Jest zbyt losowy.

Karanak jest ambusherem wiec wystawiasz go z reszta psow. A co do maski to powiedz mi co on zrobi takiemu cowboyowi WOCHu?
Obrazek
oddzial bestii tez mu nic nie zrobi. Jednak uzytecnzosci takiego oddialu nikt kwestionowac nie bedzie.

maska jest do zabijania zupelnie innych rzeczy. takie furie na sterydach z mozliwoscia assasynacji magow i fajnymi bonusami.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

No ok, moze faktycznie w niektorych sytuacjach jest przydatna ale nie sadze by gracze demonow nagle sie na nia rzucili. Bardzo mocno sytuacyjna. Uwazam ze jak zbanuja Epidemiusa i Kairosa to bedziemy grac jak dotychczas.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13988
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tu akurat ciezko wyrokowac, ale mysle, ze jest szansa na wykorzystywanie maski.

poza tym rozpy niewiele sie chyba zmienia pod katem wygladu jak i ogolnej sily armii. choc mysle, ze greaterow bedzie znacznie mniej.

ODPOWIEDZ