Nadciągają Demony Chaosu ??

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Nadciągają Demony Chaosu ??

Post autor: Scimitar »

Czy rzeczywiście coś w WD piszą na ten temat ?? Na wiosnę ponoć ma być nowy book.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja slyszalem ze cos ma byc... ale raczej nie wiadomo co, z plotek mozna sie spodziewac:
- nowych (plastikowych?) demonow
- army lista demonow z poludnia.. (tj z ogarnietego chaosem a nigdy specjalnie nie opisywanego bieguna płd)

ale to raczej IMO plotki, a nawet jesli nie to glebokie science fiction ;)

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Ja gdzies tam na forum 40k wyczytalem ze ma byc wspolny ab dla demonow do wfb i 40k, wiecej szczegolow brak :cry: .
Na temat poludnia to tylko cos mnie sie o uszy obilo o knightach z 5 T , coby rzekomo mieli tam hasac:twisted: .

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

w sumie jestem ciekawy jak to bedzie wygladac...dla mnie starczy jak najci zostana jak sa bez podniesienia kosztow punktowych

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

eee z południa? Według fluffu brama niebios została zniszczona tylko na północy i tak tam powstało "oko chaosu" a o zniszczeniu bramy na południu nic nie ma :P. Oj niekonsewkencja...

Awatar użytkownika
Galin
Wałkarz
Posty: 68
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: Galin »

pacy pisze:Ja gdzies tam na forum 40k wyczytalem ze ma byc wspolny ab dla demonow do wfb i 40k, wiecej szczegolow brak :cry: .
Raczej nie wierze w takie rozwiazanie. GW nie zalezy na tym, aby ludzie mieli oszczedzac - a, poza tym mnie osobiscie przeszkadzalyby zapiski na temat zasad 40k tuz obok zasad WFB
Gelo pisze:eee z południa? Według fluffu brama niebios została zniszczona tylko na północy i tak tam powstało "oko chaosu" a o zniszczeniu bramy na południu nic nie ma
Wedlug Fluffu- padly obie bramy - i na poludniu i na polnocy.Jezeli kogos to interesuje to w podreczniku do Warhammera RPG jest sporo informacji na temat Old-ones i inwazji chaosu. Co z tego, ze jeszcze nie zaczeto eksploatowac tego tematu. Kraje Kitaju czy Indu sa umieszczane na mapach w podrecznikach, a tez jeszcze nie ma armii pochodzacych z tamtych rejonow :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Galin@ Ale Kitaj jest w planach GW tyle że jeszcze nie wiadomo kiedy....
W skulpasie są z tyłu statystyki armii i tam widać podział chaosu na demonki i mortali...

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Sykstus pisze:Ale Kitaj jest w planach GW tyle że jeszcze nie wiadomo kiedy....
Ja tam w to nie wierzę.

Ale jak szaman mówi, że będą to będą pewnie albo sobie żartuje. ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

thurion pisze:ja slyszalem ze cos ma byc... ale raczej nie wiadomo co, z plotek mozna sie spodziewac:
- nowych (plastikowych?) demonow
Plotki na ten konretny temat były już pół roku temu, było też info że są już gotowe plastiki Bloodletterów i Demonetek Slaanesha :wink:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Na temat poludnia to tylko cos mnie sie o uszy obilo o knightach z 5 T , coby rzekomo mieli tam hasac:twisted: .
hyhyhyhyhyhyhy


moje dzieło! :lol2:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

mój pomysł , moje wykonanie :) twoja drobna pomoc Nehanie

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

chyba żartujesz

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

ja wiem ze ma byc w WD armia demonow cos na zasadach wydania kodeksu Blood Angels, do battla to raczej maja sie pojawic wspolne demony z 40k (figurki) a nei zasady.

dla tych ktorzy nie wiedza: nowy kodeks chasu do 40k za pasem i w nim demony mocno zostaly uproszczone, dlatego jako dodatek do tego kodeksu wyjdzie minikodeks z demonami, a w raz z nim kilka nowych wzprow demonow i BYC MOZE beda to wzory plastikowe.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Znając dzisiejszą politykę GW, to będą na 100% plastiki :P

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Gajowy pisze:ja wiem ze ma byc w WD armia demonow cos na zasadach wydania kodeksu Blood Angels, do battla to raczej maja sie pojawic wspolne demony z 40k (figurki) a nei zasady.

dla tych ktorzy nie wiedza: nowy kodeks chasu do 40k za pasem i w nim demony mocno zostaly uproszczone, dlatego jako dodatek do tego kodeksu wyjdzie minikodeks z demonami, a w raz z nim kilka nowych wzprow demonow i BYC MOZE beda to wzory plastikowe.
To ten mini-kodeks do Battla też będzie ?? Czy on tylko do 40k ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

o battlowych minikodeksach nie slyszalem wiec nie sadze aby sie pojawily, moze przy okazji za rok czy 2 pojawi sie wreszcie koodeks chaosu jakis zbalansowany

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Wedlug Fluffu- padly obie bramy - i na poludniu i na polnocy
Dopóki nie przeczytałem podręczników do warhammera RPG to myślałem właśnie że padły obie bramy. A w RPGu jest wyraźnie zaznaczone że tylko północna.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

A kogo obchodzi RPG :P u lizaków jest napisane ze dwie..bodajże nie mam przy sobie kodeksu, ale jakiś czas temu przy okazji arykułu o lizaczkach pisałem na ten temat.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

cytujac opis na gg Malina, ktory widocznie mial wiecej okazji na DMP do robienia czegos innego niz granie...
"Next year will be a good year for daemon players!"-Phil Kelly

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

wiesz ja mialem tez troche czasu i gadalem z philem, powiedzial ze w lutym/marcu pojawi sie kodeks vc, nastepne maja byc DE. o demonach wspominal tyle o ile, maja byc do 40k ale to juz wiedzielismy wczesniej, potwierdzam cytat malina.

ODPOWIEDZ