WFB 8th be`lakor zasady

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
abad86
Wałkarz
Posty: 69

WFB 8th be`lakor zasady

Post autor: abad86 »

mam pytanko gdzie mogę znaleźć do be`lakora do 8th edycji

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Nie znajdziesz bo nie ma. Ostatnie zasady do tego modelu są z 6 edycji.

abad86
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: abad86 »

aha dzięki. czyli zasady znajdę w podręczniku do demonów z 6 ed?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Chyba w storm of chaos tylko ale nie wiem na pewno bo wtedy nie grałem.
Nie ma podręcznika demonów do 6ed ;)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

abad86 pisze:mam pytanko gdzie mogę znaleźć do be`lakora do 8th edycji
Obrazek
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Normalnie to lurkuję po tym forum, bo nie ma powodu żeby się objawiał, ale litości.... Nie podawajcie AB jako źródła wiedzy o jednostce! :P Czasem jest dobrze a czasem takiego humbuga strzelą że głowa mała.
Trzeba zadać sobie trochę trudu żeby znaleźć aktualne zasady Be'Lakora, ale da się. Popularny gryzoń ponoć pomaga. ;)

abad86
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: abad86 »

No właśnie stąd się zastanawiam, bo kolega wcześniej podawał za źródło Storm of Chaos, ale nie ma sie to jak z tym co jest w AB. I dlatego zastanawiam sie skąd w AB te zasady, z jakiego źródła?

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Tak jak napisane jest na początku zasad po prawej, jak sobie na niego klikniesz:
Battlescrolls - Be'lakor by GW digital products

Zasady jakie wyszły w Storm of Chaos zostały przez GW zaktualizowane zanim WFB zostało porzucone. Wydali zasady do WFB i AOS jednocześnie w formie pdfa na ich stronie i to właśnie stamtąd pochodzą zasady zaimplementowane w Army Builderze.

abad86
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: abad86 »

A masz może debelial gdzieś tego pdfa? bo niestety gram z kumplem który przyjmuje tylko ,,papier" jeśli chodzi o zasady ( czytaj : pokaż mu faq albo zasadę bo inaczej tak to nie działa :\)
widzę że nie spadł za nisko post wiec wpiszę tutaj kolejne pytanie gdyż zacząłem grać demonami w 8 ed ( 9age mi nie podchodzi -bo tak)
1. Jak konkretnie działa daemonic instability (prócz oczywistego double 1 i 6)
2. I jak i czy w ogóle w demonach działa unbreakable?
3. I grając na nurglowych żabach -plague toads z FW- jak mam zamienić zasadę specjalne pt: immune to psychology, fear , unbreakable. No bo rozumiem że 2 pierwsze to w 8 deamonic instability, a unbreakable?
stąd moje pytanie nr 2.
I jeszcze takie pytanie odnośnie forum. wiem że większość graczy wfb przerzuciła sie na 9, ale czy gdzieś jeszcze można zadawać pytania do ogólnych zasad i zasad armii? czy po prostu wpisywać nowy post w podtematach armii i pisać że pytanie tyczy się 8ed ?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

abad86 pisze:I jeszcze takie pytanie odnośnie forum. wiem że większość graczy wfb przerzuciła sie na 9, ale czy gdzieś jeszcze można zadawać pytania do ogólnych zasad i zasad armii? czy po prostu wpisywać nowy post w podtematach armii i pisać że pytanie tyczy się 8ed ?
Proponuję to ostatnie. Pytaj tutaj, ja np dalej bardziej ogarniam 8 edycję (brak czasu na 9) i czasem coś pamiętam. :)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

W dziale "Kwestia zasad czyli pytania i odpowiedzi" masz taki ładny temat jak "Pytania Ogólne v. 2.1" i tam często ludzie pytają się o zasady z 8 edycji i nie tylko. Myślę że to będzie odpowiedni temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

abad86 pisze:A masz może debelial gdzieś tego pdfa?
Niestety nie mam. Nie spodziewałem się że to zniknie i nie pobierałem.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
mam pytanko gdzie mogę znaleźć do be`lakora do 8th edycji
Obrazek

Może być? :)

Pozdrawiam,

ODPOWIEDZ