Klimat TK

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

dobra powracjac do tematu moze mortalsi pomalowani na zime byli by ładni co wy na to ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

Właśnie tworzę opowiadanie o naszej pięknej Khemri lecz zaskoczył mnie pewien fakt przy pisaniu

Normalnie spr. bym w AB ale póki co nie mam go przy sobie

A pytanie moje brzmi

Czy po klątwie Nagascha rzeki wyschły czy sobie nadal płyną??

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

Tak szczerze to nie przypominam sobie zeby byo cos o rzekach a tak na logike pqamietacie ten napis z tylu AB ?? Settra mowi poplyna rzeki krwi (albo w rzekach poplynie krew) wiec takna logike to se nadal plyna i nawet jak widzi sie pokaz armi TK to zawsze jest jakas jeziorko wiec to takrze woda wiec rzeczki tez moga sobie plynac jezeli sa oazy czy cos ;] takie dziwne ale wg. mnie poprawne rozumowanie
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

http://youtube.com/watch?v=BBXCmf6GGis&feature=related

od 2:25 do końca sceny


Lód pasuje jak najbardziej

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

A co Ty tu Jasiuuu Khemryjskiego widzisz? Filmik jedynie potwierdza, że do WCetów pasuje, nie do TK.

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Stach697 pisze: -Suszowy (czy suszny) (popekana ziemia i jakies inne pierdołki)
Cały Stasiek :roll: Pomysł spoko, ciekawe co ci z tego wyjdzie

p.s.
Mortalsi zawsze są ładni :) no może oprócz różowego

Rafał
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Nasielsk Terror Boyz

Post autor: Rafał »

TK to TK a jakies ludziki śniegu. Moim zadaniem TK mają tylko jeden klimat pasujący do nich. No ok może i by fajnie to wyglądało ale mało klimatyczne skorpiony na śniegu ?? rydwany na śniegu ( może jak ktoś się uprze to da sanie ) ale tak czy inaczej klimat jest jeden --> Egipt, pustynny i nic raczej innego co by pasowało nie wymyślimy.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Jeżeli idziemy tropem inspiracji starożytnym Egiptem (który nota bene sami Egipcjanie nazywali Kemet, czyli Czarna Ziemia, od mułu nilowego), to pito dwie rzeczy - piwo egipskie i wino (mam na myśli jedynie procentowe rzeczy).
Piwo egipskie było słodkie i gęste, piło się je przelane przez sitko albo przez specjalną słomkę z filtrem, bo pływały w nim resztki produktów użytych w procesie warzenia.
A robiono piwo po egipsku tak:
W dużym garze zagniatano ciasto z mąki jęczmiennej i wody, a następnie dodawano słodu z daktyli. Cukier w daktylach fermentował, dając alkohol.
Co ciekawe, współczesne piwo też byłoby słodkawe, bo do wyrobu nadal używa się jęczmienia, a gorzki posmak dodaje przyprawa, czyli chmiel.

ODPOWIEDZ