Tomb King & Tomb Prince

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

przytnij trochę brzegi podstawki
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

A jak jest w tym modelu TK + rydwan. Rydwan jest trochę szerszy czy jak?
Jeśli tak to niezłe chamstwo zmuszające tych, którzy nie chcą nic docinać, żeby wydali dodatkową kasę na zestaw TK + R
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Rydwan jest zwykły.

A docięcie podstawki (oryginalnej) to 5 minut roboty.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

Podstawka przycięta, prince siedzi na wózku i jest happy :D
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

Witajcie, czy Prince gdy jest w walce wrecz moze w turze magii rzucic na siebie i oddzial inkantacje dajaca dodatkowy atak?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tak
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

dziekuje

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

Myślę ostatnio nad wsadzeniem Prince'a do rydwanu tylko nie bardzo wiem z czym. Ostatnio używałem go ze Spear of Antarhak (pisownia oryginalna - nie zmieniać :D ) ale jakoś nie bałdzo mi działał. Teraz myślę nad Chariot of Fire a z broni to mu wsadzić np flaila. Jakieś sugestie?

P.S. Nie wsadzam Kinga na rydwan bo on biega z Destroyerem w klocku TG i sprawdza się wspaniale - już dwa razy przyjął na klatę szarżę Savage Boar Boyzów z gienkiem w odziale (7 ataków :) ) i dwa razy pogonił ich równo (ostatnio Killing Blow w gienka i champa a sam po szarży dostał 1 ranę z bodajże 8 ataków przy czym przerzucił ją Collarem na gwardzistę obok :wink: )
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

ja jak uzywam Princa na rydwanie to zawsze chariot of fire i sword of might, daje mu jeszcze tarcze i lekka zbroje, sprawdza mi sie doskonale ( zazwyczaj sie splaca). Wole grac tak niz z flailem lub GW, pozdrawiam. a TOMB KINGA to wole na piechote z klockiem TG lub normalnych szkieletow, a daje mu cloak of dunes, golden ankhra oraz armor of the ages, daje mu jeszcze GW i LA, zawsze tak nim gram, destroyera nie uzywam, zajmuje za duzo pkt

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jakby ktoś miał wątpliwości co do kinga z destroyerem to wypisze jego trofea z ostatniego mastera ;).
1. Lord bretoński, bsb bretoński
2. Mengil z oddziałem
3. Black Orc Lord na Wywernie
4. BSB Wight , Vampire Lord
5. BSB Khorna

Zginął tylko w ostatniej bitwie, nie starczyło mi TG, tak bym pewnie jeszcze miał na koncie Lord of Change ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

no dobrze, ale king z destroyerem nie ma prawie zadnej obrony, no ten T5 go jedynie ratuje , ja wole KINGA, ktory ma szanse przezyc... wyleci w ostatniej chwili z regimentu na ktory szarzuje cos co go rozniesie, 1W zawsze sie przydaje, no i 4+ Ward, jako bron wtedy daje mu GW. MOIM zdaniem te zlozenie krola jest najbardziej universalne, pozdrawiam

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Moze mi ktos przedstawic plusy i minusy kinga z destroyerem w porownaniu ze standardem 279?
jakby co testuje rozpe3xlicz 15lukow, 20lukow, 3 rydwany,2swarmy,3-4uszatki,2xskorpy,22tg,2xkatapa.
na razie gralem na kingu standardzie i sprawdza mi sie dobrze jednak w wielu miejscach czytalem o tym ze dostroyer wypada lepiej.

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

dziekanotr pisze:no dobrze, ale king z destroyerem nie ma prawie zadnej obrony, no ten T5 go jedynie ratuje , ja wole KINGA, ktory ma szanse przezyc... wyleci w ostatniej chwili z regimentu na ktory szarzuje cos co go rozniesie, 1W zawsze sie przydaje, no i 4+ Ward, jako bron wtedy daje mu GW. MOIM zdaniem te zlozenie krola jest najbardziej universalne, pozdrawiam
No więc King z destroyerem nie biega sam ale w regimencie np: 24 Tomb Guards. Wtedy najlepiej dać mu Collar of Shapesh który chroni go całkiem nieźle. Destroyerem najlepiej się kosi wrogich generałów,bsb i inne badziewie na które warto poświęcić 4 standardowe ataki na rzecz 2 autohitów w w dwa (najczęściej) modele z siłą 7 i szansą na Killing Blow. Mniej się moc Destroyera opłaca używać na sam wrogi regiment ale i tak 4 atki z S7 jest miłe dla oka :D
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
haggis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Katowice

Post autor: haggis »

tomb king z destroyerem, vambreces of the sun i talisman of protection

a prince na chariocie, chariot of fire ,golden eye of rah-nut ,flail

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Ja pytalem tylko o kinga.

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

no i mam niby leciec klockiem 24 TG wraz z moim kingiem na na przyklad wrogiego bsb, albo na przyklad treemana? troche bezsensu.... prosze napiszcie mi jak go uzywacie, bardzo mnie to interesuje, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

dziekanotr pisze:no i mam niby leciec klockiem 24 TG wraz z moim kingiem na na przyklad wrogiego bsb, albo na przyklad treemana
A po co lecieć? Poczekaj na niego ;) TK nie gralem ale grywam VC i też mam podobny klocek GG (24 +FCG+War Banner). Różnica jest tylko w AS, GG mają o jeden wiekszy od TG. Do niedawna tylko TK mogli wskrzeszać swoją elitarna piechotę teraz sie już troszke zmieniło :twisted:

Taki duży klocek 24 z bohaterem jest naprawde mocny. Duży CR na starcie (3rzędy+banner+WB+przewaga=6) i tyle ran ile zada a bohaterowie nieźle podbijają CR. Dodatkowo masz KB na np. kawalerię. Taki klocek może sam pogonić a jak nie to przetrzymać (cięzko go wytłuc do nogi) i dać np. czas na oddanie kontry na flanke przeciwnika ;) Podejrzewam że w armii defensywnej nawet lepiej się nadaje niż w ofensie bo jesteś w stanie zatrzymać coś do konca bitwy chroniąc swoje oddziały strzelające.
Obrazek

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

3. Black Orc Lord na Wywernie


[-_-'] Nie zbaił go King a CR oddziału bo nie przyją nawet challange

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Inferno pisze:3. Black Orc Lord na Wywernie


[-_-'] Nie zbaił go King a CR oddziału bo nie przyją nawet challange
Cicho :p
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Ale taki king z destroyerem jest strasznie "uziemiony", latanie to jednak potezny atut.

ODPOWIEDZ