Tomb Kings Necropolis Knights

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Tomb Kings Necropolis Knights

Post autor: Mysza_on »

Tomb Kings Necropolis Knights


Necropolis Knights to elita wojowników, którzy jeżdżą na szczycie ożywionych posągów olbrzymich węży. Na grzbiecie bestii utrzymuje ich specjalny hak. Wojownik dzierży w dłoni olbrzymi oszczep a sam wąż pluje zatrutym jadem jak i miota na boki potężnym ogonem.
Jednostki te mają bardzo dobre pancerze i są niezwykle szybkie, mogą błyskawicznie zajść wroga z flanki i uderzyć w najbardziej wrażliwy punkt.
Jedna z najlepszych jednostek TK. Jest to ulepszona straż grobowa dosiadająca kamienne węże.
Jeździec posiada włócznie ( +1) do siły przy szarży , zabójczy cios.
Węże mają zatrute ataki , zasadę ożywionego konstrukta . Całość ma sejwa na 3+ co powoduje iż jednostka ta ma najlepszy pancerz w całej armii .
Za małe punkty można wykupić wykopywanie oraz grupę dowodzenia.




................................M...WS....BS....S....T....W.....I....A...Ld
Necropolis Knights......4.....4.....3.....4.....4.....1.....3....2.....8
snake........................7......3.....0.....5.....4....3......3....3....8



Przyznam sie iż nie grałem ta jednostką jeszcze gdyż nie lubię grać proksami.
Czekam na wasze opinie .

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

:shock:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Zlituj się. Nie ma sensu zakładać osobnych tematów na każdą jednostkę. Mamy temat generalny, ten i o Ushabti można zamknąć.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

niech sie cokolwiek dzieje na tym forum ;)

i tak jest na tyle malo graczy ta armia, ze mozna sie powymieniac spostrzezeniami na temat armii tej.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

i tak jest na tyle malo graczy ta armia, ze mozna sie powymieniac spostrzezeniami na temat armii tej.
To prawda. W Poznaniu byłem długi czas jedyny. ;)

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

te linie przy statystykach robisz nierówno - musisz jeszcze nad tym popracować ;)
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Nie wiem czemu ta armia cieszy się tak małą popularnością przyciąga klimatem grywalnością,ładnymi figurkami i większość figurek jest łatwa do zdobycia i tania czego chcieć więcej :mrgreen:?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Odpycha chyba tylko niemożnością marszu :oops: (chciałem zbierać TK, ale jak obaczyłem, że TG mają m4 i nie mogą maszerować, to mi się odechciało)

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

:shock:To pewnie zbierasz brete skoro mobilność jest dla ciebie taka ważna,ja uważam że ten minus boli ale plusy rekompensują minusy
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Zbieram Beastie :)

W zasadzie to ciągle się jeszcze zastanawiam, ale nie za bardzo widzę możliwość grania ofensywnie armią, która ma m4 w porywach do 7 i nie może maszerować :? a nie chciałbym grać armią, która czeka na przeciwnika, biernie pomijając turę ruchu i wyłącznie strzelając. Poza tym jakoś nie mogę się doszukać tych plusów, oprócz silnej magii, której nie lubię, bo jest mega losowa :(

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Kto powiedział że nie można grac ofensywnie może ich ofens wygląda trochę inaczej niż u innych armii ale da się,od ruchu jest jeszcze popychaczka,a plusami jest wielowymiarowość tej armii np. wykopki.Strzelanie jest uzupełnieniem tk w tej edycji mi się wydaje dlatego w 100% na nim nie polegam
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

No a jak ja mam grać ofensywnie, jak zasuwam 4 cale na turę :roll:

No i co, cisnę popychaczkę i zmarnuję 2PD, które mógłbym spożytkować na jakiegoś buffa, albo snajperkę z deatha :(

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

co jak co ale kości mocy tomb kingom nie brakuje :D,da się grać ofensywnie nie jest trudno kiedy przeciwnik do ciebie podchodzi, z armiami defensywnymi jest ciut gorzej ale wszystko jest do zrobienia :wink:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Dobra przekonałeś mnie :)

Chyba już wiem, co zbierać jako drugą armię :D

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Mam nadzieje że nie mówisz tak żebym dal sobie spokój :lol2:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Oczywiście że nie :evil:

Po prostu nie za bardzo wiedziałem, jak to wygląda na żywca, bo na papierze wydawało mi się to niezbyt fajne ;)

W sumie to chyba od tego właśnie jest forum, żeby pytać, uzyskiwać odpowiedzi, podejmować dyskusje i wyciągać wnioski :roll:

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Okey to życzę powodzenia w konstruowaniu rozpisek i zbieraniu armii :D
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Dzięki, ale ostateczna decyzja jeszcze nie padła, a konkurent mocny, bo imperium ;)

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Nie lubię imperium i nie będę cię do niego przekonywał bo jest dla mnie zbyt zwykły nie widzę tam takiej fantastyki jaka jest w innych armiach,i jest dla mnie nudne :roll:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

No cóż, co kto lubi :wink:

W grę wchodzą jeszcze lizaki, chodziło mi o armię jak najbardziej różnorodną, stąd te 3 opcje (LIZ, TK i EMP).


A tak, żeby nie offtopować zupełnie, czyli apropo Necropolis Knights, to muszę powiedzieć, że jestem niejako zawiedziony możliwościami tej jednostki. Swego czasu dostałem na 35 bestigorów (dwuraki S6) z great szamanem (WS10 od mieczy, 3A s4) w klocku 6/6 kanapkę złożoną z 2x4 necroknechci (tył/bok) i 3 stalkery (twarz). Szczerze mówiąc myślałem, że to mnie mocno pokroi, ale okazało się, że straciłem tylko 19 bestigorów, krojąc całe towarzystwo w 4 tury combatu :roll:

ODPOWIEDZ