VC jako UD

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

VC jako UD

Post autor: Vesemirus »

Cześć, swego czasu konstruowałem armię Nieumarłych do End Times - ale nie pasowały mi figurki UD obok moich wampirów, zupełnie inna stylistyka, dlatego zacząłem organizować sobie konwersje figurek - np. Sphinx jako Zombie dragon (bez skrzydeł na 4 łapach z platformą dla wojaków).

I teraz następuje pytanie - jak to będzie odebrane na turniejach? Czy taka armia ma szanse przejść?
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Moim zdaniem nie ma problemu, bo 9th age nie ma oficjalnych figurek.

Jeżeli porobisz sensowne konwersje (tak jak w przypadku podanego przez Ciebie sphinxa zrobionego z zombie dragona bez skrzydeł i z platformą na 4 szkielety) i przeciwnik będzie dokładnie wiedział co jest co, to nikt nie powinien się przeczepić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Najlepiej żebyś zawsze pytał się organizatorów, ponieważ tutaj Okoń ci napiszę, że według niego może przejść, lecz na turnieju może to być różnie odebrane... wszystko zależy od organizatorów :)
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wszystko zależy od twoich umiejętności. Jak będzie to wyglądało fajnie i ładnie to pomalujesz to nikt się nie przyczepi na żadnym turnieju. Jak zrobisz to średnio to większość się przywali. Taka specyfikacja środowiska :P Pamiętaj, że używając "nie tych" modeli co trzeba sam podnosisz sobie poprzeczkę dając każdemu, kto będzie chciał mieć jakieś "ale" argument do ręki.

Gdzieś w galerii widziałem konwersję cannona khorna na bardziej papa nurglowego. Jak zrobisz to na takim poziomie to przejdzie. (jak znajde zdjęcie to tu wkleję)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ