Czym gracie ???

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Oj wałkarz z ciebie i tyle :P :P :P


Co do rozpy to kurde właśnie ciuteczkę zmieniłem smaczek mojej rozpy ostatnio i gram mniej wiecej tak podobnie

TK latacz
3 Licze

2x15 łuczników
2 swarmy
2x3 rydwany (dotąd były 4 z +1 do hita)

2 skorpy
5 ptaków
gwardia

klopa
gigant
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Gigant z S8 nie?

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

A tak w ogóle to z jakiej paczki dopuszczone sa giganty z jakiegoś tam pisma?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

A co, nie lubisz typa z szarżą 18 cali w każdym kierunku, który nabija 30 ran na czołgach?

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Jak w WD napisali, że oficjalny to oficjalny i już? W czym rzecz, bo chyba nie w tym, że to mega przegięcie??

Ja i tak zresztą zawsze gram na 2 broniach, tylko najendym turnieju wziołem opcję dwuraka i w każdej bitwie mi sie nie przydało a brakowało tego 5 ataku.


@ Reyki
Nie obraź się, ale jakoś takie komentarze, że żal albo to co masz teraz na podpisie dziwnie wyglądają u osoby, która nie widzi nic złego w tym, że jego king ma 240 w magic itemach, albo IB ma jakąś z kosmosu wziętą ochronę, "bo już dokładnie nie pamiętasz jak tam to leciało".
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja w przeciwienstwie do innych graczy nie siedzę 24h/dobę nad army bookami i nie szukam nowości by GW.
Bazuję na tym co mam w domciu czyli Army book do Imperium,TK,Chaosu i WE.

Jak szykuje sie do gry to otwieram army book i robie armie.
W 90% przypadków każda moja armia jest inna.
Herosi maja inny sprzęt za każdym razem.

Mam ciekawsze rzeczy do robienia.
Przekłada się to oczywiście na moje wyniki na turniejach(na które i tak żadko chodzę).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Litości, Reyki. Artykuł z tamtego WD ma ładnych parę lat - właściwie to wyszedł niedługo po oficjalnym armybooku. Miej tylko do siebie pretensje, że nie interesujesz się oficjalnymi materiałami o armiach, którymi grasz.

Ściągnij sobie i już nie płacz:
http://oz.games-workshop.com/news/oz/jo ... Khemri.pdf
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

link do gigantow byl dawany X razy na forum... sam go wklejalem kilkakrotnie... jak sie kwestia uspokoi to zrobie porzadek w temacie ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Pod special characterem w army of quatar jest: "Sehenesmet is both a Hierophant and General of the army. No other characters may be included."

Czy to oznacza że nie mogę nając dark emissary jeśli na to pozwala format turnieju? Pytam się bo raz grałem w Lublinie na turnieju przeciwko quatarowi i gość właśnie miał taką kombinację postaci wystawioną.

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

jeśli dark emissary to nie character to nie widze problemu ... a serio wyraznie pisze ze nie moze byc innych characterow ...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

problem jest taki, zeemisariusz ne jest characterem ale regiment of renown zajmujacycm slot charactera ;) gdyby byl characterem moglbym mu dac np. scrolla ;)

przeciez to ni ejest tak, ze go wystawilem wtedy zeby cienie i innych walowac ;)

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

spoko, myślałem że się po prostu pomyliłeś :).

ODPOWIEDZ