Settra...

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Settra...

Post autor: Malcavian »

tak sobie myslalem, musze sobie teraz kupic kinga/princa na wozku ale model sklepowy mi sie jakis taki przeciętny wydaje... pomyślałem sobie żeby kupić na allegro Settre na rydwaniku skleiłbym go z 2 koniami (jak bym gral Settrą, w co wątpie, dostawialbym dwa koniki) i mial kinga na rydwanie. Co więcej chcialem zrobic tez tego Settre na podstawce 20x20 i robiłby mi tez za np kinga latacza na większe pkt a jak bym mial na wozku to bym go sadzal do rydwanu. Wszystko wydaje mi się ślicznie ale rodzi się pytanie... czy sędziowie/gracze nie uznają mi settry na rydwanie albo na piechote robiącego za kinga/ princa za PROXA? co o tym myslicie?

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Absolutnie nie będzie to prox.

Prox to kartoniki albo wystawianie skinków jako white lionów.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Słuchaj Ksuma ,dobrze prawi :) Settra u mnie robi za TP/TK na rydwanie albo kinga na piechotę (w pytę figura więc .... ) .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

lekko offtopując - ja miałem nawet plan, coby kupić sobie 3 lub 4 boxy z settrą, i jego rydwany używać zamiast plastikowych... ale pewnie na planach się skończy.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Jak używasz tylko 3/4 to nie jest to takie głupie.

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

nie używam wogóle, pałam niechęcią do plastiku. a dotychczasowe próby używania chariotów nie były zbyt udane. ale jak kiedyś znów mnie na nie najdzie, to będą jak znalazł.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Nom ja ostatnio 8 kleiłem przez świeta;D

Myślałem, że się pochlastam.

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

huh... no to mnie uspokoiliście :D

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

Malcavian pisze:tak sobie myslalem, musze sobie teraz kupic kinga/princa na wozku ale model sklepowy mi sie jakis taki przeciętny wydaje... pomyślałem sobie żeby kupić na allegro Settre na rydwaniku skleiłbym go z 2 koniami (jak bym gral Settrą, w co wątpie, dostawialbym dwa koniki) i mial kinga na rydwanie. Co więcej chcialem zrobic tez tego Settre na podstawce 20x20 i robiłby mi tez za np kinga latacza na większe pkt a jak bym mial na wozku to bym go sadzal do rydwanu. Wszystko wydaje mi się ślicznie ale rodzi się pytanie... czy sędziowie/gracze nie uznają mi settry na rydwanie albo na piechote robiącego za kinga/ princa za PROXA? co o tym myslicie?
mniej wiecej ja mam go tak zrobionego ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

nie ma zaden z was przypadkiem jednego na sprzedarz? dobrze płacę :wink:

ODPOWIEDZ