[serwer] Karak Eight Peaks

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Nehan pisze:przecież kto by chciał grać elfem facetem!
klienci Blekitnej Ostrygi :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ja gram facetem BG....
i ta klasa pod względem wyglądu miażdży, niezłe animacje wywijania halabardą, znakomite tarcze, chyba najpiękniejsze w całej grze....
a że na początku wygląda jak Warrior DE, trudno, potem jest tylko lepiej :P

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

nie wiem... jakos nie kreca mnie faceci w kieckach :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

To nie kiecka tylko szata :roll:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

BG z tarczą - żal i tyle :(

ale z halabardą to owszem. Zgodzę się z Szamanem, że BG to dopiero od 10 lvlu cos soba prezentuje jesli idzie o wyglad. A ja tam oczywiscie biegam elfimi paniami poza BG i Disciplem - jakos te profesje to mi sie wydawaly fluffowo dla Elfów nie Elfek ;)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Aktualka postaci

Moje postacie:
- Sorceress (Shantis lvl. 22)
- Black Orc (Ssijciemi lvl. 13)
- Zealot (Nelriel lvl. 14)
- Witch Elf (Kaelrethai lvl. 16)
- Disciple of Khaine (Sigwald lvl. 22)

Ostatnio biegam sobie Disciplem - wypasiona postać, nieźle kosi w HtH i do tego znośny Healer.

BTW - gdzie się podziewają wszyscy z Karak Eight Peaks ?? Ktoś od nas biega, bo nie widzę zbyt często.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja dobilem magusa Arabaal na 13lvl, tier 2, i tam niestety juz jest b. duzy nacisk na RvR, a o ile w normalnych warunkach moj komp wyciska ok 40klatek na sekunde a w grze, to w momencie bijatyki gdzie po jednej stronie jest 30 postaci i tylez samo po drugiej, to predkosc spada do 2-3 klatek na sekunde, i ... grac sie odechciewa :(

Jak tak dalej pojdzie to przerzucam sie na fallouta z powrotem, bo nie idzie tak grac :(
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Znam ten ból, z tego powodu se kartę graficzną dokupiłem - ale questy porobić się da, ew. RvR ale w małej grupie do 6 osób. Walki 40 vs 40 to jednak dla mnie też za dużo było :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No to wczoraj gracze Orderu, korzystając z sobotniego wypoczynku graczy Destro (bo Destro raczej tutaj uaktywnia się wieczorami) postanowili zblokować 2 strefy i zaatakować stolicę. Fortec Elfów i Orków nie dało się obronić. Elfia padła od razu, orcza broniła się 30 min i też padła. Jednak przewaga była po stronie Orderu jakoś 2-3 do 1. Tak więc stolica została zaatakowana wczoraj. Przez 5 godzin toczyły się tam zażarte walki ale wieczorkiem jak w końcu gracze Destro się uaktywnili to rzutem na taśmę udało się atak odeprzeć. Było naprawdę fajnie - teraz trzeba będzie pewnie się bronić częściej, bo Order zasmakował w tym i niestety ma dużą przewagę liczebną na serwerze. Ale my się nie damy :D

-------------------
Sigwald (DoK) lvl 30
Shantis (Sorc) lvl 29
Kaelrethai (WE) lvl 21
Abhorash (BG) lvl 20
Borrubar (BO) lvl 20
Nelriel (Zeal) lvl 15
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Chyba sobie dozbieram te 100 zeta i zakupie 2 miechy grania, bo widzę, że Slayera chcą wprowadzić, a właściwie to dla tej klasy chciałem zacząć w to grać i się rozczarowałem, że nie było go od poczatku... :D Wiecie może kiedy wyjdą te nowe rasy? I czy ktoś kto zaczyna chciałby pobiegać ze mną na K8P? :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Celedor pisze:Chyba sobie dozbieram te 100 zeta i zakupie 2 miechy grania, bo widzę, że Slayera chcą wprowadzić, a właściwie to dla tej klasy chciałem zacząć w to grać i się rozczarowałem, że nie było go od poczatku... :D Wiecie może kiedy wyjdą te nowe rasy? I czy ktoś kto zaczyna chciałby pobiegać ze mną na K8P? :wink:
Po K8P biegam Destro to z mojej strony ciężko :)
A nowe klasy mają być chyba w ciągu miesiąca - najpierw będzie taki Live Event jak był z BG i KotBS, że będzie można pograć Slayerem lub Choppą tydzień przed oficjalną premierą.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Kiedy dokładnie Scim :P ?? Chyba na tą okazję kupię sobie specjalnie Pre-Paid :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

nie ukrywam, ze slayerem bardzo chetnie sobie pogram :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

ZiMny pisze:Kiedy dokładnie Scim :P ?? Chyba na tą okazję kupię sobie specjalnie Pre-Paid :D
wczytaj się w to co na War-Europe piszą - w ciągu najbliższych 3-4 miesięcy chcą jakieś Eventy robić. Jeśli dobrze zrozumiałem to ma być też jakiś nowy Dungeon z Tomb Kingami (sic !! )

A ty się Bartek lepiej ucz a jak już pakuj stare postacie a nie se nową co tydzień będziesz robić i kasować.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

No dobra , dobra... ale chciałem poprostu sprawdzić jak wygląda granie Choppą , Zealot jest już prawie na 21 lev. Dopakuje go do 28 i zabiorę się za Shamana , bo denerwuje już mnie ta postać. Taki Buffer , do tego wygląda do dupy...

PS. Lubię hilować innych , ale jak patrzy się na moją postać to aż się rzygać chcę , jak można było tak zjebać Zealota ?? Nie mogli się bardziej postarać... ( tzn. wygląd )

Dungeon z TK :D ? pewnie jakiś nowy set też dorzucą , gdzie będzie właśnie tam do zdobycia :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ZiMny, co Ty gadasz?! oO
Zealot jest jedną z najlepiej wyglądających postaci w grze, aż kipi od niego klimatem Chaosu

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Jakby co to mam też Archmage na 20 lvl jakby ktoś chciał pobiegać trochę dalej niż na początku... :D O moim magusiu też nie mogę zapomnieć ale Slayer to dla mnie priorytet... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

ZiMny, co Ty gadasz?! oO
Zealot jest jedną z najlepiej wyglądających postaci w grze, aż kipi od niego klimatem Chaosu
Może i wygląda mrocznie ale chodzi z gołą klatą.... jego naramienniki są z dupy , podoba mi się jedynie w secie senitel... może i jest mroczny ale jego wygląd mi nie pasuje... Wiesz Artein , poza tym nie lubię postaci takich jak właśnie "Disciple of Khaine" czy "Zealot" , wyssanych z palca. Nazwa "Choppa" też mogła być zastąpiona nazwą "Savage Orc". Być może są takie postaci w FB , ale ja o nich nigdy nie słyszałem , nie wiem jak wy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Savage nie nosiłby zbroi :D Choppa to jakby przetłumaczyć - zabijacz, klepacz :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Scimitar pisze:Savage nie nosiłby zbroi :D
i dobrze - przeciez ma byc DPSem
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ