wersja 1.1

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

wersja 1.1

Post autor: Tomash »

Jakie wrażenie z nowej wersji WARa? Kilka IMHO pierdół (wklejanie itemów w rozmowy), ale kilka fajnych zmian (wydaaajność, PQ dla 1-3 osób) tu się znalazło.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

ten pierół to cudowna rzecz, obecna od zawsze w WoWie - jej brak tutaj naprawde denerwowal...
wazna zmiana to latwiejszy sposob lockowania zon. dzis udalo nam sie zlockowac Chaos Wastes i juz bylismy myslami w Inevitable City ale sie odbilismy od Mawa ;P Dzis biegajac po oRvR jakies 4-5h zrobilem 400k expa i 2 levele renownu do tego zdobylem 2 setowe itemki... wczesniej tak sie nie dalo wiec uwazam 1.1 za dobry progonostyk...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

a mi najnowszy patch cos sknocil z grafa i dzwiekiem :?
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Kilka błędów się z patchem pojawiło ale ogólnie jest fajnie.

Tomash motyw z wklejaniem przedmiotów to standard. W LOTRO też to funkcjonowało. Usprawnienie działania czatów był dobrym pomysłem.

Bania na jakim serwerze grasz? Na ABP wczoraj próbowaliśmy zamknąć Praag. Mieliśmy już 93VP. Niestety destro w końcu się zmobilizowali i skutecznie odbili lokacje. Ale walki były długie i wyczerpujące.

Brawa za wprowadzenie nowego systemu w orvr!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Właśnie, może mi ktoś opowiedzieć co dokładnie się zmieniło w oRVR (prócz kolejnego suwaka z kolejnym influencem ;) ) w tym patchu? Bo ekipa z mojej gildii "coraz bardziej casualowo" jest obecna na serwerze i nie miałem jeszcze możliwości ogrania sobie nowego orvr.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Gram na Burloku. Ogolnie lockowanie Praag i Chaos Wastes zajelo orderowi okolo 9h przy czym ciagle aktywne byly 3 warbandy. Niestety destro zebralo znaczne sily w Maw i zrobili bardzo dobrego tank shielda przy schodach + tona AOE no i moby ktore tam sie respawnuja to sami herosi 42 levl wiec sie nie udalo 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Srogo :shock:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Dość powiedzieć, że dzisiaj sytuacja się odwróciła i to my atakowaliśmy imperialną fortecę Orderu. Naprawdę dzieje się, zone'y w T4 się da w 1-2h przejąć przy dobrej organizacji.
Szkoda tylko, że same fortece są nie do zdobycia. Za duże lagi, tylko jedne schody prowadzące do komnaty z lordem, nie jest wesoło.

A i pochwalę się, że własnie z gildią wyczyściliśmy Bloodwrought Enclave i Bilerot Burrow (2 insty w Inevitable City na rank 40).

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

niestety pomimo poprawek nie unikneli bagow:

1. heavy metalowy plaszczyk po nalozeniu barw gildii sie krzaczy
2. mialem problem ze skonczeniem niektorych questow, bo mnie informowalo, ze mam przepelniony plecak, pomimo tego, ze w kazdej sakwie mialem wolne miejsce (to udalo mi sie zalatwic - okazalo sie, ze dwa przedmioty byly "poza" plecakiem i blokowaly go - nie pytajcie mnie, jak to mozliwe...)
3. czesciej mi sie gra wiesza - zwlaszcza przy wgrywaniu lokacji...
4. wprawdzie to nie bag, ale bardzo irytujace jest usuniecie klikania PPM na postaciach w "social" (teraz zapraszac do party trzeba poprzez wpisanie komendy w chacie...)

mielismy tez baga w kanalach - przebieglismy kawalek nie widzac zadnego szczura, po czym nagle wszystkie sie pojawily i bylismy w d...

poza tym gra mi sie ciagle podoba :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

2) patrz na war-europe/#/news - dodano tzw. overflow plecaka
3) dziwne, bo mi działa o wiele lepiej i szybciej :)
4) prawdziwi mężczyźni wszystko wpisują z linii komend. WSZYSTKO :mrgreen:

Ale ogólnie nowy patch spowodował, że I Jizzed In My Pants :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:2) patrz na war-europe/#/news - dodano tzw. overflow plecaka
troche to niedopracowane...
Tomash pisze:prawdziwi mężczyźni wszystko wpisują z linii komend. WSZYSTKO :mrgreen:
nie prawdziwi mezczyzni, tylko dzieci internetu :badgrin:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

No widzisz, masz problemy z sygnaturą. Gdybyś był techgeekiem, ustawiłbyś sobie na jakimś serverze skrypcik regularnie zaciągający wszystkie trzy obrazki, sklejające je w jeden duży obrazek, a potem ew. robiący resize do sensownej wysokości :mrgreen:

Hej, mogę Ci nawet taki zrobić? :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:No widzisz, masz problemy z sygnaturą. Gdybyś był techgeekiem, ustawiłbyś sobie na jakimś serverze skrypcik regularnie zaciągający wszystkie trzy obrazki, sklejające je w jeden duży obrazek, a potem ew. robiący resize do sensownej wysokości :mrgreen:
bla, bla, bla... ja jestem humanista :mrgreen:
Tomash pisze:Hej, mogę Ci nawet taki zrobić? :)
skoro nalegasz :wink:
co potrzebujesz?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Pobawię się dziś trochę, nie potrzebuję chyba nic :)

Na wardb trza się rejestrować żeby mieć takie sigi?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Trzeba, i do tego taki programik Curse Client trzeba zaciągnąć i zainstalować.

A co do przycinania się na ekranie ładowania, racja pojawia się taki problem. Ale przynajmniej zniknęły crashe do pulpitu.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Artein pisze:A co do przycinania się na ekranie ładowania, racja pojawia się taki problem.
wlasciwie nie tyle sie przycina, co wgrywa, i wgrywa, i wgrywa... musialem wylaczyc gre przez managera zadan :evil:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

No o tym mówię. Podobno pomaga wyczyszczenie folderu Cache w katalogu z grą.
Osobiście nie zauważam większej poprawy.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman pisze:
Tomash pisze:Hej, mogę Ci nawet taki zrobić? :)
skoro nalegasz :wink:
co potrzebujesz?
Sprawdź PM :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Fajnie fajnie chłopaki :D Ja z bratem śmigamy po Tier 2 na KArak Eight Peaks, więc jeśli ktoś ma tam Destro i potrzebuje influenca do ORvR to zapraszam --> w temacie o serwerze podałem moje postacie (lvle większe już, ale co tam.
PArę bajerów w patchu fajnych, ale mnie też irytuje ze z sociala nie mogę np talk czy inv zrobić. ORvR to kapitalna sprawa - nagle w weekend zaroiło się tam od graczy :D Jaką masę Orderowców tam sklepaliśmy :) Poza tym nawet we 2óch dajemy radę BO odbić jak nie ma chętnych.

A skąd te paski bierzecie w podpisach ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ODPOWIEDZ