[serwer] Karak Azgal

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Mate pisze:Dead, ja nie mówię o keeplordzie, tylko o lordzie w Fortecy, to zasadnicza różnica. Tam są dwa piętra poniżej lorda... ;-)
Nie mówiąc o wadze takiego pulla i jego konsekwencjach. Stracić keep, a stracić fortecę to zupełnie inna para kaloszy.
Nie płacz już proszę - listę niedociągnięć możnaby w nieskończoność wydłużać. Balans w grze jest, ale globalny. Niekoniecznie go uświadczysz w grach 1 vs 1, ale ogólnie da się wytrzymać. Niemniej z tymi Fortecami ciągle kombinują co poprawić. Ostatnio u nas problemem stało się że trzeba mieć lvl 37+ aby jej bronić, co się kończy tym, że nie ma dostatecznej liczby obrońców.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Szczerze powiem ,że nie wnikałem w nowe zasady walk o fortece ale czy atakujący tez nie maja ograniczenia lvl?

EDIT
już sprawdziłem. Tak atakujący tez mają te ograniczenie.

Więc jaki masz problem Scimi?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

taki mam problem, że nie mogę fortecy bronić :D

owszem limity są po obu stronach, ale to atakujący ma przewagę - ugaduje się na określony dzień i porę i robi najazd. Obrońcy skrzykują się naprędce, a chyba sam przyznasz, że o ile skrzyknąć 30+ lvle do fortecy to by się dało, o tyle 4ech WB po 37+ lvl to ciężko wystawić tak ad hoc
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ok ale wiesz... my mamy ten sam problem.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

czytac ze zrozumieniem ... :D
Masz 2 gildie - ugadujecie sie na godzine formujecie ze 2 WB potem dolaczaja sie ludzie skreceni na predce a destro musi tylko skrecac ludzi na predce z tych co sa akurat on line i lvl 37+ nie ma akurat za duzo (w porownaniu do orderow) na k8p ... tak wiec atakujacy ma przewage bo niedosc ze moze byc ich wiecej to jeszcze wykazuja sie organizacja podczas najazdu (przeciez nie zaplanujesz obrony :P tak w niedziele o 16 bronimy fortec w 2 WB :D ... nikt na takie cus nie pojdzie :) ) ale poczekamy obaczymy podbijemy level w gildii to sie zacznie wreszcie sensowne robic :D
dead is dead

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A myślisz, że order się nie broni?

Nie wiem jak na K8P, ale na azgalu niestety order dostaje w plecy.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Christos pisze:na azgalu niestety order dostaje w plecy.
dlaczego niestety? ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

dead pisze:czytac ze zrozumieniem ... :D
Dead, ale przecież dokładnie to samo możesz napisać zamieniając słowa destro i order...

Gildnie destro umawiają się na konkretna godzine i skrzykują razem z przypadkowymi osobami 3 warbandy...

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

wyglada na to, ze serwer ABP (czyli nasz protoplasta) zostal skasowany - czy ktos moze zaprzeczyc/potwierdzic? nie znalazlem na ten temat nic oficjalnego...
niektorzy z nas mieli tam jeszcze postacie... :?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

W jakim sensie "skasowany"? W ogóle go nie widzisz czy zniknęła Ci tam postać?

Ja widzę ABP.

Zjedz szaman trochę niżej. U góry są serwery [DE] dopiero potem [EN].

Dobrze jest też zaznaczyć "more"

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Christos pisze:W jakim sensie "skasowany"? W ogóle go nie widzisz czy zniknęła Ci tam postać?
w ogole - poza tym w sekcji character transfer na stronie wczesniej mialem mozliwosc transferu, a w tej chwili juz nie :(
tak BTW - nie tylko ja mam ten problem...
Christos pisze:Zjedz szaman trochę niżej. U góry są serwery [DE] dopiero potem [EN].
jezdzilem w te i z powrotem :(
Christos pisze:Dobrze jest też zaznaczyć "more"
tak tez robilem :(

EDIT: ok, juz go widze. wyswietla mi, ze nie mam tam postaci, ale gdy w niego wejde, postac juz jest. poleca mi jej przeniesienie na inny serwer. oczywiscie na stronie ciagle mam info, ze zaden z moich charakterow nie moze zostac przeniesiony :(
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Co do balansu i bugów w grze - jak najbardziej wiem, że występują po obu stronach konfliktu.

Niemniej fakt, że IC było oblegane do tej pory RAZ w całej Europie, Altdorf zaś setki (sic!) razy, świadczy najlepiej o braku balansu w grze.

Nie wmówisz mi Dead, że gracze destro są po prostu ogólnie lepsi, mają więcej skilla itp. Kwestia umiejętności i organizacji może wpłynąć na jedną akcję, względnie na jeden serwer. Ale nie na wszystkie serwery EU... ;-)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

widzisz na k8p sytuacja jest odwrotna ;) mamy malo graczy destro na wysokich levelach wiec jak co to order oblega IC (jeszcze nie zdobywa ale czesto oblega ... sic ;/) :D a do tego brak balansu niektorych przegietych zdolnosci psuje piekno gry (ogolem ubolewam ze order ma u wikeszosci charakterow jakies odrzucenia przyrzucenia - destro za to niby ma noki ale wg mnie ich liczba jest za slabo zbalansowana) ... fecz czy magnes ... brrrrr masakron (fecza przezyje ale magnes jest mega przegiety bo jest rownoznaczny ze smiercia ;) ) - pocieli BW dopakowali boba budowniczego :P -> czekamy na balensy 1,2 moze jakies bugi tez poprawia ...
dead is dead

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Dead - jeżeli Order oblega IC, to jest to dobry znak.

Dopiero jakieś trzy tygodnie temu odbyło się PIERWSZE w Europie oblężenie stolicy destro, Altdorf zaś do tego czasu oblegane było naprawdę setki razy ;-)

Tak więc na każdym serwerze Order mocno obrywał do stycznia :-)

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Na Burloku nigdy nie obrywał jakoś porządnie. Chociaż stolica jeszcze ani razu nie była oblegana to Order zdobył już 3 czy 4 razy fortece a Destro ani razu. A liczby po obu stronach są wyrównane.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

mam postacie na kilku serwerach i na zadnym order nie obrywał jakos szczególnie, gram od dnia premiery i wlasciwie zawsze wydawalo mi sie ze to wlasnie order ma przewage
Obrazek

MariuszGGG
Plankton
Posty: 4

Post autor: MariuszGGG »

Potwierdzam to co mówi Artein.

Mam postaci na 3-4 serwach, ale maina na Burloku. To najbardziej wyrównany serwer, z lekkim wskazaniem na order (ale naprawde leciutkim - orderowi udaje sie zdobyć fortece, destro nie mimo prób).

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Potwierdzenia - potwierdzeniami. Jednakże liczby mówią same za siebie, do stycznia nie było oblężenia IC, zaś Altdorf atakowane było wielokrotnie.

W każdym razie wczorajszy dzień, w zasadzie noc, przeszła do historii na Azgalu - po brawurowej akcji zdobycia Butcher's Pass i Fell Landing, po raz pierwszy w historii serwera zaatakowaliśmy IC! :-)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Mi niesety net siadł koło północy... ALe po raz pierwszy brałem udział w obronie twierdzy, wprawdze od zewnątrz, ale zawsze...

ODPOWIEDZ