[serwer] Karak Azgal

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Scimitar , ja już mam tutaj Black Guarda na 12 ;) Na Burloku teraz robię sobie Witch Elfke ( narazie 5 level ) Jeżeli zrobisz jakąś Gildie to daj mi znać , bo mam już parę postać na K8P. Mam tam Magusa , z którym mam problemy do wbicia na następny level... Kurde on ma takie dmg zadaje że szkoda gadać , z handgunnersami mam problem :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Scimitar pisze:To jak zaczynacie i to Destruction to zapraszam na K8P - w sumie chyba więcej tam ludzi jest (ja, mój brat, paru kolegów :D ). No i więcej wrogów, czytaj Orderowców :D
Scimi dlatego się wszyscy wynieśli bo na K8P ludzi było/jest mało.

Jeśli mówiąc o epickich bitwach mówisz o K8P to nie wiesz co to epickie bitwy.

100 luda na Azgalu to straż przednia ;)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No jakoś nie jest mało teraz. Jak zaczynałem było LOW, teraz MEDIUM.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Bo low było przed tym, jak ponad pięćdziesiąt gildii z ABP i innych serwerów wparowało na ten serwer ;-)

Co do epickich bitew, jak powiedział Christos, na Azgalu 100 graczy po to drobna potyczka ;-)

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Ja juz niestety olalem warka nasza gildia przeniosla sie z pustyni (ABP) na KA ;) I ok jest mnostwo ludzi ale gra przy kilku FPSach i jakichs mega tajemnych lagach jest kompletnie bez sensu ;/ Wbieglem w grue przeciwnikow i lag... po kilkunastu sekundach stoje gdzie stalem i ciagle zywy wiec nie wiem co sie wtedy stalo ;) A ostatecznie sie na gre wkurzylem jak mnie White Lion przyciagnal z kilometra :> Ale jak komus szczesliwie gra nie skacze to na pewno na tym serwie mozna ladnie popykac :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Robak pisze:Ja juz niestety olalem warka nasza gildia przeniosla sie z pustyni (ABP) na KA ;) I ok jest mnostwo ludzi ale gra przy kilku FPSach i jakichs mega tajemnych lagach jest kompletnie bez sensu ;/ Wbieglem w grue przeciwnikow i lag... po kilkunastu sekundach stoje gdzie stalem i ciagle zywy wiec nie wiem co sie wtedy stalo ;) A ostatecznie sie na gre wkurzylem jak mnie White Lion przyciagnal z kilometra :> Ale jak komus szczesliwie gra nie skacze to na pewno na tym serwie mozna ladnie popykac :)
takie bugi zaczely mi sie przydazac na battle groundach po wejsciu nowego patcha :evil:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

są może jacyś destrakszyn na tajerze dwa na tym serwie?

poleczyłbym kogoś i porobił peku

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Ja jestem :) Black Guard Endavon , level 12 do usług ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

ja tez jestem. witch elf Wekhtachkha level chyba 17 albo 18, na razie nie bede gral z tydzien, bo mam zajeb na uniewerku, ale wkrotce wracam :) jestem w jakiejs chujowej gildii Implements i nic nie robie tam, takze jak cos to moge wejsc do jakiejs polskiej :D
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

odezwij się do mnie (grumziiba) :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

chyba wraz z moja banda destro bede sie musial wreszcie tu przeniesc z ABP...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

no to sie przenioslem :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

To łap do listy znajimków następujące postacie: Hundreds i Gosiewski to ja, Inkwizytor, Kostuch, Kristos, Twardowski to Christos.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

brat, Szamana co najwyżej możemy zapisać na listę targetów do wyeliminowania :twisted: toż to znienawidzony destro

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Christos pisze:brat, Szamana co najwyżej możemy zapisać na listę targetów do wyeliminowania :twisted: toż to znienawidzony destro
kurczakiem nie dasz rady ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

A to się dałem wrobić... No ale nie bój Szaman, mamy altery na każdym tierze, to złapiemy cię tak czy owak :)

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

No to destro znowu skorzystało z niedopracowania gry, a Mythic/GOA tradycyjnie nas olał, co zakończyło się kolejnym oblężeniem miasta...

Otóż gracze destro, podczas szturmu na fortecę w Reikwald, pullnęli sobie lorda na sam dół, prosto na parter i tam go ubili... A my, niczego nieświadomi dalej broniliśmy na piętrze...
Jak już go pokonali, myśleliśmy, że przynajmniej nie dopuścimy ich do skrzynki z lootem. A tu - ciach, bugów ciąg dalszy - skrzynia pojawiła im się na dole schodów... :roll:

Ostatni miesiąc naprawdę dobrze szło, to Order przejął inicjatywę, zamykaliśmy po dwie strefy, oblegaliśmy fortece.
No, ale widać Mythic uznał, że tak nie może być i pomaga destro na wszelkie możliwe sposoby :wink:


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

to samo moge powiedziec o k8p i orderze ... kazdy moze pulnac keeplorda na dol wystarczy sie postarac ... a babole w stylu ze order przechodzi przez swoich a destro sie na nich blokuje ?? moznaby tego wymianiac setki i prawda jest taka ze dotycza one obu stron konfluktu a co za tym idzie mechaniki gry a nie przeciwnikow -> tylko sek w tym ze zauwaza sie to tylko po stronie przeciwnikow a samemu sie te babole wykorzystuje ;) ... pzdr
dead is dead

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Dead, ja nie mówię o keeplordzie, tylko o lordzie w Fortecy, to zasadnicza różnica. Tam są dwa piętra poniżej lorda... ;-)
Nie mówiąc o wadze takiego pulla i jego konsekwencjach. Stracić keep, a stracić fortecę to zupełnie inna para kaloszy.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Jezu ... Ten sam babol i tyle to ze podalem przyklad na keeplordzie nie znaczy ze lorda fortecy nie mozna tez pulnac - kwestia odpowiedniej wspolpracy tankow i taunta a potem nie pozwolenie na opuszzcenie okrazenia przez lorda ... trudna sztuka ale do zrobienia ... nie bede pisal o zbugowanych drzwiach od fellandinga gdzie order sobie wchodzil bez oblezenia i innych takich ... nie bede pisal o BW ktorzy strzelaja do mnie przez mury ... nie bede pisal o bublach inzyniera ktore strzelaja przez mur na mur i ogolem robia cuda niewidy ... nie bede pisal o lwie WL ktory pulnie kolesia przez pol planszy do swojego pana ... nie bo po co ?? przeciez to tylko DESTRO jest zbugowane ...

chlopie napisalem ze te bugi sie tycza obydwu ras ale ja nie narzekam tylko gram w nadziei ze kiedys to sie zmieni.
dead is dead

ODPOWIEDZ