Koniec WARa

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: Koniec WARa

Post autor: Aldean »

Domino pisze:Nie grałem w WARa, jedynie o nim słyszałem, ale SWTOR to dobra gra. Słaby endgame niestety ją dyskwalifikuje jako MMO, ale exp jest w świetnej formie, dlatego jako f2p ma prawo dychać jeszcze długo. Dla każdego fana uniwersum jest to wręcz obowiązkowa pozycja.
potwierdzam w 100% samo lvlowanie postaci jest najlepsze jakie spotkalem w jakiejkolwiek grze. jak ktos lubi fluff i lekko indentyfikuje sie z historia z jaka mu przyjdzie sie zmierzyc lvlujac postac to bedzie zachwycony
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

olmk
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: olmk »

Lvlowanie postaci jak najbardziej w STWOR jest ok.
Dla ludzi lubiących grać rpg w uniwersum SW , graj jest ziemią obiecaną.
Nie zapominajmy tylko o tym, że porównując jakąkolwiek grę mmo z WARem, trzeba skupić się na rvr, a ten moim zdaniem w STWOR był od samego początku tragiczny (dysproporcja pomiędzy szlafrokami a resztą była gigantyczna).
WAR powraca. Zapraszam wszystkich.

http://www.returnofreckoning.com/index.php

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

olmk pisze: Nie będę porównywał nawet uniwersum Warhammera z WoW (materiał fabularny na grę) bo tutaj WoW to ubogi krewny.
nie masz pojecia o czym piszesz.
historia WoWa, fluff, liczba postaci ze swoja wlasna historia jest ogromna.
Strasznie mnie wkurza to, że np STWOR jeszcze jakoś dycha jako free to play, chociaż jest strasznym gniotem, a WARa szlag trafił.
SWTOR nie jest gniotem
dalej piszesz:
Nie zapominajmy tylko o tym, że porównując jakąkolwiek grę mmo z WARem, trzeba skupić się na rvr, a ten moim zdaniem w STWOR był od samego początku tragiczny (dysproporcja pomiędzy szlafrokami a resztą była gigantyczna).
nie mozesz zrobic takiego porownania. tak samo nie mozesz porownywac WoW'a do WARa. to sa zupelnie rozne gry na czym innym sie skupialy. to, ze kazda ma MMO w nazwie nie znaczy, ze sa to takie same gry.

swtor skupial sie na fabule postaci. czego nie miala inna gra mmo do tej pory.
wow to glownie instancje i pve
war to pvp.
Lechu pisze:IMO ktoś strasznie poskąpił kasy na ten projekt. W ogóle to najlepiej by było jakby się tym zaopiekował Blizzard ;]
kiedys slyszalem plotke, nie wiem czy faktycznie cos takiego mialo miejsce.
blizzard zglosil sie do GW z zapytaniem czy moga stworzyc gre na ich licencji. ci sie nie zgodzili bo stwierdzili, ze to sie nie zwroci i gra komputerowa bedzie gniotem.
tak wiec blizzard stworzyl warcrafta na podobienstwo WFB. a nastepnie starcrafta na podobienstwo WH40k.
ktora okazala sie wielkim sukcesem a GW moze sobie pluc w brode za to, ze na poczatku sie nie zgodzili na wykorzystanie nazwy.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

olmk
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: olmk »

Odgrzebując temat - zajrzałem ostatnio do SWTOR - krew mnie zalała. K.... sy skasowały mojego BH :/
WAR powraca. Zapraszam wszystkich.

http://www.returnofreckoning.com/index.php

ODPOWIEDZ