Koniec WARa

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Koniec WARa

Post autor: okurdemol »

18 grudnia 2013 roku Warhammer Online będzie zamknięty.
http://www.warhammeronline.com/article/Warhammer-Update
Tak więc jakby kogoś jeszcze interesowało/ma konto/chce chociaż zobaczyć tą grę od środka... to zostało trochę czasu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Prawa do marki widzę się skończyły. Mam nadzieję, że projekt nie popadnie w zapomnienie tylko zostanie wreszcie dopracowany przez inną firmę.

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Warhammer całkowicie za darmo ! Kto ma konto niech korzysta ! Podobno bardzo dużo ludzi gra !

http://www.warhammeronline.com/
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

i jak to wygląda z grą? jest wspierana?
Troche juz w czołgi się nagrałem i myślę nad czymś innym.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

w temacie o zamknieciu serverow 18 grudnia tego roku, pytasz czy gra jest wspierana?

ale odpowiem.
pustki na serverach i praktycznie nic sie nie dzieje.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

No to dupa konkretna :)
A chciałem w coś młotkowego pograć :)

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Powstaje priv, ale nie wiem czy się utrzyma:
http://www.warhammer-server.com/
byłem na nim i jest w fazie rozwoju, czyli bardziej niż niedopracowany.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hmmm to bardzo ciekawe ... pod koniec grudnie zakończenie ogłosiła też firma wydające Wahamera Inwazje... wietrze w tym jakąś większą sprawę bo tamta gra miała się całkiem dobrze... czyżby GW ?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

PiotrB pisze:hmmm to bardzo ciekawe ... pod koniec grudnie zakończenie ogłosiła też firma wydające Wahamera Inwazje... wietrze w tym jakąś większą sprawę bo tamta gra miała się całkiem dobrze... czyżby GW ?

no zobaczymy bo FFG wydaje teraz jakaś grę w świecie Warhammera zobaczymy zobaczymy ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

niedawno wydali Relic
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja się nie dziwię, WAR to porażka była, z tego co czytałem w recenzjach. Ale będzie MMO w świecie czterdziestki, eternal crusade chyba.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

WAR miał potencjał, ale totalnie to zjebali, na początku w grze strasznie kulała optymalizacja, później ludzie zaczęli rezygnować i już nie było jak tego odratować. Mieli kilka naprawdę dobrych pomysłów, które szumnie zapowiadali zanim gra została wydana, ale niestety skończyło się na zapowiedziach :( No i z drugiej strony wtedy wow był w czasach swojej świetności, więc to też ciężko było przeskoczyć.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

WAR miał najlepsze PvP w jakie grałem, było kozackie. :D
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

olmk
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: olmk »

Klafuti pisze:Ja się nie dziwię, WAR to porażka była, z tego co czytałem w recenzjach. Ale będzie MMO w świecie czterdziestki, eternal crusade chyba.
WAR miał najlepsze pvp ever. Po 3 miesiącach masa ludzi odeszła bo serwery nie wytrzymywały obciążeń.
Raz jak o wejście do IC na Nornie na jednej mapie lało się ponad 900 osób, serwer padł na 1,5 dnia xD.

Gra była świetna tylko: 1. albo wzięli się za nią amatorzy, 2. albo potraktowano ją jak dojną krowę bez odpowiednich nakładów.

Z Eternalem zobaczymy co z tego wyjdzie - jak na razie nie zapowiada się to jako pełne MMO tylko arenowa arkadówka mmo.
WAR powraca. Zapraszam wszystkich.

http://www.returnofreckoning.com/index.php

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

olmk pisze: WAR miał najlepsze pvp ever. Po 3 miesiącach masa ludzi odeszła bo serwery nie wytrzymywały obciążeń.
Raz jak o wejście do IC na Nornie na jednej mapie lało się ponad 900 osób, serwer padł na 1,5 dnia xD.

Gra była świetna tylko: 1. albo wzięli się za nią amatorzy, 2. albo potraktowano ją jak dojną krowę bez odpowiednich nakładów.

Z Eternalem zobaczymy co z tego wyjdzie - jak na razie nie zapowiada się to jako pełne MMO tylko arenowa arkadówka mmo.
Z tym PVP to przesada, było dobre, ale grałem lepsze, kwestia upodobań. WAR był od początku zbugowany i słabo grywalny. Nie rozumiem podejścia, gdzie główny nacisk jest kładziony na RvR a przy większej ilości graczy serwery nie wytrzymywały obciążenia. Planowali RvR na 32 graczy?
Eternal jak dla mnie na tą chwilę wygląda jak Space Marine z większymi mapami i z pojazdami, mmo to może będzie, ale na pewno nie mmorpg.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

olmk
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: olmk »

Z tym PVP to przesada, było dobre, ale grałem lepsze, kwestia upodobań. WAR był od początku zbugowany i słabo grywalny. Nie rozumiem podejścia, gdzie główny nacisk jest kładziony na RvR a przy większej ilości graczy serwery nie wytrzymywały obciążenia. Planowali RvR na 32 graczy?
Eternal jak dla mnie na tą chwilę wygląda jak Space Marine z większymi mapami i z pojazdami, mmo to może będzie, ale na pewno nie mmorpg.
Fanatyka WARa nie przekonasz :D
WAR powraca. Zapraszam wszystkich.

http://www.returnofreckoning.com/index.php

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Byłem taki sam od pierwszych wzmianek o WARze, ale bardzo się gierką zawiodłem, dlatego teraz takie rzeczy wypisuję ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Niestety WAR był strasznie drętwy. Nie mogłem się wczuć w klimat i wsiąknąć jak np w WoWie. Na każdym kroku raziło po gałach, że jest to gra - jakoś sztucznie to wszystko wyglądało. Trochę jak starsze mmo w stylu Knight Online.
Pomysł z RvR petarda, ale niestety wykonanie już zostawiało sporo do życzenia.
IMO ktoś strasznie poskąpił kasy na ten projekt. W ogóle to najlepiej by było jakby się tym zaopiekował Blizzard ;]

olmk
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: olmk »

Lechu pisze:Niestety WAR był strasznie drętwy. Nie mogłem się wczuć w klimat i wsiąknąć jak np w WoWie. Na każdym kroku raziło po gałach, że jest to gra - jakoś sztucznie to wszystko wyglądało. Trochę jak starsze mmo w stylu Knight Online.
Pomysł z RvR petarda, ale niestety wykonanie już zostawiało sporo do życzenia.
IMO ktoś strasznie poskąpił kasy na ten projekt. W ogóle to najlepiej by było jakby się tym zaopiekował Blizzard ;]
W pewny momencie ktoś puścił plotę, że WAR miałby być przejęty przez Blizarda.
Niestety okazało się to tylko plotką, za to WoW "pożyczył" sporo rozwiązań z RvR z WARa np. sc, strefy open rvr.
Czy WAR był drętwy?
To była na początku zupełnie inna gra niż WoW, który opierał się od początku na instach i pve.
WAR miał gigantyczne możliwości, których nie wykorzystano nawet w 5% (moim zdaniem).
Nie będę porównywał nawet uniwersum Warhammera z WoW (materiał fabularny na grę) bo tutaj WoW to ubogi krewny.

Strasznie mnie wkurza to, że np STWOR jeszcze jakoś dycha jako free to play, chociaż jest strasznym gniotem, a WARa szlag trafił.
WAR powraca. Zapraszam wszystkich.

http://www.returnofreckoning.com/index.php

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Nie grałem w WARa, jedynie o nim słyszałem, ale SWTOR to dobra gra. Słaby endgame niestety ją dyskwalifikuje jako MMO, ale exp jest w świetnej formie, dlatego jako f2p ma prawo dychać jeszcze długo. Dla każdego fana uniwersum jest to wręcz obowiązkowa pozycja.

ODPOWIEDZ