WAR return of reckoning

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Re: WAR return of reckoning

Post autor: oNe »

przy 9 cliencie wyskoczył mi błąd

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Hej
Gra ktoś w starego dobrego WARa ?
Ostatnio znowu zacząłem zabawę (gra naprawdę daje rade jak za czasów gdy były tylko globalne serwery) ale jak to w każdym mmo smutno się gra samemu z randomami :(
Mamy jakąś polską gildie ?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Varred
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Varred »

Może odświeżę temat. Zastanawiam się nad graniem w Return od Rekoning. Ktoś gra? Ktoś chciałby tylko boi się ze będzie sam?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja mam konto ale nie było z kim grać to jakoś od grudnia nie sprawdzałem co się dzieje w grze :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Gra się, i ludzi sporo. Dobra wiadomość jest taka że starają się coś robić i balansowac rozgrywkę, zła zaś taka że próbują balansowac rozgrywkę.
Niemniej, gra się prawie jak na oryginale

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Przepraszam że się wtrącę w temat, ale poczytałem opinie i chcę spróbować swoich sił :)
Tylko na stronie pokazuje się info że na serwerze jest 211 graczy. To nie za mało? Będzie z kim grać ?
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Zwykle ludzi jest wystarczająco - 200 osób to raczej minimum, bywało i po 1k i więcej.
Na oryginale pewnie było by to mało, ale na tym serwerze, jest tak urządzone, że bitwy masz często na większą skalę niż za życia gry. Dla tych co grali - trochę mniej ludzi niż w przypadku starych fortec z początku WAR.

Jedynie w strefach przejściowych na niższych poziomach może być pustawo.

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

W końcu udało mi sie zainstalować po wielu perypetiach grę :) I okazało sie że ta liczba nie jest stała, tyłko pokazuje ile w danej chwili jest graczy.
I było 600 :) Ale pierwsze wrażenia jakie miałem z gry, że gram w gorszego graficznie WOWa...
Może jakoś przebrnę przez początkowe questy, ale chwilowo nie na moje siły niestety :(
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Siłą tej gry nie są questy (przez 5 lat życia oryginału robiłem je może przez pierwsze pół roku) tylko PvP.
Scenariusze, i potyczki w strefach.
Meczenie questow to nie w tej grze.

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Czyli przebrnąć początek, i dalej zacznie się dobra zabawa?
Bo ja po prostu uwielbiam klimat Warhammera:)
A inne rasy sa jako przeciwnicy czy NPC? Bo mi najbardziej wampirów i bretońców brakuje:)
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Przez nic nie musisz brnąć, PvP jest od początku.
Przy minimapie masz opcje zapisu na scenariusze (dość podobne do tych w WoW, z tym że tu tanki się przydają do tankowania.
Oprócz tego jak otworzysz mapę, masz zaznaczone czerwonobrazowa obwodka strefy wojny. Lecisz tam i mordujesz (albo będziesz mordowany, co bardziej prawdopodobne)

Lewelowac możesz walcząc z graczami.

Andronikus
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Andronikus »

ja gram od wczoraj. Gra jest mega i żal dupe ściska, że projekt został porzucony. Nie mniej z tego co widzę to jest nieźle.

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Mordziachy!
Nadeszła jesień a wraz z nią długie wieczory rvr i powroty starych graczy wyjadaczy ;)
Gramy w Return of Reckoning po stronie Orderu. Wystawiamy juz pokaźny skład. (2 party)
Gra obecnie jest niemal równa staremu Warowi, gra się wyśmienicie, choć z drobnymi zmianami w setach itd.
Jeżeli chcecie pobiegać z nami, poczuć stary dobry klimat to dajcie znaka tutaj na forum . Albo w grze - Gildia Twierdza
Jeżeli nie grałeś a chciałbyś spróbować to pisz, ogarniemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Gra ktoś ? Serwer dosłownie pęka w szwach tyle ludu wbiło 😁
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja gram :wink:
Serwer jest tak przeciążony momentami ze 2 razy już mnie wylogowało :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Mnie dosyć często wywala ;) Wysłałem Ci PW
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

ODPOWIEDZ