Kislev

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Kislev

Post autor: GarG »

Armia praktycznie nie spotykana jednak z niesamowitym klimatem (chyba bliskim nam wszystkim). Jedną z najwiekszych wad jej jest brak anty-magii i tu nasuwa sie moje pytanie czy było by mozliwe by w nastepnym BP (o ile bedzie) dać uścislenie ze Kislev moze brać maga z empire? Marzeniem był by dopisek: który uzywa tylko i wylącznie magii lodu, jednak nie moze byc generałem. Aktualnie jest tak ze mozna grac samym Kislevem jednak bez innych jednostek, jednak gdy dołozymy juz jakaś jednostke np. maga z Imperium to musimy juz dzielic wszystko.

To tylko mój mały pomysł na to by ta armia była grywalna, przynajmniej na ptk. poniżej 2k.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Czy Kislev może brać DoW w Rare units? Jeśli nie, to można mu to umożliwić.

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Branie maga z empire czy też cannonów mogłoby się pojawić - jednak zupełnym marzeniem ściętej głowy jest punktowa cena poszczególnych figurek :roll: . No żeby chociaż Gryphon Legion znalazł się w corach....

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Kislev... : )
xYz

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Gryphon legion niech zostanie w specialach, w końcu to elita, ewentualnie można znieść 0-1 na 0-2 co by za dużo się tego nie narobiło. Najlepiej by było umożliwić wzięcie maga, tak jak Gargu wyżej napisał, choć nie wiem czy to nie byłaby zbyt duża ingerencja w zasadach. Na pewno powinno się umożliwić wzięcie DoW oraz ustalić koszt itemów gdyż i w army builderze a w nowym rulebooku nie ma ich podanych.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Widzę że temat został trochę olany ;)

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Nie olany, ale co innego bonusowanie/adaptacja istniejących armii, a co innego tworzenie nowych. Kislev był, ale teraz jest jako kontyngent sojuszniczy. Jak chcesz im dać magów i działa imperialne to połącz Imperium z kislevskim kontyngentem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

ja bym nie łaczył kisleva z dogs of war to troche nie zgadza sie z fluffem to cos w stylu treeman w armi dark elfow

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Kislev był, ale teraz jest jako kontyngent sojuszniczy.
Z tego co wiem, to nie jest już ani jednym ani drugim. Według mojego armybooka można wystawić zarówno jako oddzielną armię jak i jako sojuszników. Tyle, że ten armybook nie jest już legal, a nowszego nie ma.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Kokesz pisze:Nie olany, ale co innego bonusowanie/adaptacja istniejących armii, a co innego tworzenie nowych. Kislev był, ale teraz jest jako kontyngent sojuszniczy. Jak chcesz im dać magów i działa imperialne to połącz Imperium z kislevskim kontyngentem.
Skoro DoW dostają znikąd zasadę o itemach, podobnie ogry, to niby dlaczego Kislev nie mógłby dostać wsparcia w postaci możliwości wzięcia DoW, albo już w najskrytszych marzeniach tego maga?

@ Khunag

Skąd masz tę informacje że jest nielegalny?

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

może dlatego że kislev od początku miął być sojusznikiem i robienie tej armii na siłe turniejowej to troche bezsens

zawsze możecie chyba połączyć kislev z dogs of war czy imperium

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

wlasnie, dajmy kislevowi magow dogs of war w herosach tylko z magia lodu a w specialach armaty dogs of war na przyklad

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Tylko po co? To nie jest samodzielna armia i nią nagle nie zostanie.
Obrazek

ODPOWIEDZ