Ograniczenia magii - wersja beta

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Re: Ograniczenia magii - wersja beta

Post autor: Scimitar »

Ej no - moją nierozsądną rozpiską pojechałem Demony 19:1 na Draconie :) Ale fakt - nie był to Thurion.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Żaba pisze:Ad 3 - zdradzisz mi sposób żeby mag DE rzucał komety/bolce ? :twisted:
pitki, popychaczki, kuznie czy conflagracje slabe nie sa ;) fajnie jest je moc rzucic 2 lev magiem
Żaba pisze:Ad 8 - wpuść d6 s 4 w jednego i drugiego cora i porównaj efekt - ale uwaga jest cenna prawdą jest że De lepiej strzelają od Demonów - w pozostałych fazach Danonki rodzą sobie dużo lepiej + mają warda + ITP.
jak ktos ma 2x6 flamerow to bym polemizowal :mrgreen:
Scimitar pisze: Ah tak - demony są bardziej gięte i to ciebie ogranicza :twisted:
moj ty Wejherowski bojowniku ;) skwituje to jednym prostym zdaniem:
demonami grałem wczesniej niz ty dowiedziales sie co to jest warhammer :twisted: nie moja wina ze w tej edycji tak je przejebali :mrgreen:

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Turion przekonałeś mnie - Demony nawet strzelają lepiej :mrgreen:
@ Scimi - wyedytowałem posta - witamy w świecie Rozsądnych Ludzi :wink:

miłego,
Ż.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Żaba pisze:o tym jak łatwo się zasłonić Hotekiem w magicznej armii mówią osoby które nigdy tak nie grały :wink:
O tym, że hotekiem gra się trudno w magicznej armii mówią osoby, które podejrzewam też nigdy tak nie grały. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

thurion pisze:
Scimitar pisze: Ah tak - demony są bardziej gięte i to ciebie ogranicza :twisted:
moj ty Wejherowski bojowniku ;) skwituje to jednym prostym zdaniem:
demonami grałem wczesniej niz ty dowiedziales sie co to jest warhammer :twisted: nie moja wina ze w tej edycji tak je przejebali :mrgreen:
WHOA, nie wiedziałem, że już w zerówce nimi grałeś - zwracam honor.

Widziałem twoje przymiarki do Krasnali, lekkie do WE. A jaką armią byś grał, gdyby nie wyszły te demony w takiej postaci, bo wiem, że czekałeś na booka i od tego uzależniałeś swoje plany na przyszłość. Dajmy na to, że demony nie różniłyby się znacząco od wersji w 6 ed. podręczniku do Hord.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to niemożliwe.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Scimitar pisze: WHOA, nie wiedziałem, że już w zerówce nimi grałeś - zwracam honor.
nie, ale w 3 klasie podstawowki mialem epizod :mrgreen:
a jakby zesrali Demony to gralbym zesranym WoChem wyczekujac az zesraja Bestie tudziez przerzucilbym sie na 40k :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Shino pisze:
GarG pisze:Hotek + Magia to juz po raz ENTY... SAMOBÓJSTWO.
dlatego, ze trzeba widziec ile to 12" czy z jakiegos innego powodu?
Takiego powodu ze to nie są TK i ze musisz ustawiać hoteka tak, by nie sięgał twoich czarodziejek ( w takim razie po cholerę hotek skoro nie można chronić przed czarami własnej armii) a do twego by nie sięgał oddziałów przeciwnika, które są w zasięgu hoteka... Wiem Shino, nic prostszego wiem ze Ty byś to zrobił bez problemu uwzględniając również ukształtowanie trenu i tego ze największym atutem magii DE jest właśnie rzucanie czarów na dużej ilości kości...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

#-o Każdy przeciętny gracz potrafi wymierzyć 12 cali, zwłaszcza jak ma obok harpie z 20 calowym ruchem i może sobie sprawdzić gdzie dolecą, model noszący hoteka też na ogół ma 10 cali ruchu i tez możesz sprawdzić gdzie dojdzie. Widzę, ze tak samo ogarniasz magię z hotekiem w rozpie jak rano ogarniałeś ograniczenia magii na bpr.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

GarG pisze:
Shino pisze:
GarG pisze:Hotek + Magia to juz po raz ENTY... SAMOBÓJSTWO.
dlatego, ze trzeba widziec ile to 12" czy z jakiegos innego powodu?
Takiego powodu ze to nie są TK i ze musisz ustawiać hoteka tak, by nie sięgał twoich czarodziejek ( w takim razie po cholerę hotek skoro nie można chronić przed czarami własnej armii) a do twego by nie sięgał oddziałów przeciwnika, które są w zasięgu hoteka... Wiem Shino, nic prostszego wiem ze Ty byś to zrobił bez problemu uwzględniając również ukształtowanie trenu i tego ze największym atutem magii DE jest właśnie rzucanie czarów na dużej ilości kości...
jak nie potrafisz grac na hoteku i magii zmien armie.

To nie jest najmniejszy problem wymierzyc zeby magiczka byla poza zasiegiem hoteka lecz zeby czary w nia rzucane juz mialy hotek a w zasiegu... na prawde tego nie widzisz?

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Robson grał z hotekiem na magiczce konnej w rozpie czarującej . Da się tak grać i wygrywać :)
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ale Was ten Hotek boli - a już VC-ty i Khemri szczególnie :wink: - a Robson miał tak rewelacyjne wyniki że gra teraz imperium - ani chybi masochizm :mrgreen: hotek na magiczce to też coś na kształt masochizmu - rzucanie czarów ma 5+ to dobra metoda #-o podsymowując dyskusję - poskaczemy trochę na ch... ustawimy wszystko właściwie a przeciwnik rzuci nam streeta na bramce :lol2: zresztą tak jak już mówiłem - na nowego BPR-a nie mieszczą się 2 magiczki z 3 scrolami i hotekiem, więc jak do jasnej @#%$!& chcecie zmieścić Hoteka do magicznej rozpy... chcecie grać z jednym scrolem ???

Ż.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

jak nie potrafisz grac na hoteku i magii zmien armie.
Jak Ci się wydaje to genialnym patentem, to sobie tym pograj... Na forum każdy jest ekspertem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

dokladnie.

nie wszystko dziala tak pieknie jak wyglada.
sporo czarow obchodzi hoteka...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Shino pisze: jak nie potrafisz grac na hoteku i magii zmien armie.

To nie jest najmniejszy problem wymierzyc zeby magiczka byla poza zasiegiem hoteka lecz zeby czary w nia rzucane juz mialy hotek a w zasiegu... na prawde tego nie widzisz?
To czekam az wygrasz masztera takim zestawieniem...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Starczy trafić na kometę, Black Horror itp. i d..... Hotek nie jest tak straszny, a płaczą na niego ci co rzucali czary na zylionie kości i się dziwią że padł dublet. Jak grałem z Żabą na Master Blasterze, to jego wiara w Hotek (jeszcze wtedy ją miał) zaowocowała stratą smoka - cóż nie było dubletu a kostek za wiele też nie zostało na dispel :D Nie wspomnę, że Stasiu radośnie odparowywał Żabie kolejne oddziały pomimo asysty Hoteka. Jest to fajny przedmiot, ale nie do końca...

Tak samo jak pendant - zazwyczaj płaczą na niego właściciele Stardragonów czy Bloodków, którzy nagle odkryli, że nie są w stanie czegoś przejechać, co burzy ich światopogląd. Przedmiot mocny, ale też da się przeciw niemu grać.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

według mnie hotek to raczej broń psychologiczna nawet poza stołem z tego co widzę co tu piszą.

i tak paradoksalnie nie chroni tak fajnie oddziałów bo skoro cześć tej ważniejszej armii jest w zasięgu hoteka to reszta jest skazana na duży focus całej magii. (tak mi się wydaję więc nie krzyczcie jak się mylę)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

GarG pisze:
Shino pisze: jak nie potrafisz grac na hoteku i magii zmien armie.

To nie jest najmniejszy problem wymierzyc zeby magiczka byla poza zasiegiem hoteka lecz zeby czary w nia rzucane juz mialy hotek a w zasiegu... na prawde tego nie widzisz?
To czekam az wygrasz masztera takim zestawieniem...
ja czekam az ty bedziesz w pierwszej polowce mastera z dowolnym wystawieniem...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Shino pisze: ja czekam az ty bedziesz w pierwszej polowce mastera z dowolnym wystawieniem...
Wyniki Koziołka
1 Darek Polit
2 Stanisław Scheiner
3 Bartosz Tetzlaff
4 Oskar Górka
5 Jacek Suplewski
6 Robert Mrozek
7 Tomasz Miścior
8 Adam Lewański
9 Szlasa-Rokicki Marcin
10 Karol Wyszkowski
11 Oskar Walczewski
12 Bartosz Kanclerski
Ja Twój wymóg spełniłem, czekam na Ciebie...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

=D> =D>

ODPOWIEDZ