BP 1.61

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BP 1.61

Post autor: Arbaal »

Teraz do cięcia jedyną armią są demony, ostatnio jak byłem na turnieju 3/4 to właśnie były demony zrobione z modeliny, ołówków, kawałków sprzętu biurowego, orków oraz kawałków papieru.
:mrgreen: W stolicy w szkołach podstawowych i gimnazjach na przedmiotach typu plastyka, technika czy sztuka robi się demony z przyborów szkolnych itp? :lol2:
Jedynymi osobami które uważają że demony są średnią :^o (ba nawet według niektórych słabą :^o :^o ) są gracze demonów.
Nieprawda. Imho bez BP są nadal number one. Z patchem chyba też choć dostają po piździe od np strzelających de.
Widziałem ładne dopracowane armie demonów(z takimi to nawet przegrana to przyjemność)
Np moja :D
...to może trzeba demonom je zabrać np. spec i rare na >2000 a na 2000+ 2xspec i rare, GD kasuje slot rare(wiem marzenia, zbyt wiele osób gra danonkami by jakiekolwiek znaczące ograniczenia mogły przejść).
Zrozum że LS nie chce zmuszać graczy chociażby demonów do tego żeby musieli odkładać 50% swoich figurek na półki a wydawać kolejne pieniądze na inne modele bo tak jest w BP który się zmienia co 3 miesiące. btw i tak Twój pomysł nic nie by nie pomógł.
W bp wyodrębniono najbardziej chore schematy i je zredukowano.
likaon straszny z ciebie frustrat względem demonów :lol2:

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

zbyt wiele razy dostałem tęgie lanie od tej armii, i to nie tylko ja, nie w demonach jednostek które by mnie nie bolały nieważne czy gram antydemonicznymi NG(magia i kilka przedmiotów robią straszne kuku demonom) czy BP orkami.

PS
Tak muszą się zgodzić twoja armia wygląda świetnie =D>
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

likaon pisze: ostatnio jak byłem na turnieju 3/4 to właśnie były demony zrobione z modeliny, ołówków, kawałków sprzętu biurowego, orków oraz kawałków papieru.
Mógłbyś zdradzić o jaki turniej chodzi?

Przynajmniej PM, jeśli nie chcesz tego robić publicznie.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

też jestem ciekaw bo bywam na tych samych co likon i nie widziałem nic z tych rzeczy co opowiada :mrgreen:

do tego farmazony i bujdy o demonach opowiada : ] naucz się grać szefie
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A ja widziałem takie rzeczy na DMP w 2008 r. :P Modelinka ąż miło...już nie mówiąc o tym, że VC też podobne widziałem (20 wrajtów bodaj z papier mache :P

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Może by taki pomysł na który wpadłem z kumplami podczas bitwy, pomysł może odgrzewany ale:

Empire jak wiadomo jest podręcznikiem monotematycznym turniejowo to może by dać takie lekkie zmiany:

Halabardnicy uderzają z 2ch rzędów gdy przyjmują wroga
spearmeni z 3ch
z dwóch jak szarżują

Zmiana mega duza to nie jest, a dała by może szanse na urozmaicenie stołów.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Nikomu sie nie chce bawic w takie drobiazgi, zwlaszcza, ze sa strasznie upierdliwe dla graczy nie-empire.
Nie mowiac o poczatkujacych.

Stosujcie to poprostu u siebie w scenariuszach jak chcecie.

IMO im mniejszy rozmiarowo BP tym lepiej, latwiej jest to ogarnac.
Nie mowiac o tym, jaka fale roszczen pociagnelaby taka zmiana zasad jednej jednostki wcale niesłabej armii.

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

zafael pisze:Może by taki pomysł na który wpadłem z kumplami podczas bitwy, pomysł może odgrzewany ale:

Empire jak wiadomo jest podręcznikiem monotematycznym turniejowo to może by dać takie lekkie zmiany:

Halabardnicy uderzają z 2ch rzędów gdy przyjmują wroga
spearmeni z 3ch
z dwóch jak szarżują

Zmiana mega duza to nie jest, a dała by może szanse na urozmaicenie stołów.
Poczekajcie do lipca... :)

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Marek G pisze:Nikomu sie nie chce bawic w takie drobiazgi, zwlaszcza, ze sa strasznie upierdliwe dla graczy nie-empire.
Nie mowiac o poczatkujacych.
IMO im mniejszy rozmiarowo BP tym lepiej, latwiej jest to ogarnac.
cos w tym jest ale
orki, ogry
dostały jednak duzo zmian :wink:
Nie mowiac o tym, jaka fale roszczen pociagnelaby taka zmiana zasad jednej jednostki wcale niesłabej armii.
Ja bym sie nie buntował :P
ba imperialne uber rozpy nadal byłyby te same, a piechota przynajmniej nie wygladałaby tak biednie.


To tylko propozycja :) , ale i tak dzieki za odp

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Jasiuuu pisze:też jestem ciekaw bo bywam na tych samych co likon i nie widziałem nic z tych rzeczy co opowiada :mrgreen:
jak dla mnie niekwestionowanym mistrzem w tej kategorii był Drakon bez oceny malowania tuż po wyjściu emonów - nigdy bym nie podejrzewał ileż to inwencji tffurczej kryje się w człowieku :?

pozdro,
Ż.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

ba imperialne uber rozpy nadal byłyby te same, a piechota przynajmniej nie wygladałaby tak biednie.
I tak by była biedna. Ta zmiana nic im nie da.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hehe Żaba, to tam był legion horrorów/blodletterów z driad moczonych w czerwonej farbie :P

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Nie tylko to... :roll:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Marian
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Marian »

tylko ja mam na prawdę pro horrory 8) 8)

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Marek G pisze: IMO im mniejszy rozmiarowo BP tym lepiej, latwiej jest to ogarnac.
no bez przesady
zasady na 120 stron ogarniasz to BP na 10 też
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Nie chodzi o problem ogarnięcia 10 stron BP, tylko o to że jak wzmocnisz halabardników i spearmanów to rozpocznie się lista życzeń a nie o to tu chodzi, w każdej armii są jednostki z kosmosu wzięte i wcale nie grane.

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »

Zwolin pisze:
Marek G pisze: IMO im mniejszy rozmiarowo BP tym lepiej, latwiej jest to ogarnac.
no bez przesady
zasady na 120 stron ogarniasz to BP na 10 też
To ja ci zaraz wymyślę zmianę zasad na pół strony w której będą same nowe statystyki i koszty jednostek i zobaczysz, że tego nie ogarniesz. A wszystko w imię wystawiania imperialnej piechoty, bretońskich chłopów albo orków.

120 str zasad ogarniasz dlatego, że dużą cześć tych stron zajmują przykłady i wyjaśnienie sytuacji.

A BP choć potrzebny, to im prostszy, tym lepszy.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

uwolnić cygory w beastmenach! :mrgreen:
Obrazek
T

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Jasiuuu pisze:uwolnić cygory w beastmenach! :mrgreen:
Nie do końca rozumiem co chcesz osiągną, Zwierzoki są przecież mocne(nie licząc dupnych rarów, średnich speców, tandetnego sprzętu, słabawych corów i delikatnych herosów)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Sądzę że na chwilę obecną to BP żyje i żyć będzie aż do wydania nowego RB i jeśli to prawda nowych PDF'ów do każdej armii.
Jeśli BP pozostanie nawet po wydaniu tych rzeczy, będzie raczej kompletnie ianczej wyglądał :D

ODPOWIEDZ