My Druchii z Naggaroth! Przedstawmy się nawzajem.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
drozd96
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Re: My Druchii z Naggaroth! Przedstawmy się nawzajem.

Post autor: drozd96 »

Ja gram w battla chyba najkrócej a mianowicie jakieś 3 miechy od początku chciałem grać mroczniakami ale koledzy mnie odpychali że niby słaba armia ale się nie dałem ;P Kocham ich za klimat jaszczurki kusze powtarzalne i czarodziejki (jakoś tylko z czarodzieji lubie laski ;P)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Witam,
To tak na wstępie najpierw przeczytaj porządnie Army Booka i książke zasad a potem zadawaj pytania.

Ale miło że chciałeś nas zaszczycić swoją osobą :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Dobra, to i ja dorzuce parę słów od siebie :) Jestem Kraggo z południowej Polski :) Z bitewniakami (Warhammer, LotR) mam do czynienia od około 1998 roku (aktywnie/czynnie od 2006). Moimi pierwszymi figurkami były krasnoludy, potem większość z nich wymieniłem na wysokie elfy (no tak, tego mi pewnie nie wybaczycie ;) ), aż w końcu ze względu na brak funduszy zupełnie zrezygnowałem z grania na parę lat, a pozostałości po krasnoludach schowałem do szafy. Rok 2006 przyniósł reaktywację mojej krasnoludzkiej armii - najpierw Przełęcz Czaszki, potem kolejne większe oddziały i machiny i tak to trwa do dziś. Jasnym symbolem mojej armii jest królowa Helga, którą na szczęście udało mi się ponownie zdobyć po wielu latach.

Moją główną armią od zawsze była armia Krasnoludów (i nadal będzie), ale coś mnie podkusiło, żeby równolegle kolekcjonować inną. Już za dzieciaka miałem nieprzepartą chęć gry Dark Elfami, choć rozważałem jeszcze Skaveny i Bretonnię. Czemu akurat ta armia? Szukałem czegoś zupełnie innego od Khazadów, by zebrać nowe doświadczenia jako generał - miała to być armia szybka, posiadająca ciężką kawalerię i dobrą magię. Dark Elves spełniają w/w oczekiwania :) Ja również uważam, że nie jest to armia do gry "na pałę" (choć pewnie są tacy, którzy i tak grywają), gdzie wystarczy iść wszystkim do przodu, a zwycięstwo przyjdzie samo - ostatnie potyczki (Leśne Elfy czy Imperium - obie zwycięskie, z Krasnoludami poległem) udowadniają, że trzeba się jednak napracować. Stawiam dopiero pierwsze kroki, gdyż Druchii to zupełnie inna "jazda" od Khazadów :) Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego wyboru, powolutku nabywam wprawy :)

PS: Moją pierwszą figurką w życiu był... Wojownik Mrocznych Elfów z tarczą, który zajmował centralne miejsce na półce ;) Wkrótce potem dołączył do niego... snotling :lol2:

Awatar użytkownika
Kondi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: Kondi »

Witam :)
Jestem z Lublina :)
Z WFB mam do czynienia od ładnych paru lat, moją pierwszą armią była Bretonia bo zawsze lubiłem szybkie wojsko, lecz po kilku latach i uzbieraniu armii stwierdziłem że wygrywanie nie daje mi takiej radości jak powinno ( za dużo wardów rzucam na 5+ :D). Sprzedałem ją a następnie szukałem armii ładnej, szybkiej i złej :D więc nie było wyboru stałem się Generałem Armii Druchii :D
tak od 2 lat dowodzę tą armią rok temu na DMP wygrałem 3/3 bitwy bo na drugi dzień nie daliśmy rady się zjawić na bitwy :( (zła knajpa na mieście ;p) mniejsza o to :)

Moje doświadczenia z DE to satysfakcja z każdej bitwy radość gdy przeciwnika się wyczyści do 0 :D
Obrazek
Dark Elf Army of Druchii:
Win/Draw/Lose (04.01.2010-xxx)
18/1/4

Awatar użytkownika
MIKKUZ
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: RADOM/NAGGAROTH

Post autor: MIKKUZ »

Witam. jestem z radomia i dopiero zaczynam gre. Druchii wybrałem bo podoba mi się ich barbarzyńskość i klimat. Składam jak narazie moją pierwszą figurke jaką jest Dreadlord na cold one
KLIKNIJ

Jak ma ktoś batalion DE do sprzedazy to pisac na PW
może brakować max. 10 warriorow/korsarzy

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Witamy, witamy :)
Klimatu, owszem, mroczniakom nie brakuje, ale "barbarzyńskość"?? Barbarzyńskie to są orki, a Druchii to najbardziej cywilizowana rasa, bo w końcu znają więcej wyrafinowanych sposobów zabijania niż ktokolwiek inny :P
:mrgreen:

Awatar użytkownika
MIKKUZ
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: RADOM/NAGGAROTH

Post autor: MIKKUZ »

chodziło mi o bezlitosność itp.
KLIKNIJ

Jak ma ktoś batalion DE do sprzedazy to pisac na PW
może brakować max. 10 warriorow/korsarzy

Awatar użytkownika
Pastor
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Pastor »

Witajcie,
Przepraszam że dopiero teraz ale przez długi czas nie miałem możliwości tak dokładnego przeglądania forum i dopiero dzisiaj odkryłem ten temat. Od dawna armia Mrocznych Elfów podobała mi się najbardziej spośród wszystkich innych prezentowanych przez GW. Jednocześnie dopiero teraz wziąłem się za samo granie i malowanie. Mam nadzieję że będę mógł wiele skorzystać z waszego doświadczenia i zacząć wygrywać :)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

:mrgreen: wygrywać.... każdy chciałby wygrywać.... Witamy.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Deathall
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Deathall »

Jak już taki wysyp w temacie którego w ogóle nie zauważyłem, to i ja dołożę swoje i też się przywitam. A więc witam wszystkich Druchii :)
A co do wygrywania to czy ja wiem, coś w tym ze sportowej rywalizacji jest ale chyba się bardziej zabawa powinna liczyć (co jo godom, co jo godom jasne ze tylko zwycięstwa :P)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Postanowiłem się też dopisać :)

Bartek, czyli Momek lub Momo.
Skąd? Stuttgart, Gdynia, Poznań teraz Warszawa ;)
Gram w różne młotki od 1994 roku.


Wrociłem do DE po 10 latach. Tyle zabrało mi organizowanie róznych armii w W40k. Wcześniej w FB Breta i DE.
Postawiłem sobie wybór (jakiś miesiąc temu) DE lub Wampiry, a że te drugie ostatnio przeszły renesans wyglądowy - patrz. brokatowe piękności które doprowadzają do konwulsji truchło Ann Rice*, padło na Dark Elfy.
Nie ma sensu pisać czemu DE są super bo każdy wie. Mhrok i inne takie :) Brakuje tylko napalmu, afryki oraz wybuchu bomby atomowej by było istne zło**.

* tutaj zastanawiam się ile kosztowała by figurka Wampira pomalowana przez jakieś pro studio i przy ozdobiona milionem brylantów Swarovskiego - to mogła by być moc hehe
**odsyłam do klasyki doom metalu - Samael : Jupiterian Vibe czyli napalm, afryka i atomowe wybuchi = istne zło

Dodam że nienawidzę high elfów :P dlatego moja armia będzie miała klimat totalnych morderców, którzy mordują High Elfy :P - teraz lepiej.
Ostatnio zmieniony 5 lip 2011, o 10:36 przez MomoTheKiller, łącznie zmieniany 2 razy.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

rozumiem że mówisz o high elfach którzy są mordercami ? :P
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

O! Nareszcie jakieś odkurzone archiwum battla, bo już się tu staro zaczynałam czuć.

Co do kryształków Svarowskiego - 1. to nie prawdziwe brylanty, ale sztuczne gówno, 2. przy milionie kamyków figurka byłaby za duża na stół, 3. koszt: pomalowanie + trzeba liczyć ok. 8-10 zł za kryształek (np. podstawki z kryształków). Zgłoś się na priv, to pogadamy - wystawiam rachunki jako studio :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Podziękował ale swoją drogą zastanawiam się jakby zrobić armię wampire w klimacie sagi zmierzch :D hehehe.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

jako wampiry, wilkołaki, czy całą resztę?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

Witam wszystkich, mam na imię Mateusz, pochodzę z Kielc, mam 20 lat. W Warha dopiero zaczynam grać. Niedawno zacząłem zbierać armię, na razie mam 10 korsarzy i Lokhira Fellhearta. Do wyboru Druchii nie musiano mnie namawiać, uwielbiając klimat mrocznych elfów postanowiłem wybrać tę rasę jako swoją siłę niszczenia wrogów :twisted: . Z nadzieją zapatruje się na pomoc ze strony doświadczonych graczy, Was, Forumowiczów i cieszę się móc dołączyć do tego zacnego grona.

Pozdrawiam
Matthew :)
Impossible is nothing.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Yudokuno pisze:jako wampiry, wilkołaki, czy całą resztę?
Jako paradę gejowskich wampirów.

A Ciebie Mathew, mój imienniku, witamy :twisted:
W Muzeum może przyjdzie nam kiedyś skrzyżować ostrza.

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Witam, nazywam się Adam i mieszkam w Opolu.

Mroczniakami gram od kilku miesięcy ale dopiero ostatnio zaczęło mi iść w miare dobrze :) W młotka gram od jakiegoś roku , przed DE były skaven'y z IoB'a, którego kupiliśmy z kumpelem. Skavenami nauczyłem się grać ale to nie było to. I tak jakoś wybór padł na "Złe Elfy". Z początku było trudno ale teraz gra daje mi dużo frajdy ,a czasem nawet wygraną 8)
PS. Też nie nawidzę HE :twisted:

Pozdrawiam czcibor~
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
negro
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: negro »

Witam ! mowia mi Negro ;]
gram w batla hmm od roku ale nie za czesto ;] moze z 25 bitew narazie.
jestem z Czestochowy i wybralem Armie dark elfów poniewaz lubia bicze, ostra jazde i szarpanie za warkocze ;]

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

uhuhuhu.... Lubię takie perełki...

I do tego Częstochowa... Rzut kamieniem.... :>
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

ODPOWIEDZ